Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

strawberry7
1. máj 2013

@kajakaja77 nie hladala som hádam aj pod zemou 😀

kajakaja77
1. máj 2013

@strawberry7 tak ak by som náhodou trafila písnem ti... 😀

strawberry7
1. máj 2013

@kajakaja77 dakujem budem ti vdačná 🙂

sasikas
2. máj 2013

kocky pls, potahy vsetky mozem prat smelo v pracke na 30 stupnov, jemne pranie?...aj tu striesku?...vsetko?...dik

amartina24
2. máj 2013

ahojte baby. aj ja som sa pridala ku vám,ku hrdým majiteľkam stokkacika

milankovazuzana
2. máj 2013

@sasikas áno, okrem hlavnej výstuže na strieške 🙂

sasikas
2. máj 2013

@milankovazuzana ups, myslis ten siltik na strieske? bo uz som to medzicasom hodila do pracky aj s nim....toz uvidime.. 😒

milankovazuzana
2. máj 2013

@sasikas šiltík odzipsuješ a dáš do práčky, a za ním priamo na tele striešky je hlavná plastová výstuž, ktorou sa striška upína do tela korbičky-tak to treba vytiahnúť -je zstrčená v tých kĺboch, ktoré polohujú striešku.

sasikas
2. máj 2013

@milankovazuzana aha dikes....no samozrejme som to oprala aj s tym.... 😀 som zvedava co z pracky vylezie.... 😀 😀

milankovazuzana
2. máj 2013

@sasikas tak hádam to bude v poriadku, nabudúce už budeš vedieť. 🙂

veronica30
2. máj 2013

kupim textilie pink,deku ,slnecnik aj prebalovaciu tasku🙂

vevika1
2. máj 2013

@sasikas daj vedieť aj to ako dopadol šiltík, lebo kamoške sa v práčke zdeformoval ☹

sasikas
2. máj 2013

@vevika1
@milankovazuzana kocky tak vyzera to tak, ze to pranie strieska prezila bez ujmy, aj siltik vyzera byt ok, aj ta vystuz....zatial to este susim, zajtra nahodim, ale myslim, ze to bude v poriadku.... 😉 ufff,,mm si vydychol...... 😀 😀

milankovazuzana
2. máj 2013

@sasikas tak super 🙂

amartina24
2. máj 2013

je nejaky rozdiel medzi dazdnikom, ktorý je teraz v ponuke a ktory bol v ponuke minuleho roku?

kajakaja77
3. máj 2013

@all Ahojte.... Dnes ma napadlo, že vyskúšam,či vojde stokke aj bez zloženia do kufra auta..... 😀 nejaké stránky dozadu to skúšala jedna kočka tak, že skúsim a vojdeeee.... 😀

milankovazuzana
3. máj 2013

@amartina24 myslím, že koncovka je stále tá istá, aby pasovala do všetkých modelov a a inak možno len na tých plast. dzindzikoch 😀 na samotnej látke, ale určite funkčnosťou žiadne 🙂

mycats
3. máj 2013

@kajakaja77 😀 ja som presne takto isto vozila nasho stokkacika 😵

amartina24
3. máj 2013

@milankovazuzana jaj, dakujem za info

milankovazuzana
3. máj 2013

@amartina24 niet začo, aj nabudúce 🙂

fatia
3. máj 2013

Caute stokacky. Poprosim vás o radu. Ako cistite športovú časť? Ja som to cistila jarou, mydlom. Všetko bolo ok, až keď to vyschlo, bolo to horšie, ako predtým. Flaky boli tam, kde predtým bol kocik čistý. Nechápem, či z vody...? Do pracky sa to neodvazim dať, neviem to rozobrat a naspäť by som to už dokopy nedala. Ďakujem za každú radu

milankovazuzana
3. máj 2013

@fatia júúúj, to bude týmy saponátmi...Treba to samozrejme vyzliecť a dať do práčky na ručné pranie - 30 st.Ty máš starší, alebo novší typ Stokke?

fatia
4. máj 2013

Mám fialovy novši. Ked ja mám pred tým rešpekt, neviem akoby som to potom poskladala. Skúšala som to rozobrat, ale nešlo to☹ ale tie obrovské flaky vyzerajú hrozne.
@milankovazuzana

cawes
4. máj 2013

baby taaak konecne ho mam doma, vytuzeny sommer kit. Zatial sme vyskusali len slnecnik a aj to len doma. Bohuzial tu u nas je este stale pod mrakom, prsi a je zima takze este ho neprezleciem. ALe aspon sa kocham pohladom na krabicu na stole. Uz len pockat kedy dorazi, shopping bag, popruhy a madlo v dark navy a bude to zladene na jednotku 😀

milankovazuzana
4. máj 2013

@fatia áno, na YT sú videjká, podľa ktorých kočierik odstrojíš, nieje to nič ťažké. 🙂

luly3
4. máj 2013

@cawes 😕 😕 😕 tento SK je najkrajší 🙂
malinký bobáčik aký chutnučký 😉 tuším sa mu slnečník veľmi páčil 😀 😀 😀

cawes
4. máj 2013

@luly3 dakujem. Hej hej tak ho vykmasal, musi si nato zvyknut ze tam daco ma pripevnene. SKoda ze tu neni tak pekne a ja ho nemozem prezliect do sk. ☹ dufam ze sa coskoro pocasie zlepsi.

fatia
4. máj 2013

@milankovazuzana
@vevika1 ďakujem Vám. Budem sa musieť na to odhodlat, inak to asi dole nepojde. Potom dám vedieť, či som to zvladla

milankovazuzana
4. máj 2013

@fatia neboj, zvládneš to v pohode, mne tiež to videjko pomohlo.