Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

pallacinka
17. okt 2012

@vevika Tie ceny sa mi snad snivaju, 1300 Eur za dvojkombinaciu crusi? To 'mierne' prehnali.

zonjushe
17. okt 2012

@pallacinka Ja som tiez sokovana, podla mna to dost prehnali..

pallacinka
17. okt 2012

@zonjushe Ked si vezmem, ze pred 2 rokmi som za to mohla kupit 2 krat komplet xplory, az mam z tej ceny hviezdicky pred ocami 🙂

ustrachana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ustrachana
17. okt 2012

mierne mi to prekleplo a schaosilo 🙂 ospravedlnujem sa 😀

pallacinka
17. okt 2012

@ustrachana Podla tohto tu nie, 999 stoji iba sportak, vanicka dalsich 299 Eur k tomu:
Podvozok STOKKE® Crusi* - 600,00 €
Športová časť STOKKE® Crusi - 399,00 €
Hlboká vanička STOKKE® Crusi - 299,00 €
Prídavné sedadlo s adaptérom na Crusi pre druhé dieťa SIBLING - 299,00 €

ustrachana
17. okt 2012

@pallacinka to soms a chcela pytat ci 999 stoji 1 kom a ostatne sa pripocitaju 😀 😀 potom som sa ospravedlnila 😀DD to je tak ked myslim na ine a pisem

agalia
17. okt 2012

Ahojte - pomozete?:
mame original deku STOKKE - pouzivam ju na zakrytie kocika (maly zboznuje byt akoby v tme), pripnem ju na vanicku, to je ok - lenze potom kde mam pripnut ten original diel na zakrytie kocika - ked su tam len 2 nity. To znamena, ze bud zapnem ten "kryt-prehoz" alebo deku - vzdy len jedno moze byt zapnute?
A este naco su na vanicke - hlbokom kociku - na vrchu striesky nity? Co sa tam ma pripnut?
VDAKA

dolcegucci
17. okt 2012

@agalia ano,pripnes bud deku alebo kryt 🙂 a ten nit myslis uprostred striesky?Tam sa pripina plastenka 🙂

pallacinka
17. okt 2012

@ustrachana To velmi dobre poznam, tiez mi to casto pise prilis rychlo 🙂

agalia
17. okt 2012

dolcegucci - dakujem - ano to som myslela, mhm - takze bud kryt alebo deku - dufala som ze to tak nie je, lebo ked fuka vietor, tak mi deku odfukuje prec - skoda
A este nahodou nemate nejaku fintu - cim cistit take male fliaciky, nechcem to hned prat...
VDAKA pekny vecer

dolcegucci
17. okt 2012

@agalia tak skus dat tu deku dovnutra-pod tu slidu.Mozno to bude ok 😉 Ja zotriem len cistou handrou s vodou.Inak neviem,asi len oprat.

vevika
17. okt 2012

@agalia ked si kryt na vanicku prichytis hore akoby zvnutra striesky tymi gombickami o tie gumickove uska tak ti to bude drzat aj bez pripnutia cvockov na bokoch a mozes pripnut deku 😉 Drobne znecistenia som riesila cistou namocenou hubkou na riad.

veronica30
17. okt 2012

@pallacinka dobry den!a na podvozok stokke crusi pasuje sportova cast stokke xplory??

kalista
17. okt 2012

@veronica30 ano pasuje

pallacinka
17. okt 2012

@veronica30 Veru tak, pasuje, je to napisane na BM stranke 🙂

veronica30
17. okt 2012

@pallacinka
@kalista no super🙂))

nadja11
17. okt 2012

@agalia Ja som davala do tej gumicky (vo vnutri striesky hore) malej tie plysove hracky co sa natahuju za snurku a potom hraju daku melodiu

martiiina282
17. okt 2012

ahojte baby. viete mi poradiť že do kedy budem môcť mať babo vo vaničke? keďže čakáme bábätko vo februári a rozmýšľam nad STOKKE ale bojím sa že či tam není vanička mala. či bude stačiť do takých 4-5 mesiacov. ďakujem

jsemnejkrassnejsi
17. okt 2012

Kdyby nikdo prodával stokke melange ať se mi prosím ozve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🙂

agalia
17. okt 2012

@vevika Vevika - dakujem velmi pekne za ochotu - ale maturujeme tu s muzom nad tym tvojim popisom, ale fakt nevieme ako si to myslela - "hore akoby zvnutra striesky tymi gombickami o tie gumickove uska" lebo gumene uska malicke su na strieske ovela vyssie tak neviem - nemas to nahodu na fotke?? VELKA VDAKA

martiiina282
17. okt 2012

hallo poraďte

finda
17. okt 2012

@martiiina282 urcite ti bude stacit vanicka, jej velkost je uplne normalna, mnohe mamicky v nej vozia babo aj ovela dlhsie 😉

martiiina282
17. okt 2012

ďakujem za info!!!! lebo niektoré maminy strašia že po dvoch mesiacov sa tam babo nezmesti a ešte nie to vo fusaku. tak som mala obavy

lenocka23
17. okt 2012

@martiiina282 vanicka ma cca rozmery ako "bezne" ine vanicky... nas Kubik je narodeny zaciatkom januara a este koncom aprila bol pohodlne vo vanicke a vosiel by sa do nej aj s tym fusakom.. 😉

patka1987
18. okt 2012

@martiiina282 no mne sa mala narodila v septembri, a az v marci cca v polovici, som ju dala do sportaku. Normalne deka, na tom ten hruby fusak, takze pohoda. A nemala som male babatko...

patka1987
18. okt 2012

@veronica30 a kde sa da kupit len podvozok stokke crusi?

veronica30
18. okt 2012

@patka1987 citala som tu ze v babymarkete sa da kupit len podvozok🙂skopirovala som ti to. babymarket_sk športovú sedačku budú mať rovnakú Xplory a Crusi (to je ten terénnejší s veľkou vaničkou), taktiež sa Crusi bude dať použiť ako súrodenecký kočík, niečo v zmysle Britax B-dual, ono v podstate, kto má Xplory, bude si môcť dokúpiť len podvozok z Crusi - ho...

patka1987
18. okt 2012

@veronica30 dakujem. Teraz som to pozrela a ten podvozok stoji 600 eur.

lolllka
18. okt 2012

..baby kedy budete davat na kocik tu kozusinku?....az s winter kitom?...alebo ked je uz takto chladnejsie aj skor?..hm?...neviem ci by som ju uz nedala, kedze som casto von s a drobec si v kociku pospika, ci by mu nebolo teraz v nej teplejsie? 😉