Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

klarawerder
5. mar 2013

Tak s béžovými potahy se pak pochlubte...zajímalo by mně, jestli se špiní...My máme fialový Stokkáč a prasí se nám víceméně jen madlo - to peru tak cca co 14 dnů - ještě spolu s ochranami pásů, které malá občas odudlá a kšilt ze stříšky, protože za něj chytám, když stříšku polohuju...Ale malá v kočáru málokdy baští...pokud by tam jedla imrvére nějaký sušenky, pak by to bylo jako prase pořád... Kabela se ani v bahnitém terénu nijak nešpiní, takže ji čas od času jen vezmu vlhkým hadříkem a no problem. Celková výhoda textilií je ta, že se na nich špína nedrží a vesměs jde velice dobře dolů třeba hadříkem, že se to ani nemusí prát... Beige je přece jen dost světlý, takže předpokládám, že na něm bordel půjde logicky víc vidět a bude to asi o větší opatrnosti při skládání do auta (mně se jednou otřela bouda o pant u kufru auta a měla jsem ji od šmíru...tak jsem se pak klepala, když jsem to čistila benzínem, aby mi to nevzalo i barvu...naštěstí dobrý 😉 )...no, ale výhodu beige vidím zase třeba v tom, že na slunku nebude blednout jako tmavší barvy a nejspíš na textiliích nebudou tak zřetelné škrábance... No, jak jsem psala, já budu mít co nevidět béžovou stříšku a zadní potah sedačky, tak to taky ozkoušíme...jsem zvědavá, co za kombinaci mi z toho vyleze 😀

ifkael
5. mar 2013

@klarawerder veru nie...brrrr...

kalista
5. mar 2013

@klarawerder ja čo som počula zatiaľ každy nadával, že sa moc špinia

mimi27712
5. mar 2013

To je katastrofa niečo predávať na bazariku. Za 100€ by chceli celý Stokkáč.

kostalovakaca
5. mar 2013

Ten Silver Cross se mi líbí ale cena teda šílená 😀 😀 kamarádka si ho teď koupila ale normální v červené barvě

kostalovakaca
5. mar 2013

prosím vás můžete mi vysvětlit rozdíl mezi V3 a V3 EVO?

pajka7
5. mar 2013

@mimi27712 to mne raz jedna napisala na inzerat co predavam vanicku za 85€, ze v akom stave je kocik!!???Tak som jej napisala, ze to len vanicka tolko stoji...a ona "aha,tak nic".Podla mna ciste psycho. 😕

sabrinka26
5. mar 2013

baby,viete mi poradit kde sa da zohnat prebalovacia taska na starsi stokke 2009? popripade, da sa tam nejak pripnut aj novsia verzia tej tasky? dakujem 🙂

micilinka
5. mar 2013

Ahojte, mám veliký zájem o kočárek Stokke. Nekupovala jste ho některá v Rakousku? Kde jste ho pořizovaly vy? V česku je fakt drahý a z ebay sem nikdy nic neobjednávala a mám strach!

micilinka
5. mar 2013

Nebo neprodáváte některá? 😀

vralen
5. mar 2013

@micilinka ahoj, ja som objednala cez onlinebabyshop.de tusim tak nejak sa vola stranka z nemecka. super cena. dodanie do dvoch tyzdnov a som spokojna s objednavkou. este nemame babo, tak funkcnost zatial nehodnotim.

micilinka
5. mar 2013

@vralen a platba předem? Mám totiž strach a chtěla bych na dobírku! Děkuji kouknu

micilinka
5. mar 2013

@vralen nic mi to nenašlo 😢

micilinka
5. mar 2013

@kostalovakaca děkuji!!!! tady jsi objednávala ty?

kostalovakaca
5. mar 2013

je tam za 860e plus pošta

klarawerder
5. mar 2013

@mimi27712 Mně na bazaru psala baba, že si ten golfáč teda za 1200 Kč koupí, pokud není moc poškrábaný...prodávala jsem boudu na Bugaboo Bee+ 😀 😀

kostalovakaca
5. mar 2013

@micilinka nene já budu objednávat buďto od paní ze Slovenska co je odsud z diskuze nebo z anglického Ebay...chci jen jetý, nový je na mě moc drahý

micilinka
5. mar 2013

@kostalovakaca děkuji! Super, už koukám! 🙂
A někdo z Rakouska? Tam bych si ho zajela koupit osobně? 😀

klarawerder
5. mar 2013

@kalista Tak jako mně to přijde logické...je to přece jen dost světlé, takže když s tím někde štrejchnu, tak předpokládám, že mi to nadělá větší paseku než na fialových potahách...Stokke textil má jediné štěstí, že z toho jde špína dobře dolů 😀 ale prát to zas celé každý týden, to by mi mohlo vlízt na hrb...víc mně vadí to, že se to dá poměrně snadno poškrábat... 😠

petrisorka
5. mar 2013

Kolko stoji novy stokke kocik, autovanicka, korba pre novorodencov a sportova cast?

nikolkaa
5. mar 2013

@hejtmy ahoj pozerala som si tie zahranične stranky kde vychadzaju kočiky stokke lacnejšie ale nejako sa vtom nevyznam prosim ťa ak by som chcela kupiť komplet kočik športovu časť,vaničku,vajičko a aj fusak na zimu tak kolko by ma to vyšlo?lebo na tej stranke su rozne ceny to si mam poskladať ved potom to vyde asi približne rovnako ako na slovensku..dakujem ti

nikolkaa
5. mar 2013

prosim vas smiem sa spytať či sa da polohovať hlboka vanička?alebo ci je len na ležato?a dokedy sa vam babetka zmestili vo vaničke?pri prvom synovi som la kočik bexa zdala sa mi dosť velke ale maly sa mi do nej ledva zmestil ked mal športovu časť malo by to byť do nejakych 2,3 rokov a on sa mi do kočika ledva zmesti..pri veku 2,6 r ma 103cm a16 kg ak si kupim stokke a budem mať aj druhe babo take velke mesti sa mi tam ?dakujem

klarawerder
5. mar 2013

@nikolkaa Vanička polohovací není a je určena pro děti cca do 6 měs. Dlouhá je tuším 74cm a široká nějakých 35cm (nechci kecat, už si to moc nepamatuju), v každým případě, i kdybychom třeba my konkrétně s dcerou měly vanu metr a půl dlouhou, tak je její velikost na nic, protože malá nám od 5ti měs. ve vaničce nechtěla být, protože nic neviděla...Takže šla zrovna do sporťáku v poloze vleže (sport. sedačka je pro děti od půl roku), a má zmenšovací vložku...vzhledem k tomu, že byl únor a sporťák je samozřejmě oproti korbě dost otevřený, tak jsme nasadily Winter kit a spokojenost veliká 😉 Když se koukneš pár stran zpět, tak tam máš foto průměrně velké 3leté holčičky sedící v Xplory.

vevika
5. mar 2013

@kostalovakaca nie je tam žiaden rozdiel. Oficiálne označenie je V3, evo je neoficialne označenie pre ten istý typ.

kostalovakaca
5. mar 2013

@vevika aha tak jsem zase o něco chytřejší 🙂 děkuju

cawes
5. mar 2013

baby dnes som zase zistila o co je stokke lepsi nez ostatne kociky. Sportovu cast lahko vyberiem a mam ju v spalni na posteli. ( sme na dovolenke tak preto) jednoducho uplne dokonale, lahke a zaberie to minimalne miesto

klarawerder
5. mar 2013

@cawes Obávám se, že se z tebe taky už stává Stokke maniak, tak jak jsme tu všechny ostatní 😀

vralen
5. mar 2013

@micilinka na dobierku to tam nefunguje. musi sa zaplatit pred. pytala som sa aj ja ked som objednavala, tiez som mala strach. ale mozem povedat, ze super komunikacia mailom. kocik s dopravou, sportova a hlboka vanicka vysli 930 eur. slovensky kurier to priviezol do dvoch tyzdnov od zaplatenia. o vsetkom ma cez mail informovali. takze som bola spokojna.