Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
24. jan 2012

a tusim ani cesanie nepomohlo 😖
ja by som asi sla do noveho, no neviem. kocik este nie 😖 😖 😖
u nas je dnes teplo, ze aj bez fusaka sa dalo ist. tak fakt neviem, ci to nie je 300e vyhodenych von oknom

mycats
24. jan 2012

@kilian 😀 😀 chystas sa ju tu ubit aspon pismenkami 😀

lodgermaniacka
24. jan 2012

@mycats ja som si tiež nechala zajsť chuť, nie som ochotna v snehu a daždi odmontovavať kožušinku, ved na to to tam je a nakoniec to dopadne takto strašne 😠 😠 😠 a za tolko penazí 😖 😖 😖

lodgermaniacka
24. jan 2012

@mycats prečo by ubíjala, ja nechapem schovavanie sa za viac nickov 😠 😠 😠 😠 , ved mohla zmazať pôvodný inzerat a hodiť novy, s novou cenou 😉

kilian
24. jan 2012

@mycats to fakt aj pouzivany si treba dobre pozriet...

.ja si myslim,ze buducu zimu bude limitka winter kit ruzovej farby....kto sa so mnou stavi???

kilian
24. jan 2012

@lodgermaniacka nieje to domyslene od stokke.

mycats
24. jan 2012

@lodgermaniacka ved prave toho sa bojim, ze dam 300e a ked ho operiem, tak uz bude ak tak len do smetiaka. len je to veeelmi krasne. no uvidim za kolko predam quinny a potom sa rozhodnem 😀 😀 ci idem do toho. ale zase si hovorim, ze sa potesim letnym kitom. ak vobec nejaky pekny bude, lebo z tejto ponuky si nevyberiem. zvazujem aj ze by som sa vzdala mojho milovaneho forest setu 😀 😀 😀 za ten krasny winter kit

mycats
24. jan 2012

@lodgermaniacka - chce mat novu, cistu tvar 😀 😀 😀 asi politicka

mycats
24. jan 2012

@kilian - tak jessicax verim 😀 ale ma len ten khadi 😀 ale ja by som kludne sla do noveho 😀

lodgermaniacka
24. jan 2012

@mycats tento z bazara fakt tak do 100 eur, on je uplne zničeny, píše že ho prala, kožušinka sa z toho už nespamätá

mycats
24. jan 2012

@kilian suhlasim, bude aj ruzovy 😀

kilian
24. jan 2012

@lodgermaniacka a este ze na strieske je kozusinka bledsia,to je ako mozne????

mycats
24. jan 2012

@lodgermaniacka 😲 😲 😲 100e za toto. farba znicena, kozusinka v tahu. to by som si ja na kocik nedala!!! a za 100e mi usije krajcirka cisto novy!!!

lodgermaniacka
24. jan 2012

@kilian šupla ju do pračky 😀

mycats
24. jan 2012

@lodgermaniacka ale je to hrozne co sa jej s nim stalo. ved ja by som to asi sla niekomu omlatit o hlavu. 2 mesacny, v podstate novy a vyzera ako zdochnuta ovca!!! ja by som bola tesne pred zrutenim.
i ked ja by som okolo neho behala ako okolo svatej veci 😀 😀 😀 aby mi zostal krasny

lodgermaniacka
24. jan 2012

@mycats no zdochla, lebo take veci sa doma neperu, ale nosia do čistiarne, kto šetrí ma za 3 😎

mycats
24. jan 2012

@lodgermaniacka 🙂 ja by som na neho davala pozor, aby sa nemusel prat a ani cistit. ja ani cistiarni nejako neverim. po tom co mi kraaasny cierny koberec vratili s hnedym prelivom!!!! to len moj muz mohol prevziat, lebo ja by som ich tam umlatila!!! mam ten taky koberec s dlhymi chlpmi v obyvaku a ten nam takto pekne prifarbili 😠 😠

kilian
24. jan 2012

@mycats no to si mala urcite velku radost.....moj muz by to tiez prebral a doma by tvrdil,ze on nevidi nic!! 😀

mycats
24. jan 2012

@kilian ti chlapi!!! to je strasne s nimi. a vies co urobil ked sme dokoncovali dom. teta pokladnicka mu omylom nahodila inu plavajucu ako som vybrala. a moj muz to samozrejme bez slov prebral, ze ved to je jedno.
ja som doma skoro dostala infarkt z toho!!! a on mi na to povie, ze ved je podobna!!! ze ci to mala stornovat.
keby som tam bola ja, tak mi ako ospravedlnenie musia nabalit novu vanu 😀 😀 😀

kilian
24. jan 2012

@mycats tak potom u teba je tiez taka sranda ako u nas. 😀 😀

mycats
24. jan 2012

@kilian 😀 😀 😀 teda niekedy sranda az k popukani 🙂

novamaminka
24. jan 2012

@mycats v ba otvorili nove predeti a maju tam strieborny winter kit..neviem ako si sa teda r ozhodla,lebo som dnes nemala cas citat este🙂

ustrachana
24. jan 2012

aj v baby markete maju strieborne kity

lodgermaniacka
24. jan 2012

@ustrachana
@novamaminka už asi prišli skôr 🙂 lebo pisali že koncom februara

mycats
24. jan 2012

@novamaminka 😀 😀 😀 tak moj kit je stale v stadiu jednania.
tuto baby hovoria, ze mam ist do dark navy kitu alebo ze nemam ist do ziadneho, ved uz je tu jar.
a zase je tu divoky inzerat strieborneho kitu, ktory vyzera ako 2 tyzdne mrtva ovecka 😖
takze stale som sa nerozhodla co dalej 😀 😀
ci vobec povodna verzia, ze kupim len letny kit nebude opat aktualna a nebola v podstate jedina spravna 😀

mycats
24. jan 2012

ale hlavne je, ze kociiiik uz caka v brendone 😀 😀 😀 😀 @lodgermaniacka

kilian
24. jan 2012

@mycats aj ja si myslim....jej,a kedy si ides prenho??

ustrachana
24. jan 2012

@lodgermaniacka no ja som to citala vcera na FB, ze v baby markete ich uz maju lebo som pozerala, ze asi si kupim ten hnedy kocik a tak to zvazujem.no a mam zaujem o nosic len neviem ci ho vobec vyuzijem.

kilian
24. jan 2012

@ustrachana a tvoj zeleny sa ti uz nepaci?

ustrachana
24. jan 2012

@kilian chcem novy ten chcem predat aj ked aj ten je novy lebo som s nim bola vonku 5 krat po hodine