Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

vevika
13. máj 2012

Dakujem za odpovede 🙂 mne je jasne, ze vyrobca to tam dat musi, normalne potahy mam cervene a na tych su len jemnucke biele pismena, ale na tom summer kite je velka biela nalepka/ nazehlovacka a az ne nej su tie pismenka ☹ Este raz dakujem za rady, skusim so opatrne s tym fenom....

mycats
13. máj 2012

@vevika nie je na tej nalepke warning?? lebo take nalepky sa specialne lepia aby prezili vsetko 😀 😀 ved uvidis, ale ja by som si to tam nechala aby som neposkodila ten kit 😖 😖

vevika
13. máj 2012

@mycats na normalnom sete nemam nalepku, len pismenka. A na winter kite dokonca vobec nic nie je, ani tie pismenka 🙂 A co ma kamoska ten bezovy bodeckovy summer kit, tak tam su tiez len pismenka, preto ma prekvapila ta nakepka cez pol kocara 😒 asi skusim ten fen, ale len na kusticku a ked to nepojde, tak to necham tak a zvyknem si 🙄 😀

mycats
13. máj 2012

@vevika ta nalepka je len na novych kitoch. 🙂 neboj, nalepka je uplne v pohode. ja mam tiez na potahoch pismenka, ale teda na dark nvy pekne svietia tie biele. ja to neriesim 🙂

vevika
13. máj 2012

@mycats no "super", s tou bezpecnostou to trochu prehanaju 😒 ale aj naprirk tej nalepke je ten summer kitik kraasny 😀

mycats
13. máj 2012

@vevika ja si to tiez myslim, ze bez ohladu na nalepku je ten kit uuuuuzasny 😀 😀

duplicka
13. máj 2012

babz podla mna vytvorte sukromnu temu stokkacky🙂)))

novamaminka
13. máj 2012

@fatia ahoj,novoredenecku vlozku si daj naspat a len z tych bocnic okolo hlavicky vyber tie polystyrenove vyplne..a cim bude mala vacsia tym vyssie si budes tu vlozku posuvat cez ten suchy zips.. 🙂

mycats
13. máj 2012

@duplicka vobec by nebolo na skodu 😀 😀

duplicka
13. máj 2012

myslim, ze sa tu pise vela osobneho a clovek nikdy nevie 😉 😉 😉 , vid fialovy stokke 😀 😀 😀

hajanka
13. máj 2012

@duplicka ako myslis, ze sa odtialto mozu stahovat - kradnut fotky?

mycats
13. máj 2012

@hajanka asi nie, preco?

hajanka
13. máj 2012

@mycats neviem, len sa pytam 😀

duplicka
13. máj 2012

@hajanka 😉 mozno aj, hlavne kazdy registrovany si tu vsetko precita 😒

hajanka
13. máj 2012

@duplicka aj neregistrovany, lebo temy su verejne viditelne, nie?

duplicka
13. máj 2012

@hajanka to uz neviem no asi ano 😕

mycats
13. máj 2012

@hajanka hej, ja ze len pre registrovanych

martinano
13. máj 2012

Ahojte, hadala som aky je realne denim u stokke, kamoska chce dokupit, maju dievcatko
@duplicka ked je skor sedy s rozou bude super co myslis?aj ty si chcela ak si dobre pamatam, ze?
@hajanka odhlas sa a kuk na kona vsetko tu vidno aj fotky, ktore pridate priamo sem, takze nie je problem stiahnut, ja prave riesim jednu podvodnicku.a nariklad pred nedavnom ma otravoval jeden chlap cez mk, tak od vtedy ano prifilovu fotku nemam, mi je zle z tych ludi fakt 😒

hajanka
13. máj 2012

@martinano ano, vedela som, ze toto vsetko je viditelne pre verejnost, nevidno len sukromne temy a albumy pre priatelov
mne by sa praveze sivy pre dievcatko velmi pacil, siva taka neutralna a hodi sa ku vsetkemu, aj k ruzovemu dievcatku, praveze si viem predstavit krasne farebne oblecene dievcatko v nom 🙂

duplicka
13. máj 2012

@martinano ano mne sa paci na obrazkoch ta blue melange- ze je siva, presne myslim,ze s ruzovu a fialovou by mohla byt pekna, nic musim naplanovat, ze si to niekde realne kuk, lebo aj bezova ma prekvapila,ze je tam kaki, na obr to vyzera ako tmavsia bezova, tak nech ma neprekvapi 🙂))

no veru, ja som len upozornila

duplicka
13. máj 2012

@hajanka vsak by mohol byt pekny🙂 presne ako neutral, fakt ma stve ,ze ked ho mala kalista tak som nesla kuk 😔

martinano
13. máj 2012

@hajanka @duplicka ved to, ze ked je siva moze byt ozaj pekne kombinovatelna a duplicka tebe som slubila,ze ho kuk aj komoska mi pisala, nech ho pozriem tu,ze ked je to seversky kocik a tu v obchode nikde nie je 😕

duplicka
13. máj 2012

@martinano vraj je niekde v ba

lentila.g
13. máj 2012

@duplicka ja som ho videla v Predeti v Ba v Korze,on nie je až taký sivy ako na Fb polska čo vidno fotky,mna ta farba na vanicke sklamala,možno na sportaku to vypada lepšie.
Ja som zvedavá teda na beige,lebo na tv.fotkach v inzerate sa mi páči,tak uvidíme real.

duplicka
13. máj 2012

@lentila.g ona nie je zla len som necakala, ze ta tmavsia je kaki 😔 😔 😔 😔 , kde su tie foto na fb

vevika
13. máj 2012

@lentila.g ja som nedavno stretla jednu kocku co ma blue melange, tak som ho poriadne poocumovala a mne sa teda velmi pacil a myslim, ze by bol velmi pekny s ruzovymi alebo cervenymi doplnkami. Ked sa nahodou rozhodnem pre stvrte dieta, tak idem po nom 😀 😀

fatia
13. máj 2012

@novamaminka Dakujem krasne. Velmi si mi pomohla 🙂

kkarolkaaa
13. máj 2012

@tannia87 a z akej stranky si kupovala? kolko ta vysla doprava? tiez by som chcela objednat deku a asi aj vajicko, to by som uvidela podla ceny... mozno by som z nej hned vzala aj zimny kit

kkarolkaaa
13. máj 2012

@hajanka lenze obchody, kde maju tu akciu s letnym kitom maju normalne ceny, tak radsej pockam, ci nebudu mat pre mna vyhodnu akciu po tejto a ak nie, kupim cez internet lacnejsie. Aj tak mam este kopec casu, v polovici jula by som chcela kupovat najneskor...

kkarolkaaa
13. máj 2012

@lentila.g a za aky cas od objednania ti ho maju dodat?