Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kaska
20. jan 2012

dokonca ked sme ho kupili este sme aj chvilu tu vlozku pouzivali do toho tu zmensovaciu ci ako sa to vola.. 😎

finda
20. jan 2012

@kaska ano dievcatko mame. Beige farba je taka neutralna, aj pre dievca aj pre chlapca a nic nou nepokazis 😉

mycats
20. jan 2012

tu je veselo, ze ja nestiham citat. to jedna prechadzka s malym a tu pribudnu 3 strany 😲 😲 😲
stokke, bgb, farby, podlozky..... mam veru dost 🙂 🙂

pajka7
20. jan 2012

Myslite ze sa predavaju aj pouzivane style kity? 😕 Zacina mi sibat 😉 😉

kilian
20. jan 2012

@lia ja som si vsimla,ze sa mi zatial nerobia skrabance na tej ciernej konstrukcii-samozrejme si davam pozor,ale na tej striebornej to bolo horsie...

kaska
20. jan 2012

baby kuknite, to sa aj vam stalo co mate winterkity?
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=27672699...

kilian
20. jan 2012

@mirkadena to sa takto skuceravy?ta kozusinka?

lodgermaniacka
20. jan 2012

@kaska to je ovečka, ona ked zmokne skučeravie 😀 😀 😀

lia
20. jan 2012

@kilian kde si ho pozriem s ciernou konstrukociou a off white potahmi?idem to preluskat.v akej farbe mas stokke?
@kaska mozno kupim len vanicku beige,uvidim.este neviem a mozno pockam na riflovy,chcela by som to vidiet
a mne pride nevyrazna,ale dievcatko sa da krasne obliect a je to cele pekne.aj chlapec,ale pre dievcata maju kriklavejsie a krajsie veci.a to je pravda,ze s tym doladovanim potom nie je problem.ja som mala takto problem s cervenym,mne sa mala v nom nepacila.pre chlapca by bola krajsia podla mna.
ale aj to je taka farba,ze nie je cisto cervena,ale ako keby s takou mrkvovou ,oranzovou zmiesana alebo ako by som to opisala.
@klarawerder obdivujem ta,ze sa ti to chce a mas kedy to prezliekat

kaska
20. jan 2012

jesisi to by ma asi kleplo kebyze sa mi to stane.. 😖

kilian
20. jan 2012

@lodgermaniacka ale vsak to sme uz tu pred par tyzdnami riesili.

kilian
20. jan 2012

@lia posli mi do ip email,poslem ti zajtra fotky mojho.teraz sa ideme lyzovat,tak teraz uz nemam cas. 😉 stokke mam ruzovy ako si mala ty....

lia
20. jan 2012

@kaska hej,zacne sa to tocit ,ale myslim,ze tam aj pisali ako to osetrovat,ale moc som to nepochopila s tou mojou angl.

lia
20. jan 2012

@kilian jeejjj,super si vybrala.mame rovnaky vkus 🙂

lia
20. jan 2012

a este nechapem,ze nikde nenajdem ten riflovy este,iba u nas v babymarkete?

mycats
20. jan 2012

@lia nuz, jedine babymarket 😀 😀 v brendone tiez nic

kalista
20. jan 2012

@lia strucny preklad je, ze najlepsie je to vycesat kefou na psa, príp. mačku
😉

mycats
20. jan 2012

@kalista presne takto to robim ja 🙂

kalista
20. jan 2012

🙂 🙂 🙂

klarawerder
20. jan 2012

@finda No,to máš pravdu, je to na zbláznění...jak člověk začne, tak se veze, peníze lítají závratnou rychlostí z účtu a potom leda usekat ruce, aby furt nešmejdil na netu a neobjednával doplňky 😀 No,já uvidím, jaký bude naživo...akorát mě štve ten oranžový zip (to opravdu "lepší" barvu vymyslet inženýři nemohli)...tož pak je ale problém ta taška (já mám fialový kočár)...a oranžový zip na winteru a pod tím fialová taška, to mám obavy, že bude vypadat pěkně na houby...to abych pak koupila nový style kit 😀 Anebo to vyřeším zase po svém a přešiju ten zip za nějaký se schopnější barvou 🙂 (tašku už mám přešitou-musím se pochválit-nevypadá to bůhvíjak zle 😀...a já byla spokojená, že nebudu lítat po poštách a pak čekat kolik týdnů...takhle jsem to měla za dvě hoďky hotový 🙂

klarawerder
20. jan 2012

@lia 😀 no, to ještě nevím...když by se to tvářilo, že to nevyužiju, tak jeden winter půjde do světa 😉

mycats
20. jan 2012

@hajanka to je asi site na mieru, nie?? 🙂

klarawerder
20. jan 2012

Tady dávám foto, jak jsem si přešila tu tašku 😉 (je to nějaký starší typ, kde byla blbě našitá ta karabinka, že kočár s taškou na kontrukci nešel složit)

hajanka
20. jan 2012

@mycats ano, ona ponuka ja moznost vybrat si lubovolnu latku a z toho usije, ale cenu neviem

ms_vet
20. jan 2012

Ahojte baby! Chcela by som sa obratit hlavne na tie, ktore uz maju dlhsie skusenosti s kocikom Stokke. Cakame babo a velmi o tomto kociku rozmyslam, ale kym ho kupim, mam este jednu otazocku 😉 Na ulici casto vidim Stokke s vanickou ale hrozne malokedy nejake trochu vacsie dieta v tej sportovej casti, ako napr. bezne v Bugaboo. Vyrobca na stranke pise, ze ta sportova cast je tusim do 20kg, ale v zivote som tam take velke dieta nevidela a trochu si to ani neviem predstavit. Ked pozrem na ebay alebo do nejakeho ineho bazaru, vsetci ten kocik po roku predavaju....co asi bude mat nejaky dovod. Ide mi len o to, ze ked uz kupim kocik za ca 1000 Eur, tak nechcem hned po roku kupovat novy. Ako dlho ste ho pouzivali pre svoje deti, resp. nebol po roku uz maly? Dakujem za uprimne odpovede 🙂

lia
20. jan 2012

@ms_vet nie,ten kocik je do 100 kg,takze do troch rokov ho mozes kludne pouzivat,ja som mala malu vo vanicke do 6 mes. a bolo jej tam fajne
ale aj sportiak je super,lebo sa da dat do uplneho lahu ,tak kebyze mas zvedave dietatko,tak kludne mozes dat skor do sportiaku bude mu aj v sportiaku vyborne 😉

lia
20. jan 2012

nemate niekto ten bledomodry? na niektorych obrazkoch vyzera pekna ziva ta farba,neviem ci je taky aj na zivo

mycats
20. jan 2012