Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lodgermaniacka
23. jan 2012

@danielle25 inak moje prvé rozhodnutie padlo na navy kit, len ma baby odhovarali že nie je pekný, nakoniec som zvolila červeny, ale takto je to uplne naj, nabuduce sa už nenecham prehovarať 😀

mycats
23. jan 2012

@bintang 😀 vanicka je bez striesky, jedna strieska sa pouziva pre obe casti. vacsinou ak sa kupuje komplet, tak je vanicka bez striesky. podla mna je to ok 😀

danielle25
23. jan 2012

@mycats ja Ti radim ist do tej modrej po vsetkych strankach, teda aj kit 🙂 je to fakt take elegantne vsetko v jednej farbe, ziadny cirkus 😀 ja som spokojna, urcite by som nemenila 🙂 Som maniak na ten kocik asi ako Ty 😀 Mam k nemu vsetko, az na letny kit, ale aj na ten si brusim zuby toto leto 😀 minule leto sme si vystacili so slnecnikom, ale mania je mania, takze aj letny bude, mm asi "vystrie" uz 😀 ale ak mam pravdu povedat z doterajsich letnych kitov ma ani jeden nechytil za srdce, tak dufam, ze novinka ma ohuri a idem na nu! 😵

mycats
23. jan 2012

@pallacinka 😀 😀 😀 ste ma teraz riadne nablaznilu tu vsetky.
sama neviem co mam robit. zatial ste 4 za tmavomodry 😀 😀 😀
a tusim dve za strieborny.
potom co som videla ten strieborny tu, tak sa bojim, ze sa jej toto mozno stalo po tom co ho vyprala a co ak sa to stane aj mne.
ja ho budem chranit telom aj dusou 😀 😀 😀 pred dazdom a snehom.
necham si to prejst hlavou, pockam na kocik, ze ako realne ta farba vyzera, ci ju ozivym alebo neozivim.
uz som presla fialovym, potom som sa rozhodla pre dark navy. potom som uvidela strieborny a biely. 😝 😝 som KO z toho 😀 😀 😀

mycats
23. jan 2012

@lodgermaniacka 😀 😀 😀 cerveny nie je pre mna.
nooo, ved pockajte. ja som sa tu nechala ukecat, ze mam kupit kocik dark navy.
lebo inak by som asi sla do beige 😀 😀 😀
ale som rada, ze ak nebudem spokojna, tak mam na koho aspon nakricaaat 😀 😀 😀

mycats
23. jan 2012

@danielle25 oki, idem na tu 130 😀

danielle25
23. jan 2012

@lodgermaniacka dakujem krasne za pochvalu 😵 😵 😵 fakt som spokojna 🙂 co sa tyka tej deky, teraz uz vlastne dostat len tuto, co mam ja alebo tu, kde ja cerveny pasik. Myslis asi ten najtmavsi pasik na nej, je vpodstate skor cierny by som povedala, ziadny problem, vsetko ladi, urcite do nej chod 😉

mycats
23. jan 2012

😒 😒 vidim, ze pockam na kocik, lebo sama neviem. aj ano, aj nie.
moj muz sa dnes preriekol, musel ma tu vyspehovat, ze kupujem kocik 😀 😀 😀
zahovoril to, ale povedal nieco v tom zmysle, ze ked pride novy kocik 😲 😲 😲
on to vie 😀 😀 rozpravala som o forest sete, ze ked tak ho predam zvlast.
spehoval!!! lebo ja si davam teda velky pozor na jazyk 😀 😀

lodgermaniacka
23. jan 2012

@danielle25 myslela som len tie 2 pasikave varianty, svetlo modra, červena, bežova a tato fialova, zelena, bežova 😉 😉 mam jednu pletenu tmavomodru deku s červenym aj svetlomodrym pasikom, tak pre zmenu fialovo-zelenu 🙂

lia
23. jan 2012

@mycats ja by som uz nekupovala ziadny winter kit na tvojom mieste,odloz si eura na letny a hotojo 😉

mycats
23. jan 2012

@lia 😀 😀 😀 ved aj taky typ zvazujem. ale zase nebude mi luto, ze som ho aspon na ten mesiac nekupila.
a co ak budem kocikovat aj dalsiu zimu, ale to je sanca mala.
asi mas pravdu 😀 😀 ved nie je ani mesiac co som kupovala forest set....
takze kolko budem mat winter kit???

laura28
24. jan 2012

ahojte stokkacky, chcem vas len upozornit na zaklade mojich skusenosti v poslednych dnoch, pozor na fotografie vasich stokkacov s detmi, ktore sem pridavate, nakolko moju fotografiu s kociarom, ktoru som pridala sem so svojou dcerou, bola uz minimalne 3 x pouzita v cudzich inzeratoch (dokonca aj na ceskom MMB, a na bazosi...i)ako na kupu doplnkov na stokke, konkretne na kozusinku, ktorej som mimochodom fotografiu sem pridala aj samotnu s rozmermi! Od dnes si autorizujem fotografie, dokonca aj tie, ktore pridam do bazarika, nakolko uz aj moju fotografiu na konikovom bazari s vanickou tu jedna dotycna pouzila na drzovku na svoj bazar na MK 😠

kilian
24. jan 2012

@laura28 tu jednu fotku s tou kozusinkou som si na bazosi hned vsimla...som vedela ,ze si ju sem na forum raz davala....

lodgermaniacka
24. jan 2012

@laura28 to je inak strašna drzosť stiahnuť si cudziu fotku s dieťaťom a používať 😠 😠 😠 😠 niektorím matkam to asi nedochadza 😠 skus si dať tie fotky zmazať, čo si sem hodila na stranku, popros adminov

pallacinka
24. jan 2012

@laura28 Ja mam s tymto tiez zlu skusenost, mama dala inzerat ze kupime winter kit a ozvala sa mi jedna "predajkyna" a posielala mi fotky odtialto z fora. Nastastie som ich tiez hned spoznala a odhalila ju, chcela zanho 100 Eur, skoda 😀

laura28
24. jan 2012

@lodgermaniacka to som spravila ako prve, takze su odtial vymazane. Tomu sa neda zabranit, najde ti to este dlho medzi obrazkami v googli :( aj ked su vymazane....
@pallacinka to je vyhoda nas "surferov" ze mas prehlad😀
Nastastie tam malu nieje vidiet, ale nechapem tu drzost, ved si stiahnem fotku na oficialnej stranke stokke, co potrebujem - logika, nie?

lodgermaniacka
24. jan 2012

@laura28 ja mam bloknute aj albumy, nemienim sem davať fotky svojej rodiny, na to som moc hakliva, vraždila by som keby som videla svoje fotky niekde 😀 😀 😀

kilian
24. jan 2012

ale sa to tu hemzi predajom striebornych kuceravych winter kitou....

lodgermaniacka
24. jan 2012

@kilian to je ten istý len vyčesany 😀 dala dole košík 😎

lodgermaniacka
24. jan 2012

a vyčesanie teda nepomohlo 😅 😅 😅

mycats
24. jan 2012

@laura28 😠 😠 😠 😠

kilian
24. jan 2012

@lodgermaniacka podla mna vyzera este horsie ako to prve!!!!!!

kilian
24. jan 2012

@mycats asi si tie peniaze daj bokom ,lebo ten kit je fakt 🙄 🙄 🙄 🙄

lodgermaniacka
24. jan 2012

@kilian ved hovorím, že vyčesanie viac poškodí ako pomôže 😉 stokke=sartom jedna osoba, 2 nicky, možno zajtra bude aj tretí

kilian
24. jan 2012

@lodgermaniacka urcite nas citala.... 😝 😝 😝

lodgermaniacka
24. jan 2012

@kilian aj stale číta 😉 😉 😉 😉 😉

kilian
24. jan 2012

ja co som predala winter kit bol ako novy,takyto hnoj by som urcite nikdy nepredavala a hlavne za tu cenu....

mycats
24. jan 2012

@kilian @lodgermaniacka 😀 😀 😀 asi

lodgermaniacka
24. jan 2012

@mycats 100% 😉 😉 😉

kilian
24. jan 2012

@lodgermaniacka @mycats budeme vyspehovane... 😀