Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
1. feb 2012

@duplicka @pallacinka, ja papkam praaave. supis, supis, supiiiiis. jaj, moja modra lentilkova laska!!! a to preco je len jeden novy?????

mycats
1. feb 2012

eteze som kupila kocik, boze, vsetky ceny su hore!!!! 😝 😝
tusim idem rychlo kupit deku, lebo vybehne na 70

pallacinka
1. feb 2012

@kilian Tak to ani mna nie, cakala som nieco originalnejsie. Ale tak hlavne ze tot mycats bude spokojna 🙂

kilian
1. feb 2012

@mycats a paci sa ti?

mycats
1. feb 2012

@kilian @pallacinka, mne ho rovno z hlavy vykopali 😀

mycats
1. feb 2012

@kilian @pallacinka - podla mna este nejake budu, to nebude len jeden 😲 😲 snaaad.
ja by som tam miesto beige kombinacie svacla fialovu 😀 😀

kilian
1. feb 2012

@mycats mozno s tym navy by bol pekny ten modry lentilkovy.

mycats
1. feb 2012

jaaaj, lentileckovy, idem rovno kupovat 😀 😀

mycats
1. feb 2012

@kilian no ved k navy, k beige jedine tot pallacinka a jej bodecky 😀 😀
ale ruzovy je neprekonatelny, ruzovy lentilkovy je moje cislo jeden 😀

danielle25
1. feb 2012

@mycats ja som o tom modrom lentilkovom citala, ale foto kde kuknem, neporadis mi? dakujem 🙂

danielle25
1. feb 2012

coze tak dvihaju tie ceny... 😠

kilian
1. feb 2012

@mycats pre mna je tiez ruzovy lentilkovy naj.

mycats
1. feb 2012
mycats
1. feb 2012

@kilian ten ruzovy je neprekonatelny!!! ja by som kludne aj ten kupila, ved tam ma aj zelenu 😀 😀 😀
ale kupim modry, bude sa nam najviac hodit!!!
no skacem tu ako siiiilena 😀 😀

mycats
1. feb 2012

@danielle25 toto je ten fesacik 😀 😀 😀

kilian
1. feb 2012

@mycats uz objednany??

danielle25
1. feb 2012

@mycats je to fesacik 😵 , mas pravdu, ja pravdepodobne tiez do neho pojdem 😀 este by to chcelo nejaku detailnejsiu fotku zpredu...idem skusit pozriet, co mi ujo google vypluje 😕

mycats
1. feb 2012

@kilian ale kde, neblazni. na sk som ho este nevidela 😀 😀 😀 este pockam ci sa nejaky neobjavi, pre istotu 😀 😀

mycats
1. feb 2012

@danielle25 😀 😀 😀 je to presne pre nas k dark navy

danielle25
1. feb 2012

@mycats jo, jo 😀

mycats
1. feb 2012

@danielle25 pridam si ho da albumu, tu ho ukazuje strasne malicky 😀

mycats
1. feb 2012

@danielle25 uz je pridany 😀 😀 tam ho vidno detailnejsie ako tu alebo pozri na tej linke co som ti dala, tam je super velkaaaa fotka, ze do datailu mozes okukovat 😀

lodgermaniacka
1. feb 2012

@mycats naaahodou, vyzera pekne ta novinka..škoda že nejdu linky, ten obrazok je maly ☹

jessicax
1. feb 2012

@mycats krasny je ale iba jeden? A ja, ze aspon 3 nove budu

danielle25
1. feb 2012

@mycats krepa som, neviem to tam najst na tom linku 🙄 idem kuknut k Tebe 🙂

jessicax
1. feb 2012

@mycats a kde si ho vypatrala? Ja ho nikde na nete neviem najst

mycats
1. feb 2012

baby, ved ja neviem nemecky ani slovo, dolu je zusatz sommmer kit a dam treba kliknut 😀

mycats
1. feb 2012

neviem ci som to spravne napisala, treba si akoze vyberat vybavu ku kociku, ist na summer kit a potom sa tam otvoria take male obrazky a na to sa da kliknut 😀 😀

kalista
1. feb 2012

nooo neodpadla som, ale tak lepsie ako @mycats utierka

mycats
1. feb 2012

@kalista 😀 😀 o 100% lepsie, ten utierkovy typ je uplne strasny asi na kadej farbe 😝 😝 😝
ale lentilkovy bol moj vysnivanyyyy 😵 😵 😵