Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

pallacinka
20. aug 2012

@jessicax @julinkak No najskor tak o 3 roky, ak pojde vsetko podla planu 🙂

kilian
20. aug 2012

@pallacinka ked som spravne pochopila,ty teraz len kit kupis .. 😝

pallacinka
20. aug 2012

@kilian Hej, spravne, lebo som sa zblaznila 🙂

kilian
20. aug 2012

@pallacinka ale vsak tebe sa to este zide. 😉

julinkak
20. aug 2012

@pallacinka myslim si, ze za tie tri roky bude este vela wk🙂 ale aspon si urobis radost🙂 a drzim prsty, aby vyslo vsetko podla planu;)

ladymacbeth
20. aug 2012

Ahojte baby, neprodáváte náhodou někdo náhradní potahy na stokke nebo zimni sadu? 🙂 Kdyby někdo prodával, prosím napište na mail: petra.sasinkova@seznam.cz

Děkuji 😀

tannia87
21. aug 2012

Ahojte mame prve stokkacikovanie kocikovanie za sebou vcera vo vanicke mala bola kludna spinkala krasne takze sa jej paci a dnes vo vajicku lezkala hodinku ked sme sli do mesta vybavovt a celu cestu tiez prespala len je v nom strasne stratena kedae ma este len 3kilecka taka dokrcena a to mi v obchode radili nekupovat hlboku cast ked je letna ze vajicko staci by som ju utzrala v tom takze baby ktore sa rozhodujete moj nazor rozhodne aj vana

charlotte29
23. aug 2012

ahojte odbornicky na stokkaciky,neviete mi prosim poradit v dvoch veciach??hladam nejaku univerzalnu podlozku do kocara stokke,tak na jesen,lebo vsak teraz mam summer kit,a je tam ta biela frote vlozka,taj e ok.nasla som stranku pinkie.cz,su tam univerzalne pekne podlozky,vraj na vsetky kociky,ale stokke v ponuke nemali,myslite ze to bude sediet aj na stokke??mate niektora s tym skusensot,popripade mi poradit,nejaku inu vlozku do stokkacika.a este jedna vec,myslite ze sa niekde da objednat nove madlo,resp len potah,mala mi ho cely dokusala a vyzera to hrozne:((vraj sa daju kupit hocijake,ale neviem,kde...dakujem za rady🙂))

lenocka23
23. aug 2012

@charlotte29 my sme mali kupene podlozky z Premaman-u.. nesedeli uplne na 100% ale bolo to v pohode.... na Pinkie som pocula od znamej ze nic moc kvalita, vraj sa rychlo opotrebuju... ale osobnu skusenost nemam... no a madlo (potah) skus riesit cez niektoru predajnu ako nakup nahradneho dielu, mozno cez reklamaciu (aj keby ti ju neuznali,mohli by ti predat nahradny kus)

pajka7
23. aug 2012

Madlo sa da normalne objednat ako nahradny diel...stoji nieco okolo 15€. Pride , ale komplet aj s plastovou castou...nie len potah.

kajuska01
25. aug 2012

Ahojjte nepredava niekdo Stokke fialovy športak??

taminameiki
25. aug 2012

Ahoje neviete co to bude za novinku od stokke , sportovy kocik alebo buggina ?

vevika
25. aug 2012

@taminameiki aj aj 🙂 maju byt dva nove typy, jeden s terennym podvozkom a druhy zevraj bieco podobne ako bgb bee.

taminameiki
25. aug 2012

@vevika ahoj dakujeeem, jaj tak sa uz velmi tesim 🙂

taminameiki
25. aug 2012

@vevika a nevies kedy budu v ponuke?? 🙂

novamama
25. aug 2012

@kajuska01 ahoj, ja predávam fialový športiak ak by si mala záujem

ladymacbeth
25. aug 2012

Ahojte holky, nemůžu se rozhodnout mezi stříbrným a bílým winter kitem.... Prosím nemáte někdo fotky pro srovnání?

vevika
25. aug 2012

@ladymacbeth strieborny je nazivo nic- moc podla mna, ja by som sla urcite do bieleho 😉

vevika
25. aug 2012

@taminameiki zaciatkom oktobra maju byt uz v predaji, info a foto budu k dispozicii koncom septembra

ladymacbeth
25. aug 2012

@vevika taky se mi asi víc líbí bilý... Ale zase si říkám, že v zimě musí strašně špinit.... Když v je taková s...čka že sněhu a tak....

ustrachana
25. aug 2012

ja som volala tento tyzden do Babymarketu a kociky budu uz zaciatkom septembra vonku 🙂 ale uz som mala info, ze hned ako budu zverejnene budu v babymarkete aj k dispozicii takze vsetky cakame babuleeeee🙂
no , dufam, ze opat ich bude u nas v meste aspon 6 ako Xplory 😉

25nikolla25
26. aug 2012

@ladymacbeth Ahoj a kde sa da kupit biely winter kit?dik

ustrachana
26. aug 2012

@25nikolla25 bude aj v Babymarkete, uz ho maju v ponke aj biely aj cierny

babulka100
26. aug 2012

@klarawerder tak rada by som brala takyto kocik aj stou Winter kit-om,supeeer vyzera...

25nikolla25
26. aug 2012

@ustrachana aha uz vidim,uz som ho aj objednala 🙂 a k tomu bielemu je aj ta kozusinka?v babymarkete maju white kit+ta kozusinka,nevies ako to je?dik

ustrachana
26. aug 2012

@25nikolla25 neviem ako to je, ja cakam na novy model a potom budem riesit co dalej 😀 zatial mam bgb all black a ked sa mi nove stokke nebude pacit ostanem pri bgb 😀 lebo nenavidim ked idem po meste a vsade same stokke, takto mam all black jedina.....zatial
ale urcite budes spokojna a bude to krasne 😉

ladymacbeth
26. aug 2012

Já nevím tak pořád koukám po těch zimních sadách... Že se mi přestal líbit ten bílý a střibrný,že se mi přestali líbit a zamilovala jsem se do červeného..... Ale v Brně ho nikde nemají.... Nevíte kde ho sehnat? Nebo neprodává ho tady někdo???

finda
26. aug 2012

@25nikolla25 aj som objednavala v sobotu ten biely winter, dufam len, ze ked uz bude mala behat tak nebude hned spinavy 😠
@ladymacbeth ja mam cerveny a rozmyslam, ze sa ho zbavim, lebo mam este fialovy winter a teraz som objednavala biely. Ak by si chcela tak ti ho nafotim

finda
26. aug 2012

@25nikolla25 ta kozusina k tomu neni, ja ju mam doma uz od minulej jesene a teda este sme ju ani nevyuzili, mala sa pod nou brutal potila na jar, takze to vyuzijeme asi len tak ma mesiac teraz na jesen a zase pojde do skrine