Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mima01
9. sep 2012

@dolcegucci no, to my uz sa budeme potrebovat vozit. Nevadi, zhanam dalej...ale dakovala 😉

palculienka15
9. sep 2012

Fúúúúha dievčatá! Tak nedá mi to neprispieť... keďže to tu sludujem nejaký ten deň-dva. A som normálne šokovaná tým čo tu píšete! Boli sme včera s mužom v BM, lebo chceme pre naše druhé dieťa určite STOKKE (má ho sestra aj švagrina - takže maximálna spokojnosť), teda ja ho určite chcem 😉 a absolútne nechápem Vaše negatívne reakcie a podnety ohľadom toho obchodu. Môžem len skonštatovať, že sa nám ich predajca plne venoval, všetko povysvetľoval a ukázal aj nové STOKKE kočíky Crusi a Scoot a všetky dostupné informácie a ceny. Spomenul tiež, že to zatiaľ nemôžeu propagovať, keďže oficiálne uvedenie na trh bude výrobcom až v októbri ale vyzerá to naozaj pekne a zaujímavo. Ako naozaj ukázal nám všetky dostupné fotky, ktoré majú, ako chápem, že ich asi nemôžu uverejňovať, lebo som ani na oficiálnej stránke STOKKE o nich nenašla ani stopu. My máme ešte čas, takže určite počkáme aké budú kočíky na živo. Už sa teším prídu im v októbri cca. 2 týždeň, nechala som číslo, hneď budú volať, keď to tam bude. Potom hodím nejaké fotky 😵 Videla som aj nový Winter Kit Black. Je super, spomínal, že prvá "várka" sa im hneď predala aj s bielymi, ale tovar dostanú cez týždeň - ja už mám svojho šampióna 🙂 aj som uvažovala, že si ho dám hneď rezervovať....ale prišlo mi to také divné, že ešte kočík nemám a už budem riešiť Winter kit tak počkáme, veď október je tu zachvíľu. No vrátim sa k téme. Strávili sme tam minimálne 2 hodiny a na zákaznícky "servis" ktorý sme tam dostali nemôžem ani štipku zlého slova povedať. A keď sme si objednávali nejaké veci a spisovali objednávku tak tam akurát riešili nejakú reklamáciu nejakej autosedačky a mamička dostala hneď aj zápožičný kočík aj vajíčko, takže naozaj nechápem "vaše" reakcie - čo som to tu občas cez týždeň zastihla. Dievčatá možno iba zlá konštalácia hviezd 😉 ja som nad mieru spokojná a aj naša rodina, keďže fakt všetci nakupujeme u nich a sestra z Prešova cez e-shop - v živote nemala problém! Dlžím päste a ak by ste chceli vedieť ešte niečo....tak napíšte kým si to všetko pamätám, lebo tých informácii bolo fakt veľa 🙂 Čaute zatím ....ideme hodovať vo Vrakuni sú hody a toto super počasie je škoda stráviť pri PC.

ifkael
9. sep 2012

@palculienka15 zaregistrovana pred par dnami.... a zrovna pozitivne skusenosti....

Hmmmmm....

Baby ktore sa ozvali, jednoducho blokli, vymazali komentare, o com to svedci necham na kazdeho posudenie a zdravy rozum..

dolcegucci
9. sep 2012

@palculienka15 nie si nahodou "niekto"z BM 😀

babymarket_sk
9. sep 2012

@mima01
Tu nešlo o aférku, ale o zámerné poškodzovanie dobrého mena a vrhá to zlé svetlo na celý portál "modrého koníka", ak niekto nesúhlasí s riešením reklamácie, sú k dispozícii kontrolné orgány...
@ustrachana
Netušíme do akej predajne ste volali a s kým ste si písali, no BabyMarket to určite nebol ...

jessicax
9. sep 2012

@dolcegucci presne to ma napadlo, nova registracia, dokopy 2 prispevky a ospevuje tu BM, to uz ozaj su na tom tak zle, ze si potrebuju takto robit reklamu 😀 ?

jessicax
9. sep 2012

@babymarket_sk vy si tu kazite meno sami a to, ze tu ludia pisu svoje realne skusenosti s vami riesenymi reklamaciami, to nema absolutne nic s poskodzovanim dobreho mena. To vy uz davno nemate 😉

lienocka_m
9. sep 2012

BabyMarket....nebudem nikoho obhajovať,ale vobec to tam nie je tak zlé ako to tu popisujete..V každom jednom meste na je niekto komu sa niečo nepáči a nevyhovuje,ale dalších niekoľko ludí zo všelikade ktorí sú radi s pomocou a poradenstvom ktorú im tam venujú...Ja MÁM DOBRÉ skúsenosti a neohovárajte pls...ja sa tam vraciam rada a stále tam najdem niekoho kto mi pomože a sú tam ludia milí a ochotný...PS- pýtala som sa ako to s tým STOKKE vlastne je a kedže to nemá ani samotné STOKKE uverejnené je to ešte len informácia v plienkach..a nemože sa niekto urážať len koli tomu že nedostal hned niečo ako to chcel. BABY A KED SA VAM NEPACI PRISTUP V BABYMARKETE TAK SI ZAVOLAJTE PRIAMO DO STOKKE CI VÁM DAJU INFORMACIE...ja si myslim že babymarket bude mať nové stokke ako prvé..

jessicax
9. sep 2012

@lienocka_m asi ti usla pointa. Tu sa nikto neuraza na to, ze nedostal nejake fotky. Tu ide o cosi uplne ine. Povedat zakaznikovi, ktory si u nich kupil vyse 1000 eurovy kocik, pri reklamacii vyblednutej striesky, ze ved s nou nemali chodit po slnku mi pride chore. A toto nie je ani z daleka jediny pripad

babymarket_sk
9. sep 2012

@jessicax
Počuli ste túto informáciu sama? A nemohlo to byť aj inak?...

Nuž realita je taká, že tých spokojných zákazníkov je 97%, ak by to bolo 100% nebolo by to reálne.
Ale ďakujeme všetkým za názor i negatívny.

palculienka15
9. sep 2012

Prosím? 🙂 ....Takže asi sa tu nesmie pozitívne prispieť aby som náhodou "skupinku" negatívnych báb náhodou neurazila....sorry dievčatá, ale ja sa do takejto debaty nebudem púšťať a byť novým zaregistrovaným je hriech? Ja tu chodím už dlho...sem tam si prečítam nejaké komentáre, pozriem si fóra ale "nežijem" tým aby som sa tu púšťala do takýchto "ohováračiek" sorry ale fakt mám taký pocit, že už asi trocha preháňate a pripadá mi, že ste posadnuté 🙂 ..... Nech Boh ochraňuje baby pred Vášimi "mienkotvornými" názormi 🙂 😒 ..... a viete čo? Áno som hrdá zákazníčka BABYMARKETU! Stačí???
A keďže tu prispel aj samotný obchod, tak ďakujeme za včerajšie skvelé školenie a pozdravujeme nášho predajcu "Peťa".

pallacinka
9. sep 2012

@palculienka15 Ja ti nahodou aj verim, kym si nieco v obchode nekupis, je jasne, ze sa ti budu venovat a nosit ta na rukach. No ked odtial odides s kocikom za stovky Eur a vyskytne sa problem, nie si uz zaujimava a kaslu na teba. Takto to funguje vo viacerych obchdoch u nas, bohuzial.

pallacinka
9. sep 2012

@palculienka15 Bola si tu pred par dnami, tusim predvcerom? Citala si tie prispevky, po ktorych sa zem zlahla? Podla mna mali od ohovarania velmi daleko.

ifkael
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ifkael
9. sep 2012

@pallacinka no jasne ze to palculienka15 necitala, lebo uz to vsetko dali vymazat... 😅

pallacinka
9. sep 2012

@ifkael Som myslela, ze ich citala, ked pise o ohovarani a o tom, ze sem casto chodi. Tak hadam vie, o com hovori 🙂

ifkael
9. sep 2012

@babymarket_sk zamerne poskodzovanie dobreho mena? to uz davno nemate si myslim, tym ako sa tu prezentujete... v kazdom pripade by ste mali zarazit podpatky k sebe, a robit vsetko pre zakaznikov... a nie tu predvadzat toto co tu predvadzate.. ano, date si to znova vymazat, bloknut ludi... ale dobre meno sa siri rychlo a zle este rychlejsie. Berte to ako radu a zmente svoje spravanie

ifkael
9. sep 2012

@pallacinka ano, teraz to vyzera, ked je vsetko vymazane, co bolo podstata problemu, ze vsetci robia chudakom predajcom zle... ale zase sa mi potvrdilo, ze kocik radsej kupit v zahranici. nebe a dudy ked clovek porovna riesenie problemov. A ak tu uz nebudem, tak ma blokli.. no...to je demokracia toto 😅

pallacinka
9. sep 2012

@ifkael Veru tak, ja som zakaznikom BM nikdy nebola, no ich prispevky na tomto fore a cenzura diskusie ma odradili ovela viac, ako tie zle skusenosti, ktore som tu citala.

pallacinka
9. sep 2012

@ifkael Dovodom bude asi duplicitny nick potom, predpokladam 🙂 Nech zije nasa konikovska demokracia a sloboda slova 🙂

lienocka_m
9. sep 2012

@jessicax ale nooo nečítaš pozorne bolo tu spomenuté od - patka1987 - že včera neukázali fotky STOKKE a to ostatné bolo aj na to vaše ohováranie BM mierené....veľa ludí sú s nimi spokojný tak tu nepis ze si tu sami vypisujú...ale šak sú aj takí čo všade a vždy hľadajú problém musia byť

ifkael
9. sep 2012

@palculienka15 nech Ti to vydrzi, aspon do - nezelam Ti to- najblizsej reklamacie.

pallacinka
9. sep 2012

@lienocka_m Napises mi prosim konkretne, v ktorom pripade islo o ohovoranie? Dakujem 🙂

babymarket_sk
9. sep 2012

@palculienka15
Ďakujeme a pozdravíme...

ifkael
9. sep 2012

@pallacinka na duplicitny nick sa da vsetko zvrhnut... a ma to presvedcilo len v jednom... toto som tu este vsetko napisat musela, koncim s mk.. stacilo.

pallacinka
9. sep 2012

@ifkael Mna to veru tiez nakoplo k tomu, aby som skoncila s MK, z tohto pristupu sa mi zdviha zaludok, slusne povedane.

ifkael
9. sep 2012

@lienocka_m som zvedava, napis. lebo ziadne ohovaracky som nevidela..

mima01
9. sep 2012

@babymarket_sk ja som to cele necitala, kym som sa dostala vecer na pc, prispevky uz boli do jedneho zmazane, takze sa nebudem k celej veci vyjadrovat...

jessicax
9. sep 2012

@babymarket_sk no neviem aka bude realita ked si tu nechavate mazat prispevky a blokovat uzivatelov. Asi taka dobra nie 🙂

jessicax
9. sep 2012

@lienocka_m napis aj mne prosim v ktorom pripade islo o ohovaranie 😉