Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

pallacinka
28. sep 2011

@kilian Super, tak hadam sa konecne dockas 🙂

kilian
28. sep 2011

@pallacinka ked si uz tu.ten novy kit ma tu striesku tiez podsitu inou latkou?

pallacinka
28. sep 2011

@hajanka Urcite pofotim, mam trosku stazene podmienky lebo cez den nestiham a ked je mm doma tak nemozem, ake pokusim sa co najskor. Tera ked uz aj @janga ma oficialne objednanz 2011 tak neverim, ze nie je rozdiel. Nech vasm vsetko dobre dopadne Janky 🙂

pallacinka
28. sep 2011

@kilian Zatial som tu, no mala mi pod stolickou obhryza kabel od pocitaca tak dlho nebudem 🙂 Aj ta strieska je zvnutra podsita tym bezovym karom, je hruba a makkucka, ten nanoznik je sice podsity tiez, no v porovnani so strieskou je tenucky.

kilian
28. sep 2011

@pallacinka ok,diky.lebo ten stary je strieska fialova z druhej strany a na tvojich fotkach sa mi zda inej farby.

pallacinka
28. sep 2011

@kilian Tak to urcite fialova nie je, na jednej z tych mojich fotiek je to aj vidiet, vsetky diely su zvnutra bezove karovane, len rukavnik je podsity jednofarebnym maslovym fleecom.

kilian
28. sep 2011

@pallacinka a vies co je najlepsie!!prislo to vcera,ked bol muz doma.a ze co si zase objednala?ja ze nic,to som volaco vratila a teraz mi poslali to prave...ale nepovedala som co.a teraz to uz zase musim poslat naspät a to mi uz manzel urcite nezozerie!!! 😀

pallacinka
28. sep 2011

@kilian 😀 Ja este tiez netusim, kedy a ako to muzovi ukazem. Vcera prisiel domov prave ked som to v plnej parade ukazovala kamaratke, nastastie som to rychlo stihlo zbalit kym si umyval ruky 🙂

kilian
28. sep 2011

@pallacinka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

julinkak
28. sep 2011

@kilian moja malicka bude mat v nedelu 8 mesiacov. Ona sa uz davnejsie stavala na nozky a raz, ked som ju takto drzala, zacala robit krociky. A tak sa jej to zapacilo, ze odvtedy nerobime nic ine, len chodime. A od pondelka, kedy sa v postielke sama postavila, ma kazde rano vita v stoji s usmevom na tvari 🙂 tak to asi vyzera, ze v zime sa budeme musiet vyzuvat, no nejak sa mi to nezda prakticke.. 😒

julinkak
28. sep 2011

@janka2110 Mne tiez pridu tie navleky neprakticke..A riesit to len overalom... potom naco som kupovala fusak 🙂

fatia
28. sep 2011

@kilian prajem pevne nervy. Majú v tom chaoss. Ked budeš zase toľko čakať, tak len nech ti poslu ten správny, inak to fakt potiahnu do leta ☹

mirkadena
28. sep 2011

Baby ja si myslím, že veľký rozdiel medzi novým a starým zimným kitom až taký veľký nie je. Aj keď sú tam možno rozdiely v tom, že je ešte zospodu podšitý béžovým károm. No podľa mňa to až tak veľmi nezaváži. Veď ku winter kitu je potrebný v športovej verzi nožičkový fusak a ten podľa mňa plní dôležitejšiu funkciu ako nánožník z winter kitu. Nožičkový fusačik, nám síce prišiel ešte len nedávno, lebo to športovej je podľa mňa super len tento originál stokke. No je supéééééééér, krásny a tepľučký. V hlbokej´som mala klasický emitex 3v 1.Je tiež výborný, ale stokke fusak je oveľa hrubší 🙂))
Winter kit hodnotím podľa toho ako som videla fotky pallacinky a tiež ako píše, že strieška je hrubá a makkučká tiež aj v staršom .Nánožník nie je podšitý tým károm, ale v porovnaní so strieškou je tiež o trochu tenší aj u staršieho kitu. A rukávniky mám tiež podšité jednofarebným maslovým flisom.
Takže baby, hlavne tie, ktoré ste videli naživo starší aj novší a viete to porovnať, tak šup sem. Napíšte 🙂)), lebo ma to tiež zaujíma 🙂)))))) tak krásny deň. 😉 😉 😉

mirkadena
28. sep 2011

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=13685122...

náhodne som našla aj túto fotku. Pani píše, že je podšitý len tenkou bavlnenou látkou, čiže tá látka asi v zime teĺmi nezaváži, ako to aj ona píše,ale to je len moje porovnanie baby. Čiže, ak Vám príde ten starší, tak nezúfajte 🙂) ale rozdiel v cene by mohol byť, ako to tu už niekto hore spomínal. Tie staršie mohli byť aspoň trochu znížené a každý by si vybral, či chce ten novší alebo starší 🙂))

kilian
28. sep 2011

@mirkadena ja si myslim,ze tak ako je ten starsi typ podsity fialovou farbou,je ten novy podsity tou karovanou latkou.mne by to nevadilo,tak ako som uz vcera pisala,ale rozdiel v cene by mal byt...zato vyzadujem novy ..

fatia
28. sep 2011

Ahojte. Chcem Vás poprosiť o radu, ale netýka sa kocika stokke. Aký ste kúpili matrac do postielky? Neviem, či je dobrý kokosovy alebo z peny? Ďakujem za každú radu.

pallacinka
28. sep 2011

@mirkadena Suhlasim, ze to podsitie je naozaj tenucka latka a fusak urcite treba, akej farby si kupila? Je naozaj uzasny, uz sa normalne tesim na zimu 🙂

pallacinka
28. sep 2011

@fatia Matrac odporucam penovy, nie kokosovy, ten zvysuje riziko SIDS lebo neodvzdusnuje tak ako penovy. Mam pocit ze to iba u nas je moda tych kokosovych matracov, v Nemecku ich vobec nevidiet.

kilian
28. sep 2011

@fatia suhlasim s @pallacinka ani u nas nevidno kokosove,ja mam penovy.

fatia
28. sep 2011

@pallacinka
@kilian ďakujem Vám. Veľmi ste mi pomohli. Dlho som sa nevedela rozhodnúť, ste zlate 🙂

pallacinka
28. sep 2011

@fatia Vdacne, ja som matrac strasne dlho riesila, a nakoniec mala spava s nami 🙂 Hadam to tak ale nebude vecne 🙂

adgam
28. sep 2011

@mirkadena má pravdu 😉 , najdôležitejšie je mať na zimu fusák nánožník, samotný winter kit nestačí.

mirkadena
28. sep 2011

@kilian jasné, to máš pravdu, už keď sú nové 🙂))

@pallacinka ahoj, ja som kúpila béžový, ku kočiariku. Zvažovala, som či inú farbu, ale nakoniec som zobrala ten beige 🙂))

@adgam veď práve u Teba keď som fusak ešte dávnejšie videla, tak som sa rozhodla, že nebudem špekulovať a kúpim ten originál 🙂)) ešte chvíľku a ich vytiahneme však? Už sa teším na naše ďalšie prechádzky v zimnom prevedení 🙂))

fatia
28. sep 2011

@pallacinka to iste mi povedala aj sestra 🙂))))

ustrachana
29. sep 2011

ahojte mamicky, prosim Vas kde sa da vyhodne objednat kocik Stokke aj s vanickou? Mohli by ste mi poradit? Dakujem velmi pekne

kilian
29. sep 2011

tak kocky ,dnes mi volali z onlineshopu a priznali sa ,ze oni doteraz vobec nevedeli,ze je winterkit 2010 a 2011 a ze je medzi nimi rozdiel.lebo ze ich stokke samotny neinformoval.tak mi zistovali ,ze aky je vlastne ten rozdiel.a prave som dostala email,ze sa lisi len tou vnutornou latkou,nicim inym.len nove je podsite karovanou latkou a stare je podsite farbou kitu.tak teda neviem,ci to poslat spät alebo nechat.ponukali mi aj rabat.ma niekto nejaky napad??

pallacinka
29. sep 2011

@kilian Ahoj, tak to som teda prekvapena, ale je to od nich fer. Aky rabat ti ponukli? Ja sa prave chystam pridat fotky toho nasho, uprimne, to karovane futro je krasne, no vidiet ho vobec nebude, a na funkcnosti tiez neprida ked je to rovnaky material.

kilian
29. sep 2011

@ustrachana to ti neviem povedat,ze kde je teraz najvyhodnejsie kupit.vzdy sa to meni,raz je tam v akcii ,potom zase inde... 😒

kilian
29. sep 2011

@pallacinka tak hod foto,ja som tiez uz vcera nafotila a este stale mi neide kliknut na pridaj fotky!!! 😠 😠 ani do bazara mi neidu pridat fotky.
tak vela mi neponukli,ale neviem ci si ho predsa len nemam nechat.uz ma to nebavi ,posielat to hore dole,aj ked mi napisali,ze by bol ihned k dispozicii...

pallacinka
29. sep 2011

@kilian @hajanka slubene foto, dufam, ze uvidite to, co vidiet chcete 🙂