Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kilian
8. okt 2011

@lodgermaniacka super. 😉

lodgermaniacka
8. okt 2011

@kilian @hajanka aj som zabudla reagovať, ja už necham striešku natiahnutu, ale bez kožušinky, vôbec mi to nepripada divne, ved budem mať len farebnejší kočí a rukavnik s krtyom vytiahneme neskôr, ale možno aj kryt budem používať už teraz ked bude fukať 😉

kilian
8. okt 2011

@lodgermaniacka tak aj ja som vytiahla z auta kocik.dnes ho mam na plane odfotit a pozriet ci ten kit k tej ruzovej fakt ide.ale potom necham aj ja uz tu strechu bez kozusiny a asi ten zadny potah tiez.ty len striesku alebo aj zadny kryt?

lodgermaniacka
8. okt 2011

@kilian aj zadny kryt 😉 da sa nechať zadny kryt tmavomodry? pasuju zipsy? ani som neskušala 😎

lodgermaniacka
8. okt 2011

@kilian a teším sa na fotky 😉 😉 😉 😉

kilian
8. okt 2011

@lodgermaniacka neviem ci pasuju,ja si myslim ,ze ano
ale hned to vyskusam.
😀

hajanka
8. okt 2011
kilian
8. okt 2011

@hajanka asi som ta stihla vymazat,prepac.omylom sa mi ta dostala fotka a tym som vymazala aj tvoj komentar. 😝 @lodgermaniacka normalne som sa upotila.. 😀 ale nelutujem,ze som sa rozhodla pre fialovy,ma taky ruzovy nadych,ked nanho svieti slnko.

lodgermaniacka
8. okt 2011

@kilian maš to krasne, no mna by šlak trafil keby som objednala z DE fialovy kit, lebo bol tiež v hre a po vybalení by sa na mna škerili ružove zipsy, ja som naozaj teraz veeeelmi spokojna s tým čo nakoniec mam 😉 😎

riki1
8. okt 2011

@lodgermaniacka super kombinácia 🙂 ,úplne ho oživilo ...

jessicax
8. okt 2011

@lodgermaniacka jeeej takze uz ti prisiel je kit, krasne si to vymyslela, ta cervena s modrou vyzeraju supeeer 😵 😵 😵

lodgermaniacka
8. okt 2011

diky moc všetkym za pochvalu 😉
@jessicax ty si ma tak zneistila tým striebornym , že som sa na červenu ani netešila 😉 🤐 ale je krasna 😵 😵 😵

nemate nikto tuto kožušinku do stokke? chcela by som info, či za tie peniaze stoji 😉
http://www.stokke.com/en-sk/stroller/xplory-bas...

lodgermaniacka
8. okt 2011

minuloročne kity mali ine kožušinky na strieške?
http://www.stokke.com/en-sk/stroller/xplory-bas...

jessicax
8. okt 2011

@lodgermaniacka to nehovor ani zo srandy 😀 😀 😀 mas to krasne zladene od hlavy az po paty...co to trepem od striesky az po tasku 😵 😵

jessicax
8. okt 2011

@lodgermaniacka no podla tej fotky vyzerali inak

ja tu kozusinku nebudem kupovat. Zda sa mi to zbytocne, ved v zime budem mat fusak a na prechod mozem dat booster z lodgera, celkom mi tam farebne pasuje 🙂

lodgermaniacka
8. okt 2011

@jessicax ja som tiež rozmyšlala že doladim lodger, ale nejak sa mi žiaden nehodi, asi najviac ten čo som teraz predala-denim, aku maš farbu?

jessicax
8. okt 2011

@lodgermaniacka mam ten konikovy fairy silver takze booster je taky sedo-strieborny 🙂

jessicax
8. okt 2011

@lodgermaniacka ano denim by ti siel a booster by som kupila takej nejakej farby ako je ta kozusinka na strieske

lodgermaniacka
8. okt 2011

@jessicax koníkovy som mala 😉 ten je fakt univerzalny, mala som ho rada, lebo sa mi hodil vždy k novemu kočíku, denim by mi tam išiel aj s červenym boostrom, no ved ešte pošpekulujem že čo...

mirkadena
9. okt 2011

@lodgermaniacka ahoj ja mám kit minuloročný, ale tá kožušinka, ktorá je na tej fotke, tak takú vôbec nemám. Mám nádhernú, huňatú. Neviem, prečo na tejto stránke je takáto fotka 🙂

hajanka
9. okt 2011

@jessicax
@lodgermaniacka
baby, dajte nejaky link na ten lodber a booster, ci ci to.. 😀

kilian
9. okt 2011

@hajanka 😀 😀 😀 😀 😀 lodger

hajanka
9. okt 2011

@kilian to bol preklep 😀 😀 😀

hajanka
9. okt 2011

@kilian prave som dala na kocik zadny krit a striesku (bez kozusinky) od winter kitu a takto to uz asi ostane. Predsa to tak ten silny vietor neprefuka. Na striesku som dala to tienidlo zo starej striesky, presne tak ako ty.

kilian
9. okt 2011

@hajanka 😉 a storm cover som zabalila do tasky,ked bude fukat..

hajanka
9. okt 2011

@kilian u nas fuka dost, mne sa zda len ta decka malo

kilian
9. okt 2011

@hajanka aj tu je vichrica!!!
este som nedala do auta kocik a stoji mi tu pod nosom a zakazdym,ked vedla neho prejdem ho obdivujem a pohladkam!!!asi som na hlavu,ale ten winter kit je taaaaaaaaaaaak nadherny!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lodgermaniacka
9. okt 2011

@hajanka napr.tu ich predavaju:
http://www.bambini.sk/sk/1203/32/lodger-fusak-b...
tu su take obyčajnejšie:
http://www.bambini.sk/sk/1969/32/lodger-bunker-...

a booster:
http://www.bambini.sk/sk/1973/32/lodger-booster...
ale v každom fusaku lodger bunker maš booster, tie boostre zvlašť su len na oživenie, alebo nakombinovanie inych farieb 😉

pallacinka
9. okt 2011

@lodgermaniacka @hajanka Ja tiez prave riesim bunker, sa ho chystam prave objednat 🙂 V Nemecku je samozrejme o nieco lacnejsi, vyjde ma okolo 80.