Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mikolajova.zuzana
15. okt 2011

@fatia dvihni kociar na kolieska, drz ho tak aby stal oboma kolieskami prednymi aj zadnymi na zemi a tu packu co mas pri tyci - podla videa na youtube - palcom horne zatlac a kym tlacis tak ukazovakom spodne dvihni a trosku akoby si tie kolieska podhodila k sebe, oni sa posunu k tebe a vtedy mozes tie tlacitka pustit, cvakne a potom aj kolieska cvaknu.

Neviem ci som to zrozumitelne napisala...

vbrnka
15. okt 2011

@jessicax zvedava som aj ja veru :D

fatia
15. okt 2011

@lenocka23 nie, nepodarilo☹ skúšala som to ešte asi hodinu, ale potom som sa nato vykaslala. Neskôr prišla polovicka a na prvý krát to rozlozil. 🙂)))

fatia
15. okt 2011

@mikolajova.zuzana ďakujem ti za radu, napísala si to zrozumitelne 🙂

hajanka
15. okt 2011

kocky, my sme vcera vytiahli fusak, lebo bolo velmi chladno len na deku, je suprovy 🙂 mala v nom cucala normalne cez hodinu 😀 co inak zvykne len pol hodky 😀

jessicax
15. okt 2011

@mikolajova.zuzana super si to vysvetlila 😉

vierka84
16. okt 2011

Baby, ku kociku je aj nanoznik alebo len fusak?

mikolajova.zuzana
16. okt 2011

@fatia
@jessicax dakujem kocky 😀 - ono mne to nejako islo od zaciatku, aj ked sem tam zle zatlacim smerom hore a musim na dvakrat, ale v podstate sa mi to uplne lahucko sklada a rozklada, a kazdy cuci ked s nim idem po schodoch a tolko ochotnych ludi som nikdy nezazila, co mi chcu pomoct s kociarom a ja im s usmevom poviem, dakujem netreba :D chi a potom cumia 😀

STOKKE priste milujem a je perfektny a nikde nebudem lutovat tuto kupu - aj ked na winter kit uz akosi neviem naskrabat, ale nevadiii - hlavne ze kociarik mam a aj fusacik je suprovy, aj my sme uz vytiahli 😀

fatia
16. okt 2011

@mikolajova.zuzana Ja ho tiež zbožnujem, aj ked som ho realne este nevyskusala, len tak po byte 🙂 na fusak este cakame, ale z kočíka som unesenááááá 😝

andrejo
17. okt 2011

@vierka84 ku kociku nedostanes nic ked kupujes cisto holy kocik. Akurat co viem tak na vanicku dostanes taky ten kryt na vrch. Na sportovu cast treba dokupit fusak nozickovy.

fatia
17. okt 2011

@vierka84 tak, ako vraví andrejo. Nám teraz došiel kočík, k hlbokej vaničke máš nánožnik - kryt na nozky, ale fusak sa dokupuje a vsetko ostatne sa dokupuje. No vsetko stoji za to, je perfektny... 🙂

alicka7
17. okt 2011

Ahojte, nasla som tento kocik za zaujimavu cenu: http://baby-online-kaufhaus.de/Stokke+Kinderwag...

andrejo
18. okt 2011

@alicka7 to je sice pravda avsak mozes ho kupit len v Nemecku aj dodanie je len v Nemecku.

hajanka
18. okt 2011

@vierka84 Ku kociku kompletu? Tam je nanoznik len k vanicke. Iny nie. Ak chces nanoznik na sportovu cast, musis si kupit winter kit, je sucastou winter kitu. Aj fusak sa kupuje samostatne.

pallacinka
18. okt 2011

@alicka7 Rovnake ceny maju aj tu a posielaju aj na Slovensko: http://www.babyonlineshop.de/kinderwagen/Stokke...

riki1
18. okt 2011

ja a @jessicax včera v avione 😉

riki1
18. okt 2011

..moje slniečko ..

kilian
18. okt 2011

@riki1
@jessicax zlate ste, aj deturence a samozrejme aj kociky. 😀 😀
to urcite vsetci za vami kukali.

hajanka
18. okt 2011

@riki1 @jessicax jeeeeeej, krasne! Obidve! Obidve mamicky, deticky aj obidve kociky!!! 🙂
Ako ste sa mali?

laura28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laura28
19. okt 2011

babenky ak by mal niekto zaujem o fialovy stokke kociarik komplet,predava kamaratka v Ba, napiste mi do IP

hajanka
19. okt 2011

@laura28 aky nahodeny, krasny!!! A ty mas aj tu kozinkovu podlozku? Niekto tu minule ziadal o premeranie, aj mna by to celkom zaujimalo ake ma rozmery priblizne, ak by si mohla premerat, prosim 🙂

laura28
19. okt 2011

@hajanka jasne idem premerat a jedna je na predaj 🙂

silkos
19. okt 2011

@laura28 Ahoj, a nepredáva tvoja kamoška fusak,alebo winter kit zvlášť?

laura28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laura28
19. okt 2011

@silkos kit uz predala a fusak by radsej predala asi aj s kociarom, opytam sa jej a dam ti vediet 🙂

silkos
19. okt 2011

@laura28 ok dík

aksniteb
19. okt 2011

@laura28 prosím a môžeš sa jej spýtať, za koľko predáva tú kožušinku? Ďakujem

kilian
19. okt 2011

@laura28 ta kozusinka vyzera byt naozaj kvalitna,ked vidim to spracovanie z tejto druhej strany. 😵 😵 😵 😵

laura28
19. okt 2011

@kilian je to koza je fakt super, mala v nej spinkala ako v oblakoch a mala si vidiet tie pohlady ludi 😀