Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

patka1987
9. okt 2012

@ikarkulka ty uz mas biely?? ci nedas fotku?
@luly3 ved toho sa aj ja bojim.... preto som hned biely zamietla. Ale ked som sa vybabrala, predala strieborny a teraz lutujem... Myslela som ze kupim cierny, na fotke je nadherny a ked som ho videla, nic moc, takze cierny padol a teraz hladam alternativu. Takze biely a vyssie som pisala ci niekto nema fotku cerveneho... Lebo sa bojim len tak objednat, ci tiez nie je na obrazku pekny a v reali nic moc.. aky teraz davas fusak?? ked teda davas, ci hned prejdes na nozickovy?
@ikarkulka dakujem!

patka1987
9. okt 2012

@luly3 este som chcela, ze ja mam black melange, a beige fusak, ked dam cerveny, nebude tych farieb moc?

finda
9. okt 2012

@patka1987 Pati ja mam aj cerveny WK a je uzasny 😵

luly3
9. okt 2012

@patka1987 bude ich dosť 😀 😀 😀 beige fusak nepasuje do melange aj ja ho mám preto ho chcem predať či zameniť 😉 za dark navy...
červený WK je nádherný ja som ho videla na kočíku je jasný, vidieť ho z dialky mnooo ale samozrejme ak sa ti červená páči tak ťa oslní 🙂 🙂 🙂
a čierny??? mne sa páči aj ten bo ja som taká čierna žienka 😀 😀 😀 milujem tu farbu..., ono záleži od toho aké farbičky sa ti páčia.... mno ale navy je krajší ako čierny

patka1987
9. okt 2012

@finda vazne?? nemas asi fotku v albume vsak?

kajakaja77
9. okt 2012

@ikarkulka Ahoj aj červený existuje..... Práve dnes mi prišiel tak pošlem foto len ta fotka a umelé svetlo tú krásnu farbu zkreslili v skutočnosti je krásna červená.....

vevika
9. okt 2012

@patka1987 ja mam cerveny WK, je nadherny, uplne ziariva cervena. Ale nemam ho este nahodeny, tak skusim najst nejaku fotku z minuleho roka a hodim ju sem 🙂

kajakaja77
9. okt 2012

@patka1987 ahoj práve dnes mi dorazil dala som do diskusie fotky ale umelé svetlo farbu veľmivskresluje v skutočnosti je krasna ta farba...

ustrachana
9. okt 2012

Baby neviete co je s novym modelom? Nemate nikto info, ze kedy by to uz mohlo byt lebo uz som netrpezliva 🙂

vevika
9. okt 2012

@ustrachana zatial nikde nic ☹

luly3
9. okt 2012

@kajakaja77 😀 😀 😀 😀

ustrachana
9. okt 2012

@vevika bozeeeee ☹ ☹ ☹ ☹

patka1987
9. okt 2012

takze biely ci cerveny?????????? 🙂)

finda
9. okt 2012

@patka1987 v albume neviem, teraz som cez mobil, pozrem potom do notebooku. Inak je to taka jasna cervena

vevika
9. okt 2012
kajakaja77
9. okt 2012

@luly3 No konečne mi wk dorazil, ak zajtra budem mať čas, tak ho nafotím za denného svetla .... To bude asi lepšie vidieť.... Ten tvoj wk s blue melnge je perfektný......

patka1987
9. okt 2012

@kajakaja77 akej farby mas wk?

luly3
9. okt 2012

@kajakaja77 hej navy pasuje viac k blue ako k beige 🙂 🙂 🙂
tešíš sa čo????? nádherny je 🙂 🙂 🙂 odkial si ho objednávala???

kajakaja77
9. okt 2012

@patka1987 Taak to je na tebe ako sa rozhodneš..... Ja som tiež váhala a rozhodovala som medzi bielym a červeným ale na tú zimu som sa bielej trošku bála..... 🙂 😉 🙂

patka1987
9. okt 2012

@finda ok super dakujem 🙂) Ty si si ho teraz objednala ci uz minuly rok?

kajakaja77
9. okt 2012

@patka1987 Červený však vyššie sú fotky...... Len to svetlo je tam blbé....

finda
9. okt 2012

@patka1987 minuly rok som si kupila cerveny, potom fialovy a teraz biely. Zrela na blazinec som 😀

kajakaja77
9. okt 2012

@luly3 To teda..... Strašne moc..... Objednala som cez BM a trvalo to asi 2,5 týždňa..... 😉 🙂

patka1987
9. okt 2012

@finda vsak ja to iste.... a biely sa ti ako pozdava?? Ktory je krajsi? lebo ja sa medzi nimi dvoma rozhodujem, kedze cierny som vylucila..

kajakaja77
9. okt 2012

@patka1987 No tiež som mala veľký problém sa rozhodnúť ale nakoniec to vyhral červený a neľutujem ..... Naživo je super....

finda
9. okt 2012

@patka1987 biely je pekny len sa strasne obavam ci nebude hned spinavy. V najhorsom ho prezlecem na fialovy alebo cerveny. Fakt ti neviem poradit ci biely alebo cerveny. Oba su krasne. Akej farby mas fusak? Ozaj a na oficialnej stranke si to nemozes nakombinovat aby si videla ako to bude vyzerat. Minuly rok tam mali taku moznost, tak skus pozriet a mozno podla toho sa hned rozhodnes 😉

ikarkulka
9. okt 2012

@patka1987 Není za co.
Bílý mám teprve objednaný, přijde nejdřív za 2 týdny (cca). Pak se určitě pochlubím.

ikarkulka
9. okt 2012

@kajakaja77 Díky, akorát my čekáme kluka a i když nerozděluju barvy na klučičí a holčičí, tak ten červený mi prostě nějak neštimuje.
Vzala jsem Black Melange kočárek a do toho BM a Blue fusak, tak to by se třískalo 🙂

patka1987
9. okt 2012

@finda idem to kuknut. ja som si teraz kupila black melange, fusak mam beige ale idem objednat tiez black melange... no neviem sa rozhodnut, ja by som tiez kupila obidve farby ale teraz sme kupili malej detsku kopec eur tak sa musim uskromnit 🙂) no skoda ze mi nevies povedat ktory je krajsi 🙂)

finda
9. okt 2012

@patka1987 tak tu je cerveny a fialovy 🙂