Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

milankovazuzana
25. okt 2012

@ustrachana čauko, ja si myslím, že bežnú zimu zvládne Orbit v pohode, veľké snehy-to neviem, nevie mi to nik povedať čo robili kolieska, lebo vačšinou maminy písali z veľkých miest a tam majú odhrabané, to nie ako my tu... konštrukčne je kočiarik veľmi pevný, aj kolieska - sú veľké a guma na nich je klopená, po snehu pôjdu super a hlavne sa na ne nebude lepiť-to už posúdiť viem, ale nič viac 🙂
Ozik moja, chcem sa Ťa opýtať, Ty si registrovala tvoj Stokkáčik na ofic. stránke kôli tej predĺženej záruke? Aby som vedela.

ustrachana
25. okt 2012

@milankovazuzana nie neregistrovala, ja som ho tak posunula kaliste skus sa spytat jej ci ho registrovala 😉

milankovazuzana
25. okt 2012

@ustrachana ok, dobre, spýtam sa.Ja som si písala s jednou maminou z BTS a z Prahy a tie mi povedali, že ich zimu Orbit zvládol na jednotku a ešte mi pani z Olomouca písala, že úplne bežný sneh jazdí na 100%, problémy mala iba v mokrom ťažkom snehu - v brečke, ale to že mali aj jej kamošky a to mali Concord a Joolz.Tak asi tak.

ustrachana
25. okt 2012

@milankovazuzana nevim, asi si kupim stokacika radsej 🙂

milankovazuzana
25. okt 2012

Mamuše, ktoré ste už minulú zimu jazdili s WK, ako je to s jeho nepremokaním?Toť moja zásadná otázka, ktorá mi aktuálne vŕta v hlave. 🙂

ustrachana
25. okt 2012

@milankovazuzana mne nepremokol, ja som bola spokojna 🙂 WK je jeden z dovodov preco sa vraciam k stokke aj ked velke deti sa mi v nom moc nepacia, ale novinky nic moc tak co uz 😒

patka1987
25. okt 2012

Baby nemate niektora fusak elodie details, chcem vediet ci v pohode pasuje do stokke kvoli tej stredovej tyci ci v smere aby babatko pozeralo na mna...

ustrachana
25. okt 2012

@milankovazuzana zuzi aky fusak mas k melange? a ked mas kit davas aj fusak ked ma maly teplejsie nohavice alebo overal?

milankovazuzana
25. okt 2012

@ustrachana vieščo moja, ja som si kúpila do purple dark navy, to je pre mňa úplne najkrajšia kombinácia, ale akonáhle došiel fusačik domkov, purplik odišiel preč a došiel melange, takže som nemusela ani meniť fusik.Keby som mala odrazu kočiarik melangový, kúpila by som si doň zase iba d.navy. 🙂 Mne sa to tak páči.
Ja som minulý rok ešte WK nemala, ale Michaelko bol vo fusiku oblečený normálne a keď bolo veeeľmi zima, prehodila som cez fusik ešte deku.Teraz keď už chodí a bude mať kombinézku, dám naň deku a nánožník z WK, lebo ho nababušeného nebudem ešte súkať do fusíka.

ikarkulka
25. okt 2012

@mycats Ta zimní kolečka na BGB jdou ale jen na Cameleona, ne na Bee 😉

ikarkulka
25. okt 2012

@patka1987 Po víkendu by mi měl přijít kočárek, ED mám dva, tak ti to pak můžu vyzkoušet, jestli se někdo neozve dřív 😉

ikarkulka
25. okt 2012

@tannia87
@wewe8584
Holky, tak dnes mi konečně přišel mail, že zítra mi zásilku odesílají. Dobu doručení uvádí 3-4 pracovní dny, takže nejpozději snad ve středu bude doma. Dám vědět.

Tannia, ty už jsi to s nimi nějak vyřešila? Mně vždycky odpověděli hned, když jsem jim psala.

patka1987
25. okt 2012

@ikarkulka jeeej, super... Tak mi prosim ta daj potom vediet, popripade aj fotku pridaj ;) Si zlata! Dakujem!

ustrachana
25. okt 2012

baby cierny kit a melangac blue bude vyzerat blbo taka kombinacia?

vevika
25. okt 2012

@ustrachana podla mna je to dobra kombinacia, ale pacila by sa mi aj kombinacia blue melange s dark navy WK. 😉

mycats
26. okt 2012

@ikarkulka jj, ja viem. ved som aj myslela cam 🙂 no ved aj spravny kocik treba dokupit 🙂

mycats
26. okt 2012

@ustrachana urcite super. a ty sa vracias k stokke?? 🙂

mycats
26. okt 2012

@ustrachana alebo aj dark navy, pripadne fialovy vyzera super k melange 🙂
nemam uz tie fotky, co som fotila duplicke, ale fialovy vyzeral uplne senzacne s melange.
alebo ja keby som este mala stokke, tak urcite kombinujem s forestovym fusacikom 🙂

ustrachana
26. okt 2012

@mycats fialovy som mala minuly rok tak ten urcite nie, moj muz chce cierny lebo modry je uz pre neho stara kolekcia 😀 😀 😀
a ano vraciam sa k stokke 😀DD chcela som novinku, ale nedaju sa kombinovat s kitom a pravdupovediac az take uchvatne nie su, aj ked scoot si na jar urcite kupim takze nakoniec to bude opat xplory 😀 nepacia sa mi v nom velke deti, ale nie je z coho vyberat takze musim si zvyknut 😀

mycats
26. okt 2012

@ustrachana 🙂)))))))) tak cierny 😀

ustrachana
26. okt 2012

@vevika to som povodne chcela,a le ako som uz pisala moj muz nechce modry 😀

mycats
26. okt 2012

@ustrachana skoda, ze ja nemam manzela co by sa mu zdala nejaka kolekcia uz stara 😀 ja by som mu kazdy tyzden nieco nasla noveho 🙂

ustrachana
26. okt 2012

@mycats no najskor sok, ze bgb nemame, normalne mi neveril 😀 😀 😀 potom asi sadol k PC a pekne si mrkol novinky a uz mi to aj skombinoval 😀 tak asi teda vezmem black melange s black kitom, nech nie sme ako z cirkusu 😀

mycats
26. okt 2012

@ustrachana 😀 😀 😀 😀 aj moj mal vzdy sok ked nenasiel stary kocik ale v inom zmysle 😀
prva veta bola, "dufam, ze si nekupila dalsi kocik" a ja, ze nieee, nekupila, iba objednala 😀

mycats
26. okt 2012

@ustrachana budete to mat krasne a hlave cooooooloveee 😎 aj ked neviem ci to nebude moc take tmave. ja som mala dark navy a podla mna ten kocik vyzeral lepsie ked som ho niecim ozivila a to iste platilo aj o melange.
aby nebol smutny ten kocik uplne cely v ciernom

mycats
26. okt 2012

@ustrachana inak ja mam najradsej take tie cirkusove farby 🙂 ako je missoni alebo co mal quinny limitky 😀
cim cirkusovejsie farby, tym krajsie. a fakto mozem povedat, ze od kedy mam missoni, tak sa vela ludi otoci za kocikom. kym bolo bee zlte, tak malo kto, ale teraz skoro kazdy 🙂

ustrachana
26. okt 2012

@mycats misioni sa aj mne paci a straaaaasne 🙂
kocik nebude smutny lebo moj pokladik je zive striebro 😀 😀 😀 😀

mycats
26. okt 2012

@ustrachana 🙂)))))) jaj, tak moj maly je aj za 3 deti 😀 😀 😀 😀

milankovazuzana
26. okt 2012

@ustrachana Ja z osobných dôvodov by som tiež nešla do black WK - že by to bolo až moc na dieťatko black, k black melange by som dala white WK s black melange fusačikom.
K blue melange purple WK.

luly3
26. okt 2012

@milankovazuzana k blue melange dark navy WK 😅 😀