Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

patka1987
1. nov 2012

@kilian vazne?? A odkial? Ja som ho nikde nevidela

kilian
1. nov 2012

@patka1987 dal sa normalne kupit,Bola to limitka,treba sledovat eBay a bazari.sem-tam natrafim na tuto farbu fusaku.

kilian
1. nov 2012
eviss
2. nov 2012

Ahoj holky,

potrebuju radu - shanim nekde na nejakym bazarku stokka xplory v barve purple, nevite o nejakem bazarku? krome klasiky - bazos, mmb,aukro?

klarawerder
2. nov 2012

@eviss e-bay? 🙂

eviss
2. nov 2012

@klarawerder neposilaji do CR ☹

wewe8584
2. nov 2012

@junkfoood @ikarkulka ahojte zeny, hlasim, ze dnes nam dosiel stokacik a maci cosi vajicko, cakam do vecera na manzela, on to otvori a da dokopy...tak cely den budem trpnut ako to vyzera (dar navy som nazivo nevidela) a ci je tam vsetko....ci to prezilo cestu z nemecka do UK....byvame na 3. poschodi a kurier ked ma videl, tak sa rozhodol, ze mi to vsetko vynesie, chudak 😀 😀 😀

@junkfoood ty si ako na tom?

zonjushe
2. nov 2012

Kocky, ako dlho ste cakali na zasielku z BM?Objednala som WK a kozusinku a napisali mi ze dodacia doba 4 tyzdne..to vazne budem tolko cakat?ake mate skusenosti?

junkfoood
2. nov 2012

@wewe8584 ahoj, no napisali mi, ze z dovodu vypadku od dodavatela mi to neprislo, a ze to mam cakat buduci tyzden..juchuuuuuuuuuuuuuuuuu
ako to vydrzis nerozbalit ho?? ja by som uz sedela medzi rozsklbanymi kartonovymi krabicami... 😀

lentila.g
2. nov 2012

@zonjushe na fusak (to nebola ešte sezóna) som čakala 4t a na tašku bl.melange mi volali že ešte o 4t viac-tak som aj zrušila objednávku lebo medzičasom som aj kočiar predala..

vevika
2. nov 2012

@zonjushe mne tiez vzdy v BM povedali dodaciu dobu 4-6 tyzdnov a prislo to do tyzdna, max. 10 dni. 🙂

wewe8584
2. nov 2012

@junkfoood aj ja by som sedela takto, ale ja to vydrzim len kvoli tomu, lebo ten pohlad na manzela, ked rozbaluje baliky je neopisatelny 🙂 tak to stoji za to cakanie
som rada, ze ti to uz poslu 🙂

junkfoood
2. nov 2012

@wewe8584 chapem chapem..aj moj sa uz tesi, hlavne na to, ze nas kocik ma drziak na pohar, takze ked pojdu s kamosom kocikovat, tak on si moze dat plechovku s pivom do drziaku a kamos ju musi pchat z bocnej strane na rucku od kocika.. 😀

tibiana
2. nov 2012

@zonjushe
@vevika ja som objednavala v predajni predeti a cakacia doba 4-6 tyzdnov taky tak na winter kit!

ustrachana
2. nov 2012

skuste Brendon, tam mali tento tyzden tovar, ja som si tam kupila minuly tyzden kit z novej kolekcie a tento tyzden doplnali "zasoby"

zonjushe
2. nov 2012

@vevika no nepohnevala by som sa, keby to bolo buduci tyzden u mna..uvidime 🙂..

ikarkulka
2. nov 2012

@wewe8584 Super!
Taky jsme rozbalovali s manželem. On mi hned předem kladl na srdce, že až to přijde, a on nebude doma, ať to nerozbaluju, ať počkám na něj. Naštěstí doma byl, tak jsem nemusela čekat - čekal on na mě 😀 😀

Dark navy jsem naživo viděla a je úžasný! Kdyby nezačali dělat ty Melangáče, tak jsem do něj šla 😉 No těším se na fotky 😉 Jestli dodáš...
Jaké jste vzali MC - barvu?

Já pořád uvažuju - máme Pebble, takovou petrolejově zelenou - jestli nevyměnit za tu novou IziGo Black Melange. Chceme stejně dokupovat Isofix, tak jestli mám kupovat ten MC, nebo koupit IziGo s tím jejich Isofixem... Ještě nejsem rozhodnutá. Potřebovala bych tu Stokke autosedačku vidět naživo. Ale na obrázku se mi moc líbí.

wewe8584
2. nov 2012

@ikarkulka s manzelom je vsetko vzdy lepsie, vsetko tak rozbalujeme, len pre mna je to tazke, my takmer vsetko kupujeme cez net, vsetko pride rano a ja sa na to divam do vecera 😀 nahodim fotky, zajtra odfotim a najneskor buduci tyzden dam fotky, lebo cez vikend tu skoro vobec nie som 🙂

MC sme zobrali ciernej farby, tiez sme uvazovali, ze zoberieme stokke vajicko priamo odtial z Nemecka, ale IziGo este nebolo, Izi Sleep je vraj velmi tazke....no a nakoniec sme vsadili na znacku, ktora ma s autosedackami viac skusenosti ...ale suhlasim, na obrazku je ta IziGo velmi pekna 🙂
Ja len dufam, ze ta dark navy nam nevybledne, elbo im tam pojdem do Nemecka hlavy otrieskat 😀

ikarkulka
2. nov 2012

@wewe8584 My společně vybalujeme jak co. Třeba když si objednám něco pro sebe, tak na něj nečekám, to ho stejně moc nezajímá 😀 Ale věci pro Eliáše a společné dárky, to ano.

Taky se mi nejvíc líbí ta černá MC 😉 Když jsme kupovali tu naši, tak černá ani šedá nebyly, jen různé barevné. Tak bych to ráda vyměnila. No uvidíme.
Samozřejmě MC je ověřená značka, ale na tu IziGo jsem už četla testy a vždy dopadla dobře, jedna z nejlepších. Jenže oni taky vždycky posuzují jen pár autosedaček, a téměř vždy je tam jen jedna dvě z těch lepších, ostatní jsou už podle názvu méně kvalitní. Tak se pak není co divit, že jim v testech vycházejí oproti těm ostatním dobře. Z mého pohledu jsou ty testy dost zkreslené.

tannia87
2. nov 2012

baby co ckate na wk ja som obejdnala z bm a napisali mi ze4tyzdne tak som to zrusila a o tyzdne mi pani pisala ze ho uz dostali ze ho maju hned tak nei vzdy sa tak dlho caka len ja uz som mala kupeny wk 😉

asimon
2. nov 2012

Ahojte mam na vas este otazku...kto objednaval na tej stranke babyonlineshop.de...su seriozni, nie su s nimi problemy? Mm my chce z tade objednat len akurat vcera davali v spravach ze jeden si objednal z jednej stranky iphone a prisiel mu balicek s pieskom :-\ staci mi ked budem vediet ze je to overena stranka...a posielaju aj na SK...v Nemecku mam svagrinu tak ci to mam poslat na ich adresu alebo kludne na Slovensko...

ikarkulka
2. nov 2012

@asimon Ahoj, psala jsi mi i do IP, tak jestli nevadí, odpovím tady.
Jen zkopíruju tvůj původní text ze zprávy, protože je tam toho víc:
Ahoj mozem sa nieco spytat? Ty si objednavala Stokke z nemeckej stranky babyonlineshop vsak? Posielaju aj na Slovensko? Nemala si s nimi ziadny problem? Plati sa pri objednavke vsak? A este taky fusak original Stokke s tymi nozickami je dost velky...zmesti sa tam aj rok a pol rocne dieta...este ponukaju taky v celku bez noziciek je aj drahsi...aky je medzi nimi rozdiel? Viem ze vela otazok ale ked si najdes cas na odpoved budem velmi rada

Jestli posílají na SK nevím, ale zjistíš to snadno tady http://www.babyonlineshop.de/deutsch/special/1/... (takže dodávají 😀).
Problém jsem s nimi neměla, naopak, platí se při objednávce.

Fusak jsem ještě nezkoušela, ale protože mám doma 2leté dítě a asi 20 fusaků, tak můžu porovnávat, a do toho Stokke se ti vejde, pokud to není vyloženě nějaký dlouhán 😉
Bez nožiček myslíš tento? http://www.babyonlineshop.de/shopart/3003040238...
To je fusak do korbičky, je kratší.

Snad to takto bude stačit a třeba mě ostatní doplní 😉

asimon
3. nov 2012

@ikarkulka dakujem velmi pekne...toto som potrebovala pocut...teda citat 😉 nemcinu velmi neovladam a nejak som neprisla na to,ze by sa to dalo prehodit na anglictinu :-P...a taktiez ako som pisala vyssie nemam vas precitane a kocik som na zivo neskusala...tak ocenujem vase skusenosti...pozitivne s nim 🙂
Takze hura ide sa objednavat 😉

ikarkulka
3. nov 2012

@asimon A tobě se ten odkaz zobrazil v EN? V tom prsty nemám 😅 😀

janka2232
3. nov 2012

ahojte babulky nebolaa by niektora taka zlata ktora ma winter kit ze ci by mi neofotilaa rukavnik rozostreny chcem usit a potrebovala by som vzor dakujem 😉 😉 😉

zonjushe
3. nov 2012

Zienky, vy tu mate bohate skusenosti s fusacikmi, mam nozickovy fusak, ale chcela by som skor nieco mensie, mala ma len pol roka a ten fusak je taky mohutny pre nu..urcite bude super buducu zimu, ale teraz by som chcela nieco sikovnejsie, predsa ten nanoznik mam uplne pri stredovej tyci a aj tak tam nema nohy..poradite?dakujeeem

kajakaja77
3. nov 2012

@janka2232 ahoj, chceš tam aj rozmery? Alebo len foto rozostretého rukavnika? 🙂

janka2232
3. nov 2012

@kajakaja77 ak tqa mozem poprosit aj rozmeri dakujem pekne🙂)

janka2232
3. nov 2012

@zonjushe aj ja chcem nejaky kedze ma maly tiez 5 mesiacov len netusim aky v tom nozickovom je uplne strateny🙂)