Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kalista
24. feb 2012

No ja uz tiez cakam na style kit, ale zas mi to neponahla este vyuzijeme winter kit 🙂

danielle25
24. feb 2012

@kalista rost je to, na co sa dava matrac- to si nemala v baleni???

danielle25
24. feb 2012

@kalista jasne, casu dost, my budeme tiez vo winteri, pokial sa tam nebudeme potit 😀 😀 ja len, ze ked vidim, ako dlho trva dodanie... no a ked bude skladom, to sa len tak zaprasi, si myslim 😅 takze lepsie si objednat skor a cakat 😉

danielle25
24. feb 2012

@kalista ja som stale dost namotana na ten denim, takze ak to nevydrzim, objednam aj ja 🙂 ked budem vidlami prehadzovat tie peniaze 😀 😀 tak mam znova dark navy, krasny, novucicky, nahodeny vo winteri, ktory je neodolatelny 😵 pre maleho aj pre mna, no a uz sa tesime na letne modre kococky 😵 bude to urcite krasne ladit!
Takze asi s tymito myslienkami sa mi dari denim style kitu odolavat 😅 no skoda, ze nebol denim kocik hned dostupny...

penelope1
25. feb 2012

Chcem sa spýtať je nejaký rozdiel medzi stokke vyrobeným v roku 2011 príp.2010 a teraz novým 2012? Nemám na mysli farebné prevedenie...

penelopa
26. feb 2012

Ahojte,babenky!
Poraďte mi aká autosedačka sa hodí aj na stokke,hlavne aby sedela a bola cerifikovaná.
Díkesss.

fatia
26. feb 2012

Ahojte stokkacky🙂 chcem sa opýtať na Váš názor, či si nemyslite, že v jari alebo v lete nebude akcia na winter kit?

aanetta
26. feb 2012

penelopa ja mam maxi cosi a sedi perfektne 😉

aanetta
26. feb 2012

fatia,stokke robi velmi malo akcie na doplnky ☹ skoro vobec by som povedala

penelopa
26. feb 2012

@aanetta Vďaka.

jessicax
26. feb 2012

@fatia maxi cosi cabriofix, maxi cosi pebble a este tusim peg-perego

jessicax
26. feb 2012

@penelopa na summer ani winterkity akcie nebyvaju 😔

balli
27. feb 2012

caute kocky, ja sa chcem opytat, ja som na stokke straaaasne namotana ale moj manzel ked sa narodil tak to bol maly obrik, tak som sa chcela opytat, ze ako velke mate deti aby ste ich mohli mat vo vanicke a ake velke ich vozite v sportaku? lebo tie kociky vidim, ale same malinke deti v nich. Chcem sa vyhnut tomu aby nam nebola vanicka mala uz pri narodeni...co vy na to?

ustrachana
27. feb 2012

@balli moj maly ma vyse 5 kil a je stale vo vanicke kde ma : fusak, deku, na sebe bundu a este je dalsou dekou zakryty

balli
27. feb 2012

@ustrachana dakujem! to znie celkom ok...len sa bojim ze ked budem rodit tak nas maly bude mat uz vtedy 5 kil...moj manzel mal ked sa narodil takmer 5 🙂

ustrachana
27. feb 2012

@balli no myslim, ze stale to bude ok lebo moj maly je tam asi tak, ze este stale nema nozicky pri tyci a ani len rozdelene a na sirku je tiez v pohode, ale ved uvidis co napise ostatne kocky ja mam zatial len pozitivne skusenosti s kocikom aj ked ho predavam nie je to z dovodu nespokojnosti

balli
27. feb 2012

ozaj a treba stokke kupit od autorizovanych predajcov ktori su uvedeni na stranke stokke.com? bude tam potom ok zaruka?

aanetta
28. feb 2012

@balli ano,ked sa zaregistrujes mas zaruku 3 roky 😉

mycats
28. feb 2012

😖 a tu nic noveho???

desinka10
29. feb 2012

no nejako tu viazne komunikacia... 🙂

simonecka145
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
penelope1
1. mar 2012

Aj ja by som chcela takýto kočík. Veľmi sa mi páči, len tá vanička sa mi zdá priúzka 😖

fatia
1. mar 2012

@penelope1 ahoj. Presne toho som sa bala aj ja. Mala ked sa narodila vazila necelé 3kg. Teraz má 3 mesiace a stále sa tam zmestí s fusakom, overalom a navrch ešte deka. Neboj sa, nie nadarmo je to najlepšie kocik na trhu, aspoň pre mna a myslím, že pre ostatne baby tiež 🙂

danniellitta
1. mar 2012

ahojte viete mi poradit je na vajicko nejaky kryt alebo pasuje z niektorych z vanicky alebo winter kitu ? dakujem

monica_l
1. mar 2012

Ahojte maminky, viete mi prosim poradit? Chcela by som si kupit kocarik Stokke a rok vyroby je 2009. Co na to hovorite? Ma nejake nevyhody tento rok vyroby? Dakujem pekne za odpoved 😉

penelope1
2. mar 2012

Chcem sa spýtať, dá sa športová časť kočíku sklopiť do úplneho ľahu? Ďalej by ma zaujímalo, keď maté babatko v športovej časti v zime,je ku kočíku nejaký nanožník alebo niečo aby mu nebolo zima na nohy?

milankovazuzana
2. mar 2012

@monica_l Ahoj, ja ho mám asi mesiac a som s ním veľmi spokojná, pozerala som si aj tie nové typy v obchode, ten môj má hrubšie kolesá, lepšie chodia po snehu-mám super vyskúšané, nakoľko bola u nás kalamita, rúčka a plasty na šport. časti-mám len tú je takého perleťového prevedenia-nové sú matné, ale farebne také isté, neviem, celkovo mám z neho veľmi dobrý dojem.Na visačke mám uvedený odporuč. vek pre dieťa-0-4, tak asi je to možno aj do viac kg a ako typy iné.Látkové prevedenie je iné-je to také hrubé plátienko, ináč veľmi pekné, a takisto aj madielko je pekné, nieje potiahnuté.

milankovazuzana
2. mar 2012

@penelope1 existuje naň taký fusačik s oddelenými nôžkami, šport.časť-celý ten korpus sa sklápa-nie iba chrbátik

esika
2. mar 2012

@monica_l ahoj mala som aj aj a podla mna je v tom velky rozdiel pozri video

https://www.youtube.com/watch?v=qabH3Qk4ceM

pekny den.

monica_l
2. mar 2012

@milankovazuzana
@esika dakujem Vam krasne za rady a aj video 😉 🙂