Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

denisab32
11. feb 2010

petinax5
takých ako L...1009 treba ignorovať 😝

petinax5
11. feb 2010

Miskinadamko: jasne, máš pravdu. Vyjadríš sa aj o obrázku, ale ako si sama napísala, ona urážala. A to ešte nevieš, čo písala do IP. Ja som pôvodne chcela PP /každý ho chválil/, ale videla som Stokke a bolo rozhodnuté. Ja som ani nerozmýšľala. A ináč, 30tis. stojí len kočík základný /hlboká vanička+šport./. Fusaky si dokupuješ, aj všetky doplnky k tomu-a keď to všetko sčítaš=pekná sumička.

denisab32
11. feb 2010

miskinadamko
...jasné, ja však poznám maminky, ktoré aj zo závisti ohovárajú niečo, čo v živote videli len na fotke...ani ja ho nemám odskúšaný, ale verím, že je rovnako dobrý ako ostatné produkty STOKKE😉

miskinadamko
11. feb 2010

petina ved prave o tom hovorim 😉 .napr. ja som mala skoro vsetky kociky od pp a je to pre mna najlepsia znacka kocikov, ale ked mi niekto povie ze mu pp nevyhovuje alebo sa mu nepaci, tak to beriem a nejako to dalej uz neriesim. niekomu to vyhovuje niekomu nie. obidvaja nech sa vyjadria ale normalne bez zbytocných emocii 😀 .

denisab32
11. feb 2010

petinax5
Už ho máš doma?

saza007
11. feb 2010

ahojte zienky - trosku odbocim od temy (mozno to aj uvitate 😀) - mate niektora skusenost so Stokke Tripp Trapp chair?

petinax5
11. feb 2010

Miskinadamko: a mne sa páčil aj QUINNY BUZZ a keď si pozrieš športovú verziu, tak nie každému vyhovuje. A neohováram ho. Keby bol jeden kočík na trhu ako voľakedy a vaňou aj pre tri deti, tak nemáme ani o čom písať.

denisab32
11. feb 2010

saza007
ja sa hlásim 😉 , máme dve 😉 supééééééééér

lindda
11. feb 2010

Ja ked som kupovala S3 casuaplay tak uz mali aj stokke ale muz vravel ze to nie ved je z vesmiru 🙂 ale mne sa velmi pacil a ked som tam dala maleho na skusku sedel tam super a aj S3 bol ok ale prekacal sa mala som aj PP ale to sa mi tiez po case uz nepozdavalo spodna cast sa vysedela dost rychlo a aj sa osuchavala farba a bol taky ako by rozhegany no uvidime pri druhom dufam, ze bude stokke 🙂
PP bol ale zese super v skladani 🙂

saza007
11. feb 2010

denisa - vdaka -nemala si nikdy problem stym, ze by sa ti prevratila? Lebo ja som skoro rozhodnuta ju objednat, ale niekto ma strasil, vraj sa moze prevratit, ak sa dieta zapre nozickami do stola 😝 (aj ked ja ju planujem dat ku stene)
Sedia ti v nich deturence doteraz? A ten vankusik sa da v pracke vyprat docista?

petinax5
11. feb 2010

denisab32: koho či mám doma? Myslíš kočík? Áno. Mm ho v béžovej farbe a je nádherný a malému sa tam páči. Šak aj mne by sa páčilo keby ma niekto vyvážal.

denisab32
11. feb 2010

...skúsim trošku mudrovať 😝
Výber kočíka treba prispôsobiť štýlu života 🙂 , ak niekto plánuje prechádzky do lesa, tak Stokke nie 😖 ...
Môj názor na S3 casualplay - predražený, nízkej kvality....PP sú dizajnovo pekné, ale tiež v kvalite poľavili....

miskinadamko
11. feb 2010

ja by som to uzavrela asi tak ze aj tak nenajdete dokonalý kocik, proste aj ked je akokolvek dobrý tak vzdy sa najde nieco co ti nevyhovuje a ked aj nie hned tak casom a pouzivanim urcite, a hlavne ani jeden nie je taký co by sa pacil uplne vsetkým

denisab32
11. feb 2010

saza007
....neboj sa, je to naj... stolička, nikdy sa neprevrátila, je to hlúposť, možno to bola cielená antireklama konkurencie 😉
...syn ju dostal až keď začal chodiť do školy, pretože bol stále taký zhrbený, teraz je to ok, nosnosť stoličky je 150 kg a keď je manžel s deťmi v izbe, sedí na nej a to má cez 100 kg 😀 ....a ešte jedna vec, nezabudni sa potom zaregistrovať na http://www.stokke.com/sk-sk/ a budeš mať záruku 7 rokov...
Vankúšik sa dá vyprať v pračke 😉

petinax5
....jéj super, mne sa páči aj ten kvietkovaný setík na obmenu dizajnu😉

eimiky
11. feb 2010

baby to čo majú za preklepy na stránke, alebo majú vlastné názovoslovie?

denisab32
11. feb 2010

eimiky
...o 1-2 mesiac bude nový dizajn stránky...

petinax5
....nenašla som link, tak som ho dala do svojho albumu

eimiky
11. feb 2010

denisab32 ty si nejaký distribútor alebo predajca? 😕
dizajn je v pohode len tie názvy s chybami 😝 Aspon na tom by si mohli dať záležať, keď už je kočík taký drahý 😉

denisab32
11. feb 2010

...mám také info, že už sa im to neoplatí opravovať, pretože to budú prerábať...

lenocka23
11. feb 2010

ahojte maminy, rada by som sa vyjadrli k tejto teme... mame tento kocik a sme s nim maximalne spokojni... jasne, ze je dolezity aj "design", ten posudzujeme ako prvy, ale nas presvedcili aj ine veci, ktore tento kocik "ponuka",a ktore su pre nas dolezite.. my sme chceli mestsky kocik, kedze do hor sa s malym zatial nechystame.. 🙂 kocik sice neperuje, ale nase uzasne cesty to dokonale vykompenzuju... nam vyhovovala aj velkost vanicky, kedze mame januarove dieta.. na buducu zimu uz do nej maleho nedostanem, takze na jednu zimu uplne staci.. ono ta vanicka totiz nie je mensia ako u inych kocikov (myslim plastove vanicky), a ani ten vyrez v nej nie je ziadnym problemom, pokial je dietatko malinke nozicky mu tam nedotiahnu, a to ze ma vacsie babo nozicky par cm od seba.. (?) myslim ze aj keby to tam nebolo, dieta nohy tesne pri sebe nikdy nedrzi...
oslovila nas aj moznost vyskovo nastavit vanicku (a teda aj sportovu cast), tak vysoko ju nedate na ziadnom kociku (?) a ak sedite napr na kavicke, dietatko nemusi sediet pod urovnou stolovej dosky, ale ma pekny vyhlad...
na zaver len tolko, ze kazdy rodic si musi spocitat, co od kocika ocakava, kam s nim bude chodit a pod.. (zamerne nepisem o pohodli babatka, to by malo byt na prvom mieste a hned za asi financne moznosti rodicov..)
keby ste mali konkretne otazky, rada odpoviem.. (ale som sa rozpisala, tusim najdlhsi prispevok v mojej konikovskej "kariere".. 😀 😀 )

eimiky
11. feb 2010

aha no niektoré vety sú dobre popletené 😀

petinax5
11. feb 2010

denisab32: ten setík som si dovolila prikúpiť, neviem síce načo ho potrebujem, ale mám ho a je peknučký. A ľudia ma budú ohovárať. Ale mne to nevadí. Proste, cítila som potrebu to mať.

denisab32
11. feb 2010

petinax5
...nuž vieš načo ti bude...ak máš závistlivé susedky, tak jeden deň budeš béžová a druhý deň kvetinková a susedky zblednú závisťou 😀

lenocka23
11. feb 2010

denisa, ty si ten set objednavala dodatocne? a cez net ci osobne niekde..? a co vsetko vlastne obsahuje? diiky

lodgermaniacka
11. feb 2010

baby, stokke je krasny, mne sa dizajnovo velmi páči, ale ked sme vyberali kočík, tiež som počula len to zle, dokonca som videla v akcii rodičov, ktorí s par týždnovym babom plačucim v stokke leteli kupiť iny kočík, tak ma to odradilo, vraj je citiť každy kamienok a toho vetra by som sa tiež bala, ale do nakupneho centra by som ho brala 😀

lenocka23
11. feb 2010

lod, tie kamienky sice je citit, kedze nieje odpruzeny, ale zalezi od babatka.. nasmu to vyhovuje a staci ked von prejdem par metrov a zalomi..a co sa vetra tyka, minule do nas fukalo zboku a nic sa nedialo... 😉

lucy1990
11. feb 2010

Ahojte, svagrinka mala tento kocik kupeny, ale vratila ho 😒 ked som ho videla, dlho mi trvalo, kym som sa stotoznila s tym, ze je to kocik...a to som moderna mlada zena myslim aj s vkusom...a myslim, ze popri nom, musite mat v "garazi dalsie dva...podla mna je ucelny akurat tak do "auparku"...u mna nie su problemom financie, ale uprednostnila som inu znacku.

denisab32
11. feb 2010

...nemyslím si, že to dieťatko plakalo pretože bolo v Stokke kočíku....veľa detičiek proste kočík nemusí, tak ako to bolo aj v našom prípade a to sme mali kočíky odpružené...no do 1/2 roka sme fungovali viac-menej na rukách....

...Vanička sa dá posunúť aj nižšie...a to by musel byť fakt silný vietor, aby bol problém....

Lenocka, ja nemám ten kočík a ani som ho nemala, len sa mi páči...predajcov nájdeš na www.stokke.sk...ten set obsahuje striešku, slnečník a tie taštičky...

denisab32
11. feb 2010
denisab32
11. feb 2010

Lucka, ty si si vybrala kočík hlavne do terénu...avšak nie veľmi skladný...a pravdepodobne bude aj ťažší...

Poznám veľa mamičiek, ktorým vyhovuje, ale taktiež sa nájdu aj odporcovia...mne sa fakt páči a ak by som mala mať ešte jedno dieťatko, tak ho určite vyskúšam 😉 , pri dvoch väčších deťoch predpokladám, že štýl našho života bude iný a na extra dlhé prechádzky lesom mi čas nezostane 😝

lucy1990
11. feb 2010

Ano deni, mas pravdu, my budeme mat letne babo, cize pojdeme na jazera, kupaliska, a nakupnym centram sa vyhnem az do zimy 🙂 a kedze byvame pri vinohradoch a lese, tak toto bol kocik pre nas. A v zime nam uz dufam postaci aj buginka...uvidime 😀 ja som sa do toho mojho zalubila, dufam, ze v nom malinka bude spokojna a bude mat pohodlicko 🙂