Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kilian
23. okt 2011

@lodgermaniacka ten tyrkisovy som mala aj ja s tym fusakom.bol krasny.... 😵 😵 😵 😵 😵 ale terajsi je krajsi. 😀 😀 😀 😀

esika
23. okt 2011

@lodgermaniacka ahoj nasla som toto kde to je pekne vidiet,

https://www.youtube.com/watch?v=qabH3Qk4ceM


je tam podla mna velky rozdiel, uz len v tom madle, ak mas baby vo fusaku a musis srobovat madlo tak na nervy a inak tych modelov je 3 preto je toto EVO 3, vsetky tri modely maju rovnaky podvozok, len farebne je to odlisene tie uplne najstarsie modely maju cierny ten stred kde sa sklada a brzdu, potom 2 ma biely a teraz tento 3 ma bielo oranzovy + nadstavec na skejt a inak aj rozdiel sedacky co mas na tej druhej fotke co si sem dala ten tyrkysovy s tym fusakom sa tahsie naklikavaju to je ten starsi model a na tej prvej fotke je uz novsi model ta 2 ta sa lahsie naklikava, ked si vsimnes maju rozdielny ten plastovy spoj kde sa kocik naklikava ja som to tiez nevedela, ale ak som to vyskusala, hned som zistila ten velky rozdiel, preto su aj rozdielne ceny, takze STOKKE rastie do krasy a podla mna kto ma EVO 3 uz sa nechce vratit k 2 🙂

silkos
23. okt 2011

Nemá niekto na predaj fialový winter kit?

vbrnka
23. okt 2011

tak konecne je nafoteny 🙂

nikitkad
23. okt 2011

ten fusak krasny na stokke?!ze kde si kupila?!

hajanka
23. okt 2011

@vbrnka super, ako si tam tie cvoky dostala na konstrukciu? 😨
strieborny winter kit je krasny! aj kozusinka 😉

lodgermaniacka
23. okt 2011

@esika už rozumiem 😉 a super video 🙂 ja som doteraz myslela že je len novy a starší typ

lodgermaniacka
23. okt 2011

@vbrnka šikulka 🙂 😉 😵 krasne ste to spravili 🙂

lodgermaniacka
23. okt 2011

@vbrnka a ešte som sa chcela spytať na kožušinku 😉 čo to je zač?

vbrnka
23. okt 2011

@hajanka cvoky su prisrobovane 🙂 ale su vlastne na takom mieste ze ich bezne nevidno..a na leto aj tak asi budem spekulovat summer kit ked uz mozem 🙂 inak este bola druha moznost ich prilepit.. 😉

@lodgermaniacka kozusinka je xxxlutz asi za nejaku desatinu ceny tej stokkackej 🙂 a podobnu som videla aj v ikea 🙂

esika
23. okt 2011

@vbrnka vymakany napad!!! super 🙂 tak to by ma nenapadlo 😎

lenocka23
23. okt 2011

@vbrnka jooooj, preco si toto nevymyslela pred cca 8-9 mesiacmi...??????? 😀 😀 😀

vbrnka
23. okt 2011

@esika dakujem..odkazem sikovnej polovicke 😀
@lenocka23 nooo lebo vtedy to este nebolo take urgentne 😀 😀

lodgermaniacka
23. okt 2011

@lenocka23 nemaš fotku tvojho byvaleho nech sa pokocham? 😵 😎

lenocka23
23. okt 2011

@lodgermaniacka paaaaaci sa... 🙂 🙂 fakt obcas lutujem, ze sme ho uz predali... 😒

mycats
23. okt 2011

@vbrnka uuuuplne super, len si neviem predstavit ako by mi tam manzel nainstaloval tie cvocky na korbicku, uz zvazujem vysetko mozne 😀. Idem kupit kozusinku a winter kit zatial uvidim, lebo cena je divokaaa 😀 😀 😀 nasla som fakt kraaasne kozusinky od vymyslu sveta teda na nete 🙂

vbrnka
23. okt 2011

@mycats neboj normalne 🙂 v pripade potreby poprosim toho mojho o podrobny navod 😉

vbrnka
23. okt 2011

@mycats a link na kozusinky? 😀

jessicax
23. okt 2011

@vbrnka jeeej to parada, aj ta biela kozusinka je super 😵 😵 😵

vbrnka
23. okt 2011

@jessicax dakujem..uz konecne lepsie spavam 😉

jessicax
23. okt 2011

@vbrnka to verim, ja som taka ista 🙂 🙂

lodgermaniacka
24. okt 2011

@lenocka23 krasny 😵 😵 😵 😵 😵 mne sa pačili aj tie guličkove fusaky a deky, ešte že aspon deku som ukoristila ešte k bee+ 😎 😀

mycats
24. okt 2011

@vbrnka ja som sa konkretne zamilovala tu: http://www.ovciekoze.sk/ - ta hneda z muflona je moja, nebrat!! 😀 😀 😀

ustrachana
24. okt 2011

kocky neviete kto by predal biely winter kit?

ustrachana
24. okt 2011

kocky bielu kozusinku, fakt peknu taku bohatu a hustu maju aj v moebelixe 🙂 aj v tmavej farbe a stoji okolo 20 Eur 🙂

mycats
24. okt 2011

@vbrnka ....a mohla by som mat este jednu otazocku. je mozne, ze by mi sedela strieska z noveho typu na starsi?? uz by sa nam zisla nova 😀 😀

lodgermaniacka
24. okt 2011

@ustrachana asi nikto, je nezohnatelny 😒 😒 😒 😒 aj ja som ho chcela

ustrachana
24. okt 2011

@lodgermaniacka a je nezohnatelny iba na Slovensku?

petra1303
24. okt 2011

@vbrnka krasne no neviem si predstavit keby si tam to moje dieta spravilo bufet 😀 ako vzdy pocas celej cesty kocikom...ale pozeram ty mas este malinke drobatko... 😎