Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lentila.g
1. máj 2012

@mycats veď to že FB so Stokke ma privedu skôr na psychiatriu ako do porodnice..
Ale tak chcela som hlavne aby sa dobre kombinovalo tak snáď nebudem ľutovať ale aj dark navy je super len ta vanicka je pochmurna a zasa preplatiť kociar ked doma mám Bgb cam.a bee tak to by mi asi ťažko prešlo lebo ja potrebujem aj stupatko,držia,kit... pre malého a to dúfam postačí na krátke presuny lebo surodencky kocik asi by ako nutnosť pri mojich vymysloch neuspel...
Ja mužovi vždy poviem...kociar je pre mna to čo pre teba auto...nevyhnutnosť a Dobrý kociar pre naše deti pohodlie a "luxus"...tak doprajme aj im🙂)

lentila.g
1. máj 2012

Baby a máte niektorá osobnú skúsenosť so Stokke a kolieskove korčule ako sa to sprava?pár foto som zahliadla na Fb ale aky je real by som rada vedieť

kalista
1. máj 2012

@lentila.g môj názor: Blue melange určite odolnejši na špinu, material je trochu iný, ale Dark Navy je Dark Navy. 😉 Mňa B.melange neoslovil a beige v reale už vôbec. U mňa Dark Navy alebo zelena 😵 😵

mycats
1. máj 2012

@lentila.g ja som do nemlatom vyberala farbu na FB 🙂 🙂 🙂
ja si myslim to iste, ze dark navy vanicka je taka truhloa 🙂 🙂 ma tu ubiju.
ale asi by som volila inu vanicku a iny sportak 🙂
ja by som chcela skusit bee az teraz 🙂 🙂 ako letny povoz.
uz som presla vsetky farby od bielej az po ciernu 🙂 🙂
najprv bola 100% zlta, potom, ze cervenu k buggysnugle, potom ze all black 🙂 uz aj po zelenej som pozerala.
najradsej by som aj fialovu 🙂 🙂
kym sa dohrabem k farbe, tak aj nove bee bude na trhu 🙂 🙂 🙂

duplicka
1. máj 2012

@kalista prosim ta material bol teda aky hrubsi? tensi? myslim melange🙂)) skoda,ze som nedobehla kuk ked si ho mala

duplicka
1. máj 2012

@mycats no beige sa dobre ladi s letnymi to je pravda, mne sa paci pink pixel len ma pokusa melange alebo pink alebo fialovy-let to ma vela bab 🤐 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mycats
1. máj 2012

@duplicka ja som tiez chcela fialovy 😵 😵 😵 ten je uzasnyyyy.
melange bude jedinecny, ale k nemu by som osobne asi vzala blue pixel kit, nie pink.
pre dievcatko?? ci pre chlapca, ked pink pixel?

lentila.g
1. máj 2012

@kalista no ja som beige chcela pre prvého ale upustila som...teraz mi strašne dark navy(športová časť ) padol do oka ako som ho videla aj v reale,ale na vanicke sa mi to nepozdáva,najvac sa mi páči vanicka zelena a beige a kedže to chcem ako komplet a moc nepreplatit tak voľba padla na beige a hodím naň kit.mna uchvatila aj hnedy ale hnedé mám Bgb a ťažko sa kombinuje..

duplicka
1. máj 2012

@mycats 😉 😉 😉 dievcatko 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ,ale to mozem poriesit navlekom na madlo a dalsou taskou, pripadne na leto este nechat beige
@lentila.g vanicka beige ma nejake miesta kde je kaki?

lentila.g
1. máj 2012

@mycats ja na bee nedáme dopustiť jedine čo mi vadilo bolo kým som prišla do cviku ako zložiť sedadlo do jednej polohy pri skladani ale iba sila zvyku a cviku.
Bee som tiež vyberala hodne dlho,Ešte teraz mi bludi v hlave myšlienka na all bleck ale tak povedala som si že radšej investujem do iného-Stokke
My momentálne jazdime s missoni,to mi tiež trvalo kým som prišla tomu na chuť ale dnes by som volila asi all b.so žltou lebo to sa mi strašne páči,mohlo by aj Stokke dat aspoň zlty letny kit;)
Presne sme nazvali s muzom vanicku dark ako ty 😎

mycats
1. máj 2012

@duplicka ja hlasujem za ruzovy a fialkovy pre dievcatko. ten fialovy je uplne uzasnyyyy 🙂 🙂 🙂 ja by som pri dievcatku nevahala.

duplicka
1. máj 2012

@mycats 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 no len ktory ruzovy alebo fialovy🙂)) obidva ee

lentila.g
1. máj 2012

@duplicka tam pod zipsami striesky je ten otieň malinko odlišný

duplicka
1. máj 2012

ak by ste niektora mali zaujem zvazujem predaj beige potahu 😉 😉 😉 😉 viac cez ip. pouzite asi 2x 😉 😉 😉 malicku mam momentalne v briu s vanickou a plusku 😉 😉

lentila.g
1. máj 2012

@duplicka ja mat babu tak ruzový,a nemať muža(ale som rada že ho mám)tak som schopna sa pohravať aj s myšlienkou fialoveho pre chlapca,lebo pár mamiciek som uz stretla v takej kombinácii

duplicka
1. máj 2012

@lentila.g 😉 😉 😉 😉 😉 😉 aj mne pride naj a teda nie je ho tolko v terene 😀 😀 😀 😀 😀 aj ked fialovy je krasny

lentila.g
1. máj 2012

@duplicka presne tak a ked vidím v tom take prnceznicky oblecene v bielom...koniec,prenadhera.môj muz hovorí že mat babu tak zbankrotujem...tam sa da dokonale vyhrať a ruzový je tak krásny že nepotrebuje ani doplnky

kalista
2. máj 2012

@lentila.g
@duplicka ten blue melange nie je hrubsi, ale taky drsnejsi, ja som bola nan brutal namotana a potom sklamana, ale tak limitka no 🙂
@duplicka jednoznacne ruzova ta je super. Fialovu ma vela bab, to potom winter kit fialovy 🙂
@mycats ja mam all black s jade momentalne a vyzera to paradne. S cervenou je to onicom. Uz pomaly zvazujem missioni.

mycats
2. máj 2012

@lentila.g tak na youtube to vyzera super, aj stokke tam takto jeden ujo suprovo skladal. zvyknem si a ked nie, ja mam pick up 🙂 🙂 neskladam ani stokke, iba som sa to naucila.
lebo ludia su uuuuzasni a kazdy ma skusal ci viem s tym kocikom robit 😀 😀 😀
ja milujem missoni ale milujem aj zltu 😀 😀 bude to velka vyberova akcia 😵 😵
a hlavne zalezi kolko penez bude k dispozici 🙂 🙂

mycats
2. máj 2012

@duplicka ked uz, tak asi ruzovy 😀 😀 😀 a potahy v zasobe fialove 😀 😀

mycats
2. máj 2012

@kalista 😀 😀 😀 neblazni!!! nemozem vymyslat. uvidim aka bude intuicia pri nakupe. 😵 😵 😵 ja chcem dokupit este drziak na napoj a organizer, tak dodatocne striesky a sety jedine neskor 🙂

pimpos
2. máj 2012

Ahoj holky, pokud by měla některá zájem, mám k prodeji hlubokou, zelenou korbu Stokke 🙂 Je úplně nová, s nánožníkem,pláštěnkou a originál krabicí 🙂

kalista
2. máj 2012

@mycats no ja uz mam 5 striesok na Bee! A na Cameleona uz ani neratam

mycats
2. máj 2012

@kalista 🙂 🙂 len ja mam doma este stokke a aj ten chce byt cacanyyyy 😵

kalista
2. máj 2012

@mycats tak uz je doma cameleon 🙂 len ma drahy odviedol do kuchyne, ze najprv mam dopapat ranajky 🙂

duplicka
2. máj 2012

@kalista 😀 😀 😀 😀 jej no superrr ,to mas tiez all black, tak si mala v plane vsak?

duplicka
2. máj 2012

@mycats som zvedava aky nakoniec kupim 😀 😀 😀
@lentila.g aj mne pride ruzovy taky neopozerany 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

baby videli ste niekde napr na nemeckych strankach style kity,lebo nenasla som nikde, u nas babymarket,ale mimo nie 😕 😕 😕 😕 zle hladam ci co?

penelope1
2. máj 2012

Chcela som sa opýtať ako vyjdete zo stokke na obrubník alebo vyvyšený chodník ? Myslim tým, či sa celou vahou oprete na rúčku alebo treba aj nohou pomáhať... Bola som sa osobne pozrieť do obchodu na kočik a zdal sa mi dosť labilný...

boska79
2. máj 2012

@penelope1 uplne v pohode. je dobre vyvazeny. aj nerovny povrch - u nas tomu rozumej, dedinske ihrisko - trava- uplne v pohode. to mi cameleon nepresiel. a stokke ideee uplna parada

vevika
2. máj 2012

@penelope1 uplne s lahkostou, dokonca jednou rukou, co sa mi s predchadzajucimi kocikmi nikdy nepodarilo.