Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

alexxxi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
magnolia
25. okt 2014

@dolcee Nakonec jen pro jedno. Kupovala jsem ho s tím, že můj syn tam bude také odpočívat, když pojedeme třeba na vílet. Ale už mu jsou 3,5 roku a nechce tam, prý je velký 😨), tak jsme ani to sourozenecké lůžko nekupovali. Momentálně tedy jezdím s náhradním podvozkem. Úplně se mi rozbila funkce skládání a rozkládání, takže s ním nešlo jezdit, o madlo se pořád zasouvalo, nebo naopak zaseklo a nešel složit 😒 . Jsem zvědavá, až to opraví.

buckovaromana
29. okt 2014

@wewe8584 ahoj, ak si este nepredala mam zaujem

adnili
30. okt 2014

@praznovskaveronika ahoj, to je oficialna novinka ci to niekto sije?

praznovskaveronika
31. okt 2014

@adnili ahoj, je to spanielska znacka. robia dizajnove prislusenstvo na viacero typov kocikov aj univerzalne doplnky.

lienkaam16
4. nov 2014

My ho mame a 100% spokojnost nemenila by som.

lubenka79
7. nov 2014

ahojte prosim vas o radu, mate niektora z vas deku na kociarik z novej kolekcie celebrity vo farbe kremovej alebo black multi, su na nej cvoky na pripevnenie na kociarik?

balli
7. nov 2014

Baby, niekde tu som pred 395-timi stranami citala, ze stokke je tak univerzalny ze funguje ako iPhone - ked ho aj kupis inde ako v SR, mozes ho v SR reklamovat ak mas k tomu vsetky papiere ze je to original. Mate s tym niektora skusenosti? V zahranici su lacnejsie, ale ak sa s nim nieco stane, nechcem ho posielat do nemecka, chcem ho vyreklamovat tu - neviete poradit?

murka2222
7. nov 2014

Mamičky,dá sa kúpiť na kočiar Stokke Xplory nahradná rúčka. Dá sa to vôbec vymeniť a koľko by stála? Ďakujem

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martooni
10. nov 2014

Ahoj holky,
chci se zeptat, jestli tu je nějaká maminka či máte kontakt na někoho, kdo by mi ušil kožešinu do Stokke Scoota?

balli
10. nov 2014

@teegreen dakujem za odpoved, asi mas pravdu, zase nechce sa mi to riesit keby naozaj trebalo reklamovat 🙂 budem kukat akcie kazdyyyy den 🙂 nech nic nepresvihneme, lebo ved pri stokke aj 10-20 percent je celkom fajn usetrenie 🙂

babymarket_sk
12. nov 2014
sona_ciasnohova
13. nov 2014

Kocky mate niektora rozmery na podlozku (kozusinku) do kociara ? Dakujem

87kattka
13. nov 2014

ahojte, chcela by som sa spýtať aký je rozdiel medzi stokke scoot a stokke crusi, ďakujem za info

janocka
18. nov 2014

@87kattka scoot je sportak, uz skor pre vacsie dieta. Je mensi a lahsi ako crusi. Crusi ma velku vanicku, da sa pouzit aj ako surodenecky kocik

janocka
18. nov 2014

@balli 1 kamoska zijuca v CR kupovala Xolory z D stranky, reklamovala v CZ a bez problemov. Druha kamoska kupovala scoot v I, reklamovala na SK a tiez bez problemov

balli
18. nov 2014

@janocka dakujem za radu 🙂 premyslime a uvidime...aj podla zliav a ceny...za 100 euri by som to neriskovala, ale ak by bol rozdiel aj 300 tak to uz je na uvazenie... 🙂

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janocka
18. nov 2014

@teegreen ja viem O skusenosti @bimba01 ze jej vymenili scoot a @ikarkulka, ze dali novy podvozok. Ved nech samy napisu ci to bolo s problemOm alebo bez

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janocka
18. nov 2014

@teegreen jaaaaj ty si myslela neautorizovanych predajcov. Ja som myslela autorizivanych. Aj baby, ktore spominam, si kupili u autorizivanych. Ano, viem, ze nejedna stokkacka mala problemy so samot a ebabo. A suhlasim, ze treba kupovat u autorizivanych predajcov

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bimba01
18. nov 2014

@teegreen
@janocka ja som kupovala kocik u autorizovaneho predajcu v Rime, kedze tam bol o 150 eur lacnejsi ako tu na SVK. zaregistrovala som si ho na stranke a prednedavnom aj uspesne vyreklamovala v predeti v BA.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikarkulka
18. nov 2014

@janocka

@teegreen Už jsme si na toto téma psaly kdesi ve Stokke skupině, tys mi to vyvracela. No moje osobní zkušenost je taková - a teda i pro @balli - kupovala jsem kočárek v DE, u autorizovaného prodejce. Písemnou reklamaci s fotkami jsem poslala do DE, oni mě odkázali na jakéhokoli autorizovaného prodejce v ČR. Reklamovala jsem tedy v Babiez (na SK Pre deti). Problémy jsem měla pouze toho rázu, že to trvalo déle než 30 dní a že jsem musela prodejce nahánět, je velmi vytížený.
Jinak mi dal zcela nový podvozek. Čili reklamace jako taková naprosto bez problémů.

Protože se to ale táhlo docela dlouho (skoro 2 měsíce) a že jsem někdy pána z Babiez nemohla sehnat, tak jsem se obrátila přímo na Stokke a bylo mi oficiálně sděleno, že v rámci EU se může reklamovat kdekoli a prodejce je povinen vám reklamaci přijmout a vyřídit (praxe je ovšem taková, že ne každý prodejce to dodržuje). Kdyby bylo nejhůř, tak by zasáhli přímo ze Stokke.

Prostě není třeba se bát.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pajka7
19. nov 2014

@murka2222 da sa objednat ako nahradny diel,stoji 50€ +-,neviem presne.

ikarkulka
19. nov 2014

@teegreen Reagovala jsem na to, co jsi mi psala ve skupině Stokke, že není pravda, že by ti musel reklamaci vyřídit jakýkoli autorizovaný prodejce.

Nebyla jsem víc jak 30 dní bez kočárku, nebyla jsem bez něj ani den. Přijela jsem na prodejnu, nafotili si vady, s kočárkem jsem odjela domů a čekala jsem, až dorazí na prodejnu nový podvozek, ten jsem pak vyměnila kus za kus. Prosím, nedomýšlej si, co jsem nenapsala.
Vím, že někteří prodejci to zkouší tak, že nemáme momentálně náhradní podvozek a ten svůj reklamovaný tady musíte celou dobu nechat. Ale tak to také nemusí být, záleží na ochotě. A samozřejmě na tom, zda se s podvozkem dá jezdit. Já jsem měla kosmetické vady, "nejhorší" asi bylo osmičkování zadních koleček, takže jsem prostě jezdila.

OK, možná slovíčkaření. Reklamaci jsem zadala u svého prodejce, ale vyřídil ji tady český prodejce. To je právě výhoda Stokke servisu (myslím té služby obecně, napíšu tedy raději výhoda Stokke záruky) oproti jiným značkám, že tak to funguje a oni si to pak pořeší mezi sebou.

100 stran dozadu číst nebudu, já jsem problém neměla, vyjadřovala jsem svoji zkušenost směrem k @balli.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz