Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
17. jan 2012

@pumicamt tak moj maly ma 21 mesiacov a kupujem novy 😀 😀 😀
vojde, kocikujeme denne

lodgermaniacka
17. jan 2012

@mycats maly je aprílový? lebo my tiež..a sme potom asi rovnako strelene..uvažujem opäť nad stokke ale neviem či navy či beige 😕 😕 😕 😕

mycats
17. jan 2012

@lodgermaniacka 😀 😀 😀 musim sa rehotat. kolko som ja stravila na FB ohladne vyberania farby a cele noci nespala!!! Ja som mala beige ten prvy, tak som teraz objednala dark navy. takze odporucam dark navy.
jj, moj je aprilovy 😀 😀 tak ja na stokke nedam dopustit a musim skusit aj ten novy model.
ked milujes, nie je co riesit!!! 😀 😀 😀

lodgermaniacka
17. jan 2012

@mycats ja som zase navy mala, bol krasny, len sa bojim, či mi strieška "nevyšedivie" od slnka, videla som to už totiž 😒 😒 😒

lodgermaniacka
17. jan 2012

@mycats a myslíš že stokke budeš používať aj v lete? ja mam stale pocit že naše deti su dosť velke na taky kočík, no ale neda mi spať 😅

mycats
17. jan 2012

@lodgermaniacka - tak mame pred sebou rok kocikovania, to vydrzi. ale ked si ho uz mala 😀 😀 tak napr. ist do fialoveho 😀 😀 do toho som zamilovana ja, alebo aj zeleny by som zvladla. len maly je taky blondos, tak mu viac pristanu tmavsie farby. alebo co tak ist do limitky 🙂
http://www.babymarket.sk/sk/5295/1796/e

pumicamt
17. jan 2012

@lenocka23 ja mam doma 2 concordy aj neo aj fusion a neo nmoze byt vacsi o vela od stokke.

pumicamt
17. jan 2012

@mycats kolko ma vahu?

mycats
17. jan 2012

@pumicamt to sa pobavis, 12kg 😀 😀 ale kamoska skusala aj s 3 rocnym a vosiel. len vahu neviem

lodgermaniacka
17. jan 2012

@mycats denim sa mi na fotkach nepači 😒 😒 😒 😒 fialovy nie, je krasny, ale nehodí sa ku mne, k môjmu oblečeniu a doplnkom 😎 😎 😎 😀 a zelený je nadherný, uvažovala som nad touto farbou aj prvy krat 😵 😵 😵 ..no uvidim

lenocka23
17. jan 2012

@pumicamt neviem porovnat, concord som nikdy nemala.. 🙂 ale urcite sa ti drobec donho v pohode vojde este aj na buducu zimu.. 😉

mycats
17. jan 2012

@lodgermaniacka tak ku mne by sa fialovy hodil, len by som pocuvala 😀 😀
tak preco nie??? zeleny je pekny. aj ten bledy a aj ten tmavsi. ja som uvazovala tiez nad zelenym, ale uz padlo rozhodnutie na dark navy, tak jedine uz len dokupit nove potahy. a beige??? ten sa ti nepaci. ten je taky jemnucky, elegantny, bola tomoja prva volba 😀

pumicamt
17. jan 2012

@lenocka23
@mycats ja napriklad maleho nezmestim do nea aj s fusakom je tam natlaceny ale pocula som ked sa da prec ta vlozka ze je tam kopu miesta?

lodgermaniacka
17. jan 2012

@mycats ved zvažujem beige, navy a možno aj zelenu, ale tie prve dve farby boli v uzkom vybere 😀 😉

mycats
17. jan 2012

@pumicamt ja si nemyslim, ze by nevosiel. tak novorodenecku, zmensovaciu vlozku ti uz asi nebude treba v jeho veku 😀 😀 a tento novy model ma tu sedacku este vacsiu. mne stokke nepride ako maly kocik, prave naopak. je mohutny a sedacka je priestranna. moj maly ma okolo seba placu aj na druhe dieta 😀 😀
ked je tam fusak, tak moj vojde v pohode, ale tak nejaky vacsi bucko by tam mal natesno, asi 🙂 minimalne v starom. novu som len videla a s fusakom ju vyskusam ked pride ten moj novy 😀 😀

mycats
17. jan 2012

@lodgermaniacka u mna by vyhral beige 😀 😀 len tu ma baby ukecali, ze na co pojdem dva krat do tej istej farby. sak ked budem surovat kocik kazdy den, tak ich tu vsetky nakopem do zadku!!! 😀 😀 😀 aspon virtualne

kaia
17. jan 2012

@mycats, @jessicax, tak a novy zazrak spolu s Winter kitom je uz doma 😉

pumicamt
17. jan 2012

@mycats ja idem brat starsi model novy mi uz asi doma neprejde dohode je ze novy pri dalsom malom.

mycats
17. jan 2012

@kaia a ty kde si tak rychlo nakupila??? a preco ja musim cakat na dodanie 😝 😝 😝
aj ja chcem mat uz milacika doma.

mycats
17. jan 2012

@pumicamt ani u mna by nepresiel 6ty kocik, ale potajomky som kupila 😀 😀 😀 ved ani neviem kam ho schovam, aby ho manzel nenasiel

kaia
17. jan 2012

@mycats, ako sme si poobede pisali, tak som pozerala na stranku Brendonu v akej farbe maju ten Winterkit. Mala som nejake otazky a tak som im zavolala. Predavacka povedala, ze dnes im konci akcia na kocik (sportova cast) v sume 610,- Eur. K nej potrebujem este vanicku, ktora je za 150,- Eur. No a tak nekup to 😎 😎 😎

pumicamt
17. jan 2012

@mycats ja mam len 4 a to bude zase hundrat acch jaj.a kam ho chce skovat?a ked pojdes vonka co mu povies?a ten co mas v albume stym co ides

lodgermaniacka
17. jan 2012

@mycats 😀 😀 😀 tak a konečne si sa prejavila 😉 😀 😀 😀 😀 srandujem...no mne sa beige nikdy nepačil, pre mna bol najškaredší, ale vekom mením nazory 😎 😎 😎 asi starnem či čo to 😝 😝 😝 😅 teraz je u mna NO.1

lodgermaniacka
17. jan 2012

@kaia a kit si brala v akej farbe? a kočík?

mycats
17. jan 2012

@kaia ved aj ja mam z brendonu a rano mi hovorila, ze este do konca tyzdna je ta akcia. len moj nemali na sklade, tak cakam na dodanie 😖 😖 co uz, snad v stredu alebo uvidime 😢
jaaaj, tak ty mas este miminko, to ja uz vanicku neriesim. uz som len sportak kupila, teda objednala.
zajtra zavolam a skontrolujem tu objednavku. no dufam, ze ho objednala, lebo z koze vyskocim!!!
cely den tu beham a tesim sa, to by som neprezila ☹

lia
17. jan 2012

@riki1 ako sa nebezpecne tvari 😀

mycats
17. jan 2012

@lodgermaniacka 😀 😀 😀 podla mna je taky prijemny, nesvieti, taky jemnucky. a hodi sa pre obe pohlavia 🙂
no ked si uz vybrala tie naj farby, tak aj beige ti pride super 😀

mycats
17. jan 2012

@pumicamt 😀 tak moj drahy chodi na tyzdnovky 🙂 ja ostatne predavam a pozicanu buggy vratim a je po kocikoch. aktualne mam doma 3

lodgermaniacka
17. jan 2012

@mycats ved ak ho kupim bude len druhy stokke v poradí 😉 😉 😉 mala som len navy a teraz uvažujem nad beige..

pumicamt
17. jan 2012

@mycats aky ides kupovat farbu