Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

klarawerder
21. jan 2012

@lenkagl Já jsem kočárek nezkoušela, tak samozřejmě nemůžu vykládat, že ja na houby 😀 Co ale člověk už od pohledu vidí je ta stříška (sice krásná, ale nepraktická, když dítko skoro vůbec nezakryje)...prostě designově moc povedený (aj to důmyslné ukrytí huboké korbičky), ale nepřesvědčil mě, no. U Stokke je důkazem kvality a funkčnosti už jen počet spokojených maminek (tolik pozitivních recenzí jsem nenašla snad na žádný jiný model kočárku).

mycats
21. jan 2012

@klarawerder presne a este minus, ze bgb nema tu spravnu vysku ako stokke 😀

novamaminka
21. jan 2012

booooze baby,pomoc...straaasne by som ku stokkacu chcela este bee+,lenze moj priatel je tak spokojny so stokke ze mi nechce dovolit uz ziaden iny kocik☹ako ho mam presvedcit...

klarawerder
21. jan 2012

Teda baby, že se nestydíte tady takhle zdrbat bgb 😀 😀 😀

mycats
21. jan 2012

@klarawerder 😀 😀 😀 stydime, ved mi len po pravde a vlastny nazor 😀

mycats
21. jan 2012

@novamaminka - aha!! prvy chlap spokojny so stokke 😀 😀
bee som nemala, tak neviem posudit. ale k stokke je podla mna super mat este nejake tie golfky 🙂 to nazvem, na cestovanie. my sme mali quinny zapp len s tymi najlepsimi skusenostami 😀
stokke je dost mohutny na skladanie do kufra. manzel ma pick up, tak ja to neriesim 😀 😀 😀

lodgermaniacka
21. jan 2012

@novamaminka počkaj, ked príde čas dovoleniek a cely kufor vam zaberie len kočík 😉 😎 ja mam teraz bee+ radšej nepíšem kolko ich bolo, ale ma aj mínusy, no asi viac plusov, pokial ho niekto nemal, nemôže ten kočík sudiť iba z fotky 😉 😉 😉 a na leto je určite super letna strecha, viac ti nezakryje žiadna ina strieška dieťa ako na beečku 😉

lodgermaniacka
21. jan 2012

každemu vyhovuje niečo iné, pre mna bol zapp to najhoršie čo som mala 😅 😅 😅

mycats
21. jan 2012

@lodgermaniacka 😀 😀 😀 ja som ho zboznovala, ze je maly a skladny a autosedackou zaberie v aute minimum 😀 ved ja nepisem, ze by nemala ist do bee 😀 😀 odporucam vlastnu skusenost

desinka10
21. jan 2012

Baby tak konecne uz ma aj moj stokacik svojho pasaziera. 🙂
Dnes prvy krat....

hajanka
21. jan 2012

@desinka10 jejejejeeeeej gratulujem! krasny babusik! nech je zdravucky a nech sa mu dobre vozi 😉

hajanka
21. jan 2012

@lodgermaniacka aj Xplory ma velku strechu, ked je sedacka v sede a roztiahnes ju na maximum + vytiahnes aj tu clonu (co sa zipsuje) tak si dieta nemas sancu vidiet 😀

mycats
21. jan 2012

@desinka10 jejo!! nadhera, gratulujeeem!!! 😀 😀 😀 a aky krasny fusacik tam trci, ako ten nas 😀 nam uz len ten winter kit chyba 😀 lebo maminka sa nevie rozhodnut, ci nam ho vazne treba, ked je toto posledna zima kocikovania. 😖 😖 ale kto vie 😀

mycats
21. jan 2012

@hajanka tak nejako 😀 mojho nevidno a to mame este tu starsiu striecku. musi byt sklopena, aby maly videl

jessicax
21. jan 2012

@desinka10 gratulujeme ku krasnemu babenku 😵 !!!

kalista
21. jan 2012

@desinka10 gratulujem, vela, vela zdravicka a nech vam drobcek robi len radost 🙂

atap
21. jan 2012

Baby, čo dávate navrch na fusak v športovej časti, okrem winter kitu. Ak mOzte pridajte foto. Ďakujem... 😉

novamaminka
21. jan 2012

@lodgermaniacka nooo,to ja uz som vsetko skusala ze dovolenka,ze len tak niekam vybehnut..mi chodievame aj do parnodrfu casto tak ze nevydrzi tolko chodit,ked bude aj vacsia,ze je super skladny a vseetko a stale nic,uz som zufala ☹ ako,ja neocakavam ze nema svoje muchy ale myslim si ze je omnoho lepsi ako nejake hrkotacky buginy..

novamaminka
21. jan 2012

@mycats no moj je s nim tak strasne spokojny,aj winter kit mi chcel kupovat ale ja som nechcela lebo az teraz zacalo poriadne snezit a si myslim,ze o chvilu aj bude teplo..to ja si radsej usetrim na bgb😀ved presne,ze bude treba aj nejaku golfku a ja som zalubena... 😝

pumicamt
21. jan 2012

ten kocik mi neda spat.

hajanka
21. jan 2012

@atap deku od kocika a storm cover z winter kitu ak aj velmi fuka, fotku nemam, uz musim nieco nove nafotit konecne 🙂

riki1
22. jan 2012

@mycats nie je prvý ,aj môj je so Stokke spokojný ,keď sme spolu vonku ( čo je málokedy ,keďže stále maká 🙂 ,tak malého vozí len on a povedal ,že ak by sme náhodou v budúcnosti ešte riešili mimino ,tak kočík jedine Stokke 🙂

mikolajova.zuzana
22. jan 2012

@pumicamt ani nam nedalo kym sme ho nekupili :D

mikolajova.zuzana
22. jan 2012

@atap ja winter kit nemam, ale na fusak uz nedavam vobec nic. Malinku mam v kombinezke a pod kombinezkou ma dvoje pancuch - jedne obycajne a druhe take teplejsie a cizmicky capackove a bodynko a mikinku a fakt uz len kombinezka a do fusaka a nikdy jej nebola zima, aj ked bolo vonku riadne mrzko...

mycats
22. jan 2012

@riki1 😀 😀 😀 😀 jej, to je zlatucke. ja neviem preco sa niektori chlapi s tymto kocikom necitia dobre. krasny, elegantny, vyzera luxusne. neviem co by hovorili, keby musela tlacit nejaku 10 rocnu "karicku" 😀
ked pride novy, tak necham mojho pokocikovat, aby videl akeee je to super!!!

mycats
22. jan 2012

@pumicamt 😀 😀 tu nam vsetkym a to vyberanie farby je asi najtastieeeee

pallacinka
22. jan 2012

Baby, tak vo mne dozrelo rozhodnutie predat nas stokke a vymenit ho za bee plus ( aj ked ste ho tu krasne zvozili 🙂), ked budem mat cas nahodim inzerat, fnuk fnuk ☹

kaya60
22. jan 2012

@pallacinka aleee, nieeee ☹ to ho uz nepovozim? mozem aj ja odkupit? 🙂

pallacinka
22. jan 2012

@kaya60 Tak uz je tam, ty mas zakaz 🙂 A povozit ho este pozovis, ked ponho pridete, a potom ked ho budete mat doma, aj ked bude prazdny 🙂

kaya60
22. jan 2012

@pallacinka no dakujem, si mila ☹ presne som vedela co napises 🙂