Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

jessicax
26. jan 2012

@lodgermaniacka mali by ti dat nejaku aspon malu zlavu za to, ze ti ho nedodali na cas

lodgermaniacka
26. jan 2012

@jessicax ja budem rada, ak mi vôbec príde a uplne mi stačí tá cena, aka mala byť 😀 je totiž možne, že nepride, bol posledný skladom..

jessicax
26. jan 2012

@lodgermaniacka neviem preco som si myslela, ze posledny skladom vzala @mycats a ostatne boli na objednavku. Takze za tu cenu len vypredavali skladove zasoby?

pumicamt
26. jan 2012

@mycats je nadhernyyy.o kolkej sa zajtra chystas ho prevetrat?

lodgermaniacka
26. jan 2012

@jessicax hmmm, to neviem 😕 ta pani, ona je inak velmi mila ked s nou vždy telefonujem povedala, že je skladom posledný navy, skusi ho objednať a bude dufať že pride, ten môj vracali ako chybný kus a vlastne ako ho objednala zmizol im navy aj z ponuky, momentalne ho nemaju, tak snad dorazí

mycats
26. jan 2012

@pumicamt neviem, neviem, navarim a uvidime. ideme pozriet babku, nech si moze zaspominat na kociky z 1980 🙂

mycats
26. jan 2012

@jessicax juuuj, uz ten moj bol objednavany, tyzden som cakala

mycats
26. jan 2012

@jessicax este neskusal, nejako nebol cas. dnes ma den, ze hram sa sam a nic ine ma nezaujima. skatula stokke je to naj!!! 😀 😀 😀 pol dna sa v nej schovava a skace po nej 😀

duplicka
26. jan 2012

ahojte, aky je rozdiel medzi model 2010 a 2011? je vobec nejaky ?

lodgermaniacka
26. jan 2012

@mycats
@jessicax tak nič teda...hodila som link na brendon, ale nejak ho asi blokli, nemfunguje tu na MK..ja len že nie je tam navy v ponuke 😀 mal to byť dôkazový material 😀

jessicax
26. jan 2012

@lodgermaniacka tak keby nebol nahodou navy skus ziadat ten beige. Mozno sa zlutuju 🙂

jessicax
26. jan 2012

@lodgermaniacka mne ta stranka nejde otvorit

lodgermaniacka
26. jan 2012

@duplicka verím, že ti baby daju odpoveď, ja sa v nich nevyznam 😎 😎 😎 😎 😉 😉 😉 😉

mycats
26. jan 2012

@lodgermaniacka jj, dark navy nemaju. no musis dufat, ze posledny prave dorazil pre teba!!

lodgermaniacka
26. jan 2012

@jessicax daju mi nejaky, len som chcela navy, už som sa na navy nastavila, jeden kočík svetlý, jeden tmavý 😉 🙂

duplicka
26. jan 2012

@lodgermaniacka 😉 😉 😉 no neviem nike najst aky je rozdiel 😒 😒 😒 😒 ci vobec alebo len farby

pumicamt
26. jan 2012

tie nove farby stokke 2012 celkom fajn zlty je nadhernyy

jessicax
26. jan 2012

@lodgermaniacka jasne ja mam jeden tmavy jeden farebny vykricany 😀 😀 Dva svetle by neboli uno-tuti 🙂

lodgermaniacka
26. jan 2012

@jessicax ten farebný maš super, to ti každa maniačka môže len zavidieť 😉 😉 😉 🙂 🙂

jessicax
26. jan 2012

@lodgermaniacka na cestovanie je fajn. Ja mu prepacim aj to hrkotanie 🙂 🙂

lodgermaniacka
26. jan 2012

@jessicax mne hrkotanie na zappovi neprekažalo, ale jeho "výška" strašne som sa hrbila pri nom 😒 😒 😒 😒 tie zvuky, to bolo ok 😉

lodgermaniacka
26. jan 2012

@jessicax jaaaj a ešte skladanie, to bolo s jeho nížkou 😀 najväčšie mínus, ja som totalny antitalent na všetko čo je trošku viac komplikovane 😎

jessicax
26. jan 2012

@lodgermaniacka mne vyska vyhovuje lebo som krpata. Ale to skladanie nedomysleli je to zlozite 😝 Keby som ho mala zakazdym skladat asi by som sa na to vyprdla

lodgermaniacka
26. jan 2012

@jessicax každy kočík ma nejake mínus 😉 no keby som mala te tvoj, aj to by mal odpustene 😎 😀

mycats
26. jan 2012

@lodgermaniacka @jessicax - ten tvoj zappik je uzasny. normalne by som do takeho sla znovu 😀

jessicax
26. jan 2012

baby vy ste take zlate 🙂 🙂 🙂

mycats
26. jan 2012

@jessicax - keby som nahodou prisla k druhemu baby, tak dufam, ze mi ho nechas. lebo budem musiet v noci k vam domov vklznut a smik, smik 😀 😀

jessicax
26. jan 2012

@mycats jasnacka 🙂

finda
26. jan 2012

@mycats ale co to tu pozeram, novy stokkac je uz doma. Parada, super je 🙂

mycats
27. jan 2012

@finda jj, vcera prisiel. tesim sa!! konecne mame zimu aj v nr, tak idem dnes na prechadzku. 😀 😀 😀