Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

pumicamt
23. máj 2012

370 eur a foto ma stiahnute od predajcu takze jej ho admin zmaze coskoro

martinano
23. máj 2012

@pumicamt ja uz som ju nahlasila, okrem toho,ze podozriva ako stokke 2012 za tuto cenu foto nie je odfotena inzertom, toto uz je co, ze tu takto okradaju mamicky, cim dalje tym viacej 😠

pumicamt
23. máj 2012

@martinano myslim si ze je to jje nick a mal by ju admin stopnut aby uz nemohla urobit novy nick

mima01
23. máj 2012

@pumicamt ja to cez bazar nevidim, prvy inzerat mam ten starsi stokke bordovy. Najde mi ju len cez meno. Kokos, ale sak to ma na googli prelozeny text, jak tatar 😀 Dnes registracia, paraaaadicka 😀

pumicamt
23. máj 2012

@mima01 no som ti poslala jej nick kukni si ho.dalsi podvod

martinano
23. máj 2012

@mima01 daj si len stokke do vyhladavaca v bazare a najde ti ho
@pumicamt toto je sila 😠

luly3
23. máj 2012

@martinano je to ona

pumicamt
23. máj 2012

@mima01 daj si bazar a do kolonky stokke a hned prvyyyy

martinano
23. máj 2012

@luly3 necakaj na nic, ak ti poslaal v nedelu cez IB uz by s ich dnes mala urcite trvaj na tom nech ti posle potvrdenie ak nie, na rovinu povedz,ze to budes riesit pravnou cestou

mima01
23. máj 2012

@martinano @pumicamt neukazuje mi to, vzdy hladam takto ako pisete, ale teraz mi to nechce zobrazit. Ale to je jedno, podla nicku som ju nasla...uz som ju aj ja nahlasila.

pumicamt
23. máj 2012

@martinano
@luly3 ako sorry baaby ale toto by uz mala policia zakrocit ani tej kocke nevrati lowe ona podla mna je dobre vychcana a ma nastudovane co moze a co nie.neviem do akej sumy to neni priestupok.lebo raz som citala jednu okradli za 200 eur a policia nemohla nic lebo nebola to vysoka hodnota jedine co mohla najst aj ine zeny ktore okradla aby dali vsetky trestne oznamenie,.ona zamerne pyta taku sumu

luly3
23. máj 2012

zaujímave je ale že mne to neukaže v bazare ten kočík mosela ma féna nejako bloknut abych ju nehodnotila alebo čo

pumicamt
23. máj 2012

@luly3 klame ti nic neposle.nech ti skopiruje odkazujece pladby a preposle

milankovazuzana
23. máj 2012

@luly3 Kočeny, viete prečo ho nevidíme???jednoduché, pekný odrb.Je zaradený medzi autosedačkami - iná značka...

pumicamt
23. máj 2012

@luly3 nechapem mne ju ukazuje alebo pisala adminovy ze ju obtazujes a mohli ta stopnut ale pochybujem

luly3
23. máj 2012

@pumicamt to je 350 ja +900+500 dve kočky ja už komunikujem aj s políciou aj s markízov

pumicamt
23. máj 2012

@milankovazuzana nechapem ja si dam stokke a hned mi ho najde

martinano
23. máj 2012

tu je
https://www.modrykonik.sk/bazar/autosedacky/l8d...

ja som jej pisala,nech vlozi real foto, som zvedava co odpise, ak stihne skor ako ju stopnu

pumicamt
23. máj 2012

@luly3 ale teba okradla o 350?

mima01
23. máj 2012

@luly3 tiez ti neukazuje? Mne ho ukaze len ked si ju podla nicku najdem a otvorim jej inzeraty. Ale nema ho pod kocikmi, ale pod autosedackami...ale tak to by nemalo mat vplyv, ked napisem do vyhladavaca stokke, tak mi vyhodi uplne vsetko z tej znacky.

martinano
23. máj 2012

@pumicamt ono je to tusim do 500eur,ale nie som si ista

luly3
23. máj 2012

@milankovazuzana chytra je to žienka chytrá nie nie ja komunikujem aj s adminom vie o všetkom ona ma blokle bazare na valkyrii a freyi preto asi novy nick ja som jej tam už dala hodnotenie

pumicamt
23. máj 2012

uz ma ho stopnuty

martinano
23. máj 2012

@mima01 uz je stiahnuty 😉

pumicamt
23. máj 2012

@martinano viem ze do nejakej sumy policia neriesi

luly3
23. máj 2012

@pumicamt hej ja som kupila kočík za 350 bugaboo žltej farby
@mima01 nie neukazuje mi to nijako iba jej nick ked dam

pumicamt
23. máj 2012

a tych 900 a 500 je za co?

pumicamt
23. máj 2012

@luly3 a tych 900 a 500 je za co to okradla ine?

luly3
23. máj 2012

@pumicamt jednu o 900 jednu o 500 tiež kupili kočíky

martinano
23. máj 2012

@pumicamt ale,ked poda trestne oznamenie musia riseit, do iste sumy je to priestupok a od tej sumy potom trestny cin