Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

luly3
24. máj 2012

@mycats a je lepší bee abo cameleon mne sa viac pači cameleon ako bee či????? babo raď

mycats
24. máj 2012

@luly3 u mna presne naopak, viac vedie bee ako cam. cam je vhodny pre mensie babo, bee je tak od 1,5roku a viac. bee je len buginka, tam male babo nepovozis.

mycats
24. máj 2012

@luly3 novy typ stokke sa da kupit tak za 600e, sportiak. zalezi aj aky je stary. ten novsi typ uz ma nejaky ten rocik a tie idu od 500e

luly3
24. máj 2012

@mycats Simon bude mať 7 mesiacou je malinký tak asi cameleon
tak mi zožen kočku ktora mi preda stokke nový typ za 500 a budem aj ja machrovať 😀 😀 😀 tu na fore 😀 😀 😀

lentila.g
24. máj 2012

@luly3 ja som teraz kúpila Stokke ku Bgb Cam.a bee+,Stokke je doma jeden den,ale viem povedať že výška,košik(ked je vanicka)a polohovanie mi viac vyhovuje na Stokke,po zložení su rovnako veľké,dnes som to fotila,na Bgb Cam.mi vyhovuje brzda po ruke,lacnejšie doplnky(pokial to nie su limitky),športová časť je väčšia a asi nebudeš s ním tak napadná ako so Stokke...
Bee+je srdcovka v rade golfiek u mna,ale to pre staršie kedže veľa maminiek a deti neznsie ten kolmý sed,i ked nám vyhovuje

lentila.g
24. máj 2012

@mycats je to super,ale moja polovicka vraví že toto bol cert dĺžky vymyslieť..
Tak pozri,niekto kúpi veľký tank a nepreda ho a stratí 400€,ty kupiš ľahký módny kocik,si spokojná,predaš a stratis100-200€

luly3
24. máj 2012

@lentila.g ja u nás budem nápadna aj s cameleonom 😀 😀 😀 a inak sama o sebe som nápadná 😀
Simovi dávam kolmý sed aj v hlbokom nemu sa páči ale nie veľmi kolmo tak jemne mosím dávať pozor na
chrbátik bol narodený v 33 tt tak je soplák 😀 😀 😀 a hlavne je to vidieť že je predčasne narodený naňom

petraxy6
24. máj 2012

@luly3 prepustím ti stokke za 500ewry aj s autosedačkou (vaničku a sedačku predáš 😀 😀 😀 )

mirkabb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambi29
24. máj 2012

@lentila.g no super, tak pojdem aj ja do toho teda 🙂

luly3
24. máj 2012

@mirkabb 😉 ahoj aj to už viem aj je nanu už trestné stíhanie dané 😉
@petraxy6 pošli mi fotku

mrenka
24. máj 2012

@mirkabb to nemyslis vazne 😲 😲 😕 jej fakt treba psychiatra,tak teda neklamala,ze je chora,akurat nie na leukemiu,ale na hlavu!!!

martinano
24. máj 2012

@petraxy6 mne napisala to iste,ale napisala mi,ze je priamo z ba a vobec nie je problem osobny odber

macamac
24. máj 2012

@mirkabb 😲 to nemyslíš vážne???? 😠
to je kto? tá, čo sa luly3 s ňou naťahuje o ten kočík? čo jej poslala peniaze-a kočík nikde? či?

hajanka
24. máj 2012

@mirkabb fuuuha

mirkabb
24. máj 2012

Ľutujem tie jej deti,chudiatka.

luly3
24. máj 2012

@mirkabb ak máš ešte tie sms nechaj si ich ak si ochotná mi ich poskytnúť pošlem tam nielen markízu
ale aj sociálne pracovníčky

pumicamt
24. máj 2012

@luly3 podla teba pojde sediet?

hajanka
24. máj 2012

zacinam mat v tom trosku hokej 😅 bavime sa o tej istej jednej osobe???

hajanka
24. máj 2012

@mirkabb
@luly3 je to ta osoba, ktora otiahla aj teba? tak to ma po chlebe urcite!

petraxy6
24. máj 2012

@martinano aj mne, tak asi neodrbáva. či? 😉

mima01
24. máj 2012

@mirkabb paaanecku, ona nie je zdrava....ta je zrela na psychiatra. Toto uz je vela...

luly3
24. máj 2012

@hajanka hej bavíme sa o tej istej osobke

pumicamt
24. máj 2012

mne to pripada uz strasne zamotane a strasne vela ludi sa k nej oziva a do teraz bol klud zaujimave

mirkabb
24. máj 2012

macamac ,myslím uplne vazne, je to ta istá. Tej uz ani psychiatra nepomôže.

mima01
24. máj 2012

kockyyyy? A vam uz odpisala ta z mmb? O tej sa bavite ze je mozny odber v BA? Lebo mne zatial nic...ale mam tam taky isty nick ako aj tu.

luly3
24. máj 2012

@pumicamt má toho strašne veľa čo viem ja jediná ja som zatial dala na ňu trestné oznámenie
už komunikujem aj s médiama o tom čo robí...

martinano
24. máj 2012

@mima01 ano ja som pisala o tej z mmb, ze nie je problem osobny odber, tak som jej napisala,ta vyzera,ze neodrbava,aj ked sa mi cena vobec nezda uvidime

petraxy6
24. máj 2012

@mima01 áno, je možný v BA,ale už nestojí 350,-€ ale 500,-€ lebo sa musí kúpiť aj s autosedačkou 😉 tak ona si myslím, že neklame.

hajanka
24. máj 2012

@mima01 ani mne nie