Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

martooni
14. nov 2013

@milankovazuzana no tak to je bomba!
Já jsem o Bee+ uvažovala rok než jsem ho koupila a na tohle jsem bohužel nikde nenarazila. I na cesty potřebuju kočárek, kde dítě může spát. Když jedeme do města, tak tam jsme většinou celý den a malá spí v kočárku. Takže za mě Bee+ už ne. Jinak jsou to boží, krásné, odpružené, designové golfky!

cawes
14. nov 2013

@martooni ak chces mozem ti ho premerat

chani23
14. nov 2013

@klarawerder a vnutro si ako riesila s WK? Mas tam tu original kozusinku, alebo si dala nejaku inu podlozku? Bez nejakej zateplenej podlozky mi to pride trosku chladne...ci das malej iba teplu deku a ten vrchny fusak? Nas maly mi v kociku nespi, cely cas je hore a pozera okolo seba. Takze ja by som ho do WK ani celeho zakuklit nemohla, hned by protestoval 🙂 preto mi prenho nozickovy fusak prisiel praktickejsi.. Som aj rozmyslala, ze skombinovat WK + nozickovy fusak - pouzit budu a rukavnik a dat ho do fusaku..a spokojnost na obidvoch stranach 😀

martooni
14. nov 2013

@chani23 to zni moc dobre 🙂

martooni
14. nov 2013

@cawes dekuju, jsi hodna, ale pokud se tam vejde 99cm ditko, tak mi to staci 😉

cawes
14. nov 2013

@martooni ok v pohode 🙂

cawes
14. nov 2013

@chani23 klarawerder kozusinky sije a kedze sila aj mne tak to riesim takto, chladna jesen mam len kozusinku, teraz zacalo byt skarede fuka vietor ale nesnezi takze som dala kozusinku prec, nahodila wk zadnu cast strechu rukavnik plus emitex cocoon fusak, ked zacne snezit tak dam nozickovy stokke plus storm cover

martooni
14. nov 2013

Holky, kde jste kupovali vas Stokke? Kupoval ho nekdo v cizine?

julianna78
14. nov 2013

@martooni prvý stokke som kupovala na SK a druhý som objednala z nemecka.

chani23
14. nov 2013

@cawes emitex fusak mam aj ja, najskor sme pouzivali ten a teraz, ked sa ochladilo, som dala nozickovy

klarawerder
14. nov 2013

@chani23 No, cca do 10´C jsme si vystačily s kožešinkou (origoš nemám, šila jsem si sama), malou jsem přikryla dekou a nasadila nánožník z WK (ten už máme dávno nahozený 🙂 ), takže tam malá měla teplíčko 🙂 ...teď už je u nás přes den nějakých 6´C, což jsme shodily kožešinu (lze ji dát ale i pod fusaku nebo do fusaku) a momentálně jezdíme jen v Emitexu Cocoon - nožičkový fleecový zavinovací fusak, řekla bych spíš přechodový, ale máme do něj i vložku, takže na zimu půjde taky, když bude malá v zimním kompletu. Když nějak mrholí, pak jen natáhneme Storm cover. Jinak až začne sněžit, tak nahodíme Elodie Details (do něj netřeba příliš oblíkat, jelikož je opravdu hodně teplý)...

delideli
14. nov 2013

Nemali ste niektora moznost porovnat Stokke vs. Joolz?

julianna78
14. nov 2013

@cawes určite je starší ako 4roky,ja som kupovala prvý stokke v 2009 a brzda už bola bledosivá a aj tá čast,kde kopneš ked skladáš kočík bola bledosivá,teraz je oranžová s nápisom stokke .Toto je podla mna prvý model od stokke

martooni
15. nov 2013

@julianna78 to jsi ho objednavala z Nemeckeho eshopu? Mohu poprosit o odkaz?

klarawerder
15. nov 2013

@martooni Jeden německý, odkud baby objednávají a jsou spokojené je www.babyonlineshop.de

kuko7
15. nov 2013

@cawes ja mam z tohoto kocika ten podvozok 🙂 kolieska mam nove a aj sportak bude novy, aj vanicka je novsia,,,,ale ked som si skusala teraz tie nove v obchode, tak naozaj, ten moj je taky stabilnejsi neviem preco to je :D kazdopadne ja som s nim veeeeeeeeeeeelmi spokojna 🙂

kuko7
15. nov 2013

Akurat si nemozem pomoct, mne sa ta sedacka zo starsieho typu vobec nepaci :( urcite si ako sportak zadovazim novu,,,,neviem cim to je pride mi taka cela prehranatela :D

martooni
15. nov 2013

@klarawerder děkuju moc, tak na ten jsem už koukala. 🙂

julianna78
15. nov 2013

@martooni kočík som objednávala z babyonlineshop.de pošta bola na SK 50eur a winter kit mám z www.newkids-online.de tam bola pošta 25eur

martooni
15. nov 2013

Holky, ještě jsem se chtěla zeptat, když se Stokke jezdíte venku, když je mokro, tak lepí se na kolečka drobné kamínky a písek a dělá to pak při jízdě takový hlasitý "křupající" zvuk?
Tohle mi teď dělá Gesslein, kde taky nejsou nafukovací kola a docela mi to vadí, hlavně při uspávání. Když je sucho, tak je to ok.

@julianna78 děkuju moc!

martooni
15. nov 2013

@julianna78 Juli, ještě, platila jsi kočárek předem? A za jak dlouho ti přišel?
Neumím sice moc dobře německy, ale pokud bych s nimi komunikovala přes email, tak myslím, že pan Google mi s překladem pomůže 😉 .

martooni
15. nov 2013

Tak procházím zahraniční weby (německé, rakouské a britské) a cenově vychází kočárek úplně stejně jako u nás v ČR.. je možné že u nás cena klesla?
Zeptám se trochu netakticky, kolik jste dávali za kočárek v zahraničí? Teď vychází nový model 2014 přes 23tis. (myslím základní set se sportovní sedačkou).

mima01
15. nov 2013

Babule, mozno ste to uz pisali, fakt neviem, lebo v poslednom case nestiham ani citat...ale...bude mi pasovat starsia nakupna taska z V3 na V4? Totizto, chcem predat stokkac a kupit V4 ale potahy si chcem nechat, takze aj nakupnu tasku.

cawes
15. nov 2013

@martooni ja som kupovala u nas vo svajciarsku a stal ma len sportova cast 728 euro

@mima01 novy V4 ma ine uchytanie pomocou takych plastovych drukov, ale kedze tam mas tu tyc ako na V3 tak to pojde a bude ti to drzat

radikuk
15. nov 2013

Ahojte, viem, ze toto pre vas nie je nic mimoriadne, ale konecne som aj ja hrdou majitelkou! Prave dorazil...sa tak tesim, ze len chodim okolo krabic, ani sadnut si neviem!!! Len musim pockat na manzela, kym pride z prace, lebo som slubila, ze budeme spolu odbalovat.. joj..
Ja som kupila v Peppermint London, ale to bola akciova Baby Show cena.. zaklad + vanicka + izi go autosedacka + base + nosic za £1,024.. normalnu cenu neviem presne kolko maju..
🙂

cawes
15. nov 2013

@radikuk gratulujeme ku kupe 🙂 potom nahod fotky nech vidime farbu atd

mima01
15. nov 2013

@cawes yo yo, to viem, ze to ma nove uchytenie, len som nevedela, ci bude pekne sediet aj ked to uchytim ako na V3, ci nie je ten spodok tvarovo nejak iny, aby mi to nelietalo.

julianna78
15. nov 2013

@martooni platila som kartou a peniaze odišli,až ked kočiarok poslali.Dodanie sa mi trošku zdržalo,prišiel za 3t,lebo pôvodne som objednala blue melange komplet a napísali,že blue je už len sporták,tak som si vybrala black melange vaničku a zase napísali,že ani v športovej časti už blue nie je dostupný,tak som nakoniec vzala black melange 🙂 Ked som kupovala ja bola cena lepšia v nemecku 845eur plus pošta 50 eur

radikuk
15. nov 2013

@cawes dakujem, mame fialovy, aj ked pacila sa mi velmi urban blue, no cakame dievcatko, a ten fialovy som mala vyhliadnuty uz davno.. vecer odfotim 🙂

martooni
15. nov 2013

@julianna78 Děkuju moc za vyčerpávající odpověď.
No, tak ty ceny se teď opravdu o moc neliší, když to koupím u nás, tak to budu mít bez poštovného a dokonce na funbaby.cz k tomu dostanu winter kit v barvě jakou si vyberu, zdarma. Takže naprostá bobma.

@radikuk taky se těším na fotečky 😉

Holky s tím rachtajícím zvukem, když je venku mokro, dělá to Stokke?