Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

luly3
25. máj 2012

@riki1 ja

luly3
25. máj 2012

@riki1 mnooo aj mne volala ale ja som jej nezodvihla telefon bo sem nestihla ale som s nou dohodnuta na
dnes takže jej idem volat ale baby ja tomu neverím ved to mosí byt nejaky odrb zasa

riki1
25. máj 2012

@luly3 tak jej volaj ,ja som sa jej pýtala ,či je možný len osobný odber ,že ho vyplatím len pri odbere a že v pohode ...

riki1
25. máj 2012

@luly3 tak ho zober ,predáš vaničku za 100€ ,autosedačku za 150€ a máš šporťák za 250€ ,ktorý piotom za tú cenu predáš aj o polnoci a aspoň nebudeš toľko stratová na tom bgb ,čo ťa odrbala ..

luly3
25. máj 2012

@riki1 nedvíha 😠

luly3
25. máj 2012

@riki1 volala som povedala že si môžem preňho prísť ak chcem že má ešte jednu ale že tá môže až zajtra
dojsť tak ak si prídem dnes je môj, chápete je to vraj funglovica

milankovazuzana
25. máj 2012

@luly3 no okukni to, ak to nieje podvrh a ty nekúpiš, tak by som to vzala, ale mám pochyby, či to je naozaj

riki1
25. máj 2012

@luly3 tak čo ideš ? ...tá na zajtra som ja ,ak ho neberieš ,tak idem po ňho ja ...

pajka7
25. máj 2012

@tehula praveze od roku 2008...tak to bude asi OK 😉

luly3
25. máj 2012

@milankovazuzana
@riki1 ved to aby som sa netrepala do bratislavy a nikto tam nebol alebo nejaky vagabundi
a ty ma obrali o 500 € 😀 😀 😀 ha šak ja už sa bojím všetkého asi zavolam bratovi nech tam skočíme

riki1
25. máj 2012

@luly3 jasné ,nechoď sama ,tiež by som išla minimálne s mužom ...

luly3
25. máj 2012

@riki1 možno je kradnutý???? majú ho doviesť s Viedne

riki1
25. máj 2012

@luly3 a je aj s visačkami ?

luly3
25. máj 2012

@riki1 to neviem to ma nenapadlo sa spítať

riki1
25. máj 2012

@luly3 zavolaj jej ešte raz ,či je v orig. balení ,kvôli tomu ,s akým autom máš prísť ,lebo orig. balenie sú veľké krabice ,mne sa to v Brendone nevošlo do auta a to som mala vtedy nové Mitsubishi Pajero ,lebo všetko je balené zvlášť v krabici ...

lenocka23
25. máj 2012

@luly3 ak by nebol s vysackami a zdalo by sa ti to podozrive, pokus sa ofotit vyrobne cislo.. (na spodnej strane podvozku), ak je registrovane mal by sa dat zistit povod kocika...

luly3
25. máj 2012

@riki1 ja mám C5 tak neviem kufor je tam velký

riki1
25. máj 2012

aj ja mala c5 ,to bolo dobré autíčko ,ale keď je všetko v origoš balenie ,tak to nevojde ..

lolllka
25. máj 2012

...baby, vedeli by ste mi poradit?...pocula som ze sa da kupit extra strieska a taska v roznych farbach..?

vevika
25. máj 2012

@lolllka asi mas na mysli nove potahy - tie zahrnaju striesku, potah sedacky, madielka a nakupnu tasku. V obchode to stoji tusim 230 EUR, skus si pozriet stranku Babymarketu

mycats
25. máj 2012

@luly3 tak pockaj na moj stokke, budem isto v zime predavat. cena tak 550-600e, uvidim 😀 no ale niektore tie z prvych evo sa uz lacno predavaju, ja som raz nasla rak. inzerat za 450e

mycats
25. máj 2012

@lolllka len cele potahy, napr. v babymarkete. prebalovacia taska je vzdy zvlast, tam si mozes doladit podla zelania. v cene je len nakupna 🙂

luly3
25. máj 2012

@mycats
@riki1 práve mi vložila priamym vkladom na účet penize 😉

mima01
25. máj 2012

@luly3 cooooo??? 😀

riki1
25. máj 2012

@luly3 aj mne teraz volala kamoška ,že tiež jej dnes vrátila peniaze ,takže to trestné oznámenie malo efekt ,sa zľakla a vrátila Vám to ,len zrejme mala prachy od ďalších ,ktoré namotala ☹

luly3
25. máj 2012

@riki1 moja ja mám velké známosti mna by nerozdýchala

mima01
25. máj 2012

@luly3 a ides to dotiahnut s tou tv, ci kasles na to? Ked uz ti ich teda tak velkorysne vratila.

novamaminka
25. máj 2012

@riki1 pocuvaj,ale to uz nie je normalne ze este aj escalade mame obidve😀teda nie ja osobne,ale svokrovci a si poziciavame podctivo😀toto uz je osud,umriem 😉

riki1
25. máj 2012

@novamaminka 🙂 🙂 🙂

milankovazuzana
25. máj 2012

Babenky, čakám na info ohľadne kočiarika, som zvedaváááá, ako to dopadne, či luly tam pôjde a kúpi 🙂