Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

andrejo
4. nov 2011

@novamaminka mas IP ;)

novamaminka
4. nov 2011

@lenocka23 pojdem to skusit,aspon mam program zase na dnes☹ja mam este jedno vajicko takze o to nejde,ale nahneva to..kupis si paradny kocik a aha..ale aj tak ho milujem 🙂

lenocka23
4. nov 2011

@novamaminka este mi napadla otazka... strieska ku kociku (na vanicku a sportovu) pasuje aj na ich vajicko?

novamaminka
4. nov 2011

@lenocka23 nie na vajicko je taka ina strieska,teda vyzera tak isto ale vzadu ma nasitu este taku tmavo modru cast ktoru zapnes dalsimi cvockami zozadu o vajicko..

lodgermaniacka
4. nov 2011

@jessicax uff, to netuším, ja som ju nahodou včera zazrela aj s bielym kitom a sestra povedala že ona je tam často na prechadzke 🙂 tak som bola rada, že som vlastne o nič neprišla, som spokojna s mojim 😝

riki1
4. nov 2011

@lodgermaniacka takto sedí podložka v kočíku ,pod tým je ešte stokke podložka ...

lodgermaniacka
4. nov 2011

@riki1 krasne sedí, super, dakujem 🙂

novamaminka
4. nov 2011

@andrejo @lenocka23 mam dobre spravy,bola som v babymarkete a zobrali mi ho vyreklamovat a uistili ma ze ak to aj neprejde nejak to urcite vyriesia..v tomto obchode je najochotnejsi a najprijemnejsi personal zo vsetkych detskych obchodov v ba,inde uz ani nepojdem dnes som sa definitivne presvedcila.. 😉

lenocka23
5. nov 2011

@novamaminka super, tesim sa s tebou... 🙂 mam s nimi tiez len pozitivne skusenosti... 😉

denda1301
8. nov 2011

@desinka10 viem,že má byt strieborný v ponuke ale neviem či už v januári 🙂

desinka10
8. nov 2011

@denda1301 Jeej to fak? a len jedna farba bude nova? ja stale cakam a zhanam info, ale nikde som nic nenasla. no a cas sa krati.....tak neviem ci pockat, ci uz kupit.

denda1301
9. nov 2011

@desinka10 tu je tá strieborná variácia 😉 je mojím favoritom,ale bojím sa toho športového prevedenia nakoľko sa mi zdá dosť maličký pre dieťa.
http://deti.bazos.sk/inzerat/11227129/STOKKE-WI...

kilian
9. nov 2011

@desinka10 @denda1301 mozem sa opytat o co ide ? 😕

desinka10
9. nov 2011

@denda1301 to sme si zle rozumeli, ja som mala na mysli novu kolekciu farieb 2012 kocikov ako takych nie winter kit. A ved ten strieborny je uz teraz. 😉

denda1301
9. nov 2011

@desinka10 na nete bolo napísané.že bude v ponuke tuším jar 2012 😕 o inom farebnom prevedení neviem.Ja mám termín v 06/2012 ,tak hádam niečo nové bude.

e.l.i.e.n.k.a
9. nov 2011

@denda1301
@desinka10 nase eshopy maju uvedene, ze je momentalne nedostupny, obnovenie az v 2/2012 😨

luckaaliu
10. nov 2011

ahojte chcela by som sa spytat ci viete aky je rozdiel medzi starym a novym podvozkom ...mam novu sedacku evo a neviem ci bude pasovat aj na starsi model podvozku stokke ..dakujem za radu 🙂 😉

lenocka23
10. nov 2011

@luckaaliu myslis sedacku ako sportovu cast alebo autosedacku? my sme mali model 2009 a v obchode som skusila nasadit sportou cast z noveho (2010) a pasovalo to... 😉

jessicax
10. nov 2011

@lenocka23 akurat som chcela napisat, ze to pasuje ale predbehla si ma 🙂

vbrnka
10. nov 2011

@luckaaliu na akykolvek podvozok akakolvek sedacka..skoda ze nemenia kus za kus 🙂

lenocka23
10. nov 2011

@jessicax 😉 vidis, ty si mala obidva modely naraz doma.... ci nie?

jessicax
10. nov 2011

@lenocka23 nie, novy sme kupili az ked sa predal stary

nikitkad
10. nov 2011

all
baby napiste mi uprimne negativa a pozitiva na tento kocik !!!pls napr.neezoderu sa rychlo kolesa nieje maly pre 2 rocne dieta .....a uz som ho skusala v predajni zatial ale nedami zase kupit a vyhodit peniaze len tak ,januari cakame babetko a som rozhodnuta pre kocik ale chcem vediet vase skusenosti!!prosim baby uprimne!!!

luckaaliu
10. nov 2011

super ..no ja som mala ten stary model tyrkys modry vadilo mi tamm srobovacie madlo tak som ho zas predala mala ine kociky a potom som sa zamilovala do noveho tak som cr nasla za lacno evo kupila som a dosla mi len sedacka ☹ pani ma oklamala keby som vedela tak ze je to 360 eur len za sedacku tak to si radsej kupim cely novy a radsej si doplatim takze teraz zhanam podvozok ...jedna pani mi ponukla zo starsieho typu tak preto sa pytam ci to bude pasovat .. 🙂 aby som sa zas nesklamala

luckaaliu
10. nov 2011

no a este som zistila ze tam pani je veeelmi znama podvodnicka najme na mimibazary tak som bola rada ze aspon sedacku som dostala 😝

lenka0283
10. nov 2011

@nikitkad ja ti poviem ze mne na 100 percent nevyhovuje prve co mi vadi je ze ked si idem do obchodu nakupit nemam kam nakupovat a druha vec ze ked je mala otocena dopredu nemozem ju dat nalezato a musim to cele otacat..ale zas ma tento kocik aj vela vyhod 🙂

lenocka23
10. nov 2011

@nikitkad myslim ze pre dvojrocne dieta je dost velky.. my sme v nasom mali tri a pol rocneho a nechcel ist von... kludne by sa tam aj vyspla, akurat sa mu strieska trochu suchala o hlavku... 😉 zvaz si, kolko chodis autom, to skladanie a rozkladanie moze liezt na nervy ale zas "laska je laska".. 😉 inak tomu kociku nemam co vytknut, ja by som ho brala zas a hocikedy... 😉

nikitkad
10. nov 2011

aha na tymi nakupami som uz rozmyslala a vyhody?

lenocka23
10. nov 2011

@luckaaliu a nedalo by sa os nej nejak vymoct peniaze naspat? ked sa spojite viacere, ktore oklamala.... ☹

nikitkad
10. nov 2011

nehrkoce hadam vam a co tie kolesa??