Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kostalovakaca
8. aug 2013

Děkujeme 🙂

kajakaja77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rodka
8. aug 2013

@vevika1 diky za info. myslela som si, ze to bude taky nejaky problem, ze trebars starsia kolekcia. A neviete ako casto meni stokke farby? ci po novom roku neplanuju nejaku limitku? diky.

vevika1
8. aug 2013

@rodka každý rok je nejaká nová farba + limitka, niekedy na jeseň a niekedy na jar, to neviem vyhodnotiť podľa akého algoritmu to majú 😀

babymarket_sk
8. aug 2013

@rodka
Ak Vám to pomôže pri rozhodovaní, limitka bude v oranžovam prevedení (farebne podobne ako nová tripp trapp).
nové farebné prevedenie bude tyrkysové. Zelená už sa nebude dať objednať, ale ešte je dostupná.

rodka
8. aug 2013

@babymarket_sk diky za info. a kedy budu limitky dostupne, resp. uvedene na trh?

babymarket_sk
8. aug 2013

@rodka
limitka bude len tá oranžová, zatiaľ presná info nie je, má to byť na jeseň...tyrkysová bude zaradená k bežne dostupným farbám

milankovazuzana
8. aug 2013

@babymarket_sk ďakujeme za info, ale aj tu platí staré známe pravidlo-po čase sa vychytávky vracajú, čo tu už raz bolo a osvedčilo sa, to sa vráti 🙂 🙂 🙂
Júúúj, ja som rozmýšľala, že ktorá farbička , alebo teda z akej škály ešte nebola, tak ja by som navrhla-keby som mala tú moc takú cyklámenovú 🙂 🙂 🙂

meiwe
8. aug 2013

Baby neviete kde zozeniem poistku na vanicku? Nema niekdo na predaj?

cawes
9. aug 2013

@meiwe pozri tu na bazar je tam jedna na predaj

meiwe
9. aug 2013

@cawes zial nie je =( sice ma 3 veci v inzerate ale poistku uz nema=( nechce sa mi cakat 3tyzdne na novu, a nemat kocik=(=(

cawes
9. aug 2013

@meiwe aha tak potom neviem

milankovazuzana
9. aug 2013

@meiwe Ja som videla v niektorom z inzerátov tu na MK, že jedna mamina mala 1 kus naviac, ale bolo to súčasťou inzerátu na kočiarik, ona to tam len tak spomenula, tak ich treba všetky prešmejdiť, ak tam ešte je.Videla som to tam tento týždeň.

klarawerder
9. aug 2013

Jééééé, baby, co na něj říkáte? ...mít chlapečka a třeba Black mel. nebo Browna, tak je můůůůj 😀

cawes
9. aug 2013

@klarawerder no do cerveneho sa to takisto hodi

klarawerder
9. aug 2013

Ááá, a nová kolekce i pro holčičky 😉

meiwe
9. aug 2013

@milankovazuzana dakujem ale nenasla som prezrela som inzeraty ponukajuci stokke kocik...

milankovazuzana
9. aug 2013

@meiwe tak už tam nieje ten inzerát, ale bol tam.Škoda.

meiwe
9. aug 2013

@milankovazuzana no nic budem musiet zajst objednat=( a cakat=(

babymarket_sk
9. aug 2013

@klarawerder
- ten kvietkovaný bude dostupný až koncom septembra
- verím, že v skutočnosti budú ešte krajšie 😉

milankovazuzana
9. aug 2013

@klarawerder Tak Ti veľmi pekne ďakujem 😀 Doteraz sa mi ED aleže vôbec ee, ale teda tento musíme mať Do nášho Orbitu bude ako vymaľovaný 😀

klarawerder
9. aug 2013

@milankovazuzana 😀 Není zač 😀 😀 V Orbitíku se ti bude hezky vyjímat 🙂 Však co jako...malý si v něm pojezdí a bude mu krásně teploučko, ty se pokocháš a pak prodáš o nějakou kačku levněji než jsi koupila... Takže není co řešit 😎 My máme ten Elodie leopardí, ty fusaky jsou úúúžasné, teploučké (malá mi v něm jezdí i jen v punčocháčích), naducané a měkké, a je to prostě kvalitka... Nebýt toho, že mám ještě kousek zdravého rozumu a je mi jasné, že třetí zimní fusak opravdu nevynosíme, tak jdu hned do toho holčičího květovaného, ten je prostě božský...Mmmm, na ty serepetičky, co se mi líbí, bych potřebovala mít aspoň trojčata 😀 ...zas mně totiž mrzí pořídit si nějakou párádní věcičku, jako třeba ten fusak a pak být naštvaná, že ho nestíháme používat... 🙄

milankovazuzana
10. aug 2013

@klarawerder Klári, presne takú odpoveď som od teba čakala 🙂 Ty si ED maniačka, to je jasné. 🙂 Ja veľmi nie, ale teda tento ma fakt chytil za srdce.Ja som sa vôbec nezamyslela že je dievčenský, jednoducho je krásny a do červeného Orbitíka bude neodolateľný 🙂 A to som si myslela, že na túto zimu už ani jeden kočiarik mať nebudete, lebo malý bude mať pomaly 3 rôčkyA tak som predala ten môj krásnučký WK a budem musieť kúpiť nový a kočíky ostávajú ďalej.Malý sa stále rád vozí a spinká v ňom takmer denne. 🙂 Takže ED kvietkáčik, tras sa 😀 😀 😀

milankovazuzana
10. aug 2013

Ešte ho tu takto zvečním 😀

klarawerder
10. aug 2013

@milankovazuzana Hele, hele...moc mně nedráždi, jinak se budeš zpovídat mému manželovi, jak je možné, že je o fusak víc a cca 120 CHF méně 😀 😀 😎

klarawerder
10. aug 2013

@milankovazuzana Jinak teda jsem ještě zjistila, že bych k tomu potřebovala ještě i ten retro kočárek...tam vypadá ten fusak prostě jako třešnička na dortu 😀 Tož ale i v našem fialovém Xplory bych si ho ochotně dokázala představit... Hergot, teď mi to zas bude vrtat hlavou, jestli k Emitexu a ED leopardovi ještě tento... 🙄

klarawerder
10. aug 2013

Baby...jak se vám zdá tady ta kombinace? Já nějak nevím, jestli se mi to líbí, nebo mám vymyslet něco jiného? (návrhy vítány 🙂 ) Tu bundičku už máme...a mermomocí potřebuju něco objednat z Elodie Details a zuby nehty se bráním fusaku... 😀

lelek1
10. aug 2013

maminky, prosim vas neviete mi poradit, vanicka na kocari sa mi hybe, da sa to nejak spravit, alebo je to nejaka vada?? lebo ked tam maleho ulozim, tak je tusim dole hlavou ☹ dakujem

milankovazuzana
10. aug 2013

@klarawerder inak aj ja by som tu čiapku a rukavky hneď brala, ale asi 52 nám už bude malááááááá 😠 😠 😠

klarawerder
10. aug 2013

@lelek1 Máš vaničku zafixovanou pojistkou na tyči?