Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

cawes
26. mar 2013

@kajakaja77 aj z taskou? Co vsetko e v tej sportovej?

vevika1
27. mar 2013

@kajakaja77 a pozerám, že aj tie zipsy sú rovnako dlhé na oboch stranách, ja som na mojom kryte na vaničke mala jeden dlhý a jeden krátky.

kalista
27. mar 2013

@kajakaja77 tie zipsy su lepsie ako predtym. Aj ja chcem take drobatko malilinke. Musim sestru nahovorit :D

kajakaja77
27. mar 2013

@vevika1 hejnaj tie zipsy sú rovnaké a lepšie sa to otvára, netreba to dať dole úplne stačí odzipsovať.... 😀

kajakaja77
27. mar 2013

@cawes taška ale len nákupná pokiaľ viem.... Ja som tašku doobjednávala mimo..... 😀

ikarkulka
27. mar 2013

@kajakaja77 Tak to jsem ráda, že už mám tu lepší verzi. Nenapadlo mě, že předtím byla jiná, ne tak dobrá.

cawes
27. mar 2013

@kajakaja77 hej myslela som nakupnu tu v predu na kolieskach.

cawes
27. mar 2013

@kajakaja77 tak to je ale super cena. Boze baby moj mi zakaze sem uz chodit ze to nema dobry vplyv na nas bankovy ucet 😀

ratatooy
27. mar 2013

tak včera na facebooku v jednom bazarku prodavala pani stokke za 2500,.+ 1600,.za novy kola přepočitano na eura 164e za cely stoke,to byla bitkaa

cawes
27. mar 2013

@ratatooy co to fakt??? ty tak ale to je zadara. Kde na fb to vidis?

ratatooy
27. mar 2013

@cawes jj fakt nevidela sem teda fotky bylo to v bazarku kočarkomaniačky ,pani psala že ji překáží potřebuje se ho zbavit no v tu ranu se strhla bitka kdo dřív 😀

ikarkulka
27. mar 2013

@ratatooy A na kolik se vyšplhal? 😀

ikarkulka
27. mar 2013

@ratatooy Jo aha, já myslela, že aukce 😀

ratatooy
27. mar 2013

@ikarkulka ne to byla pevna cena

ivanajelinek
27. mar 2013

Ahojte stokkacky. Idem vas zasa otravovat. Prisla mi dnes ta vana ku kocaru a tam k tomu je aj taka poistka,ta sa zacvakne tak zhora. Musim ju zakazdym dat prec,ked budem chciet zobrat len vanicku?

sasikas
27. mar 2013

cafte kocky....
tak mne dnes uz aj prisli z babymarketu nove predne kolieska, len mam big problem a nevieme ich vymenit.....neviete kde najdem nejaku instruktaz?....alebo viete mi to nejako po lopate vysvetlit?.... 😉

kalista
28. mar 2013
vevika1
28. mar 2013

@sasikas par stránok dozadu to vysvetľovala celkom podrobne @klarawerder, skús pozrieť.

vevika1
28. mar 2013

@sasikas na str.436 je o tom debata

ikarkulka
28. mar 2013

@ivanajelinek Tu pojistku vycvakneš raz dva. Já si ji schovávám do takové vnitřní kapsy, která je v korbičce, v nohách, je tam na každé straně jedna - na každé straně od toho výřezu na tyč 😉

milankovazuzana
28. mar 2013

@sasikas pošli mi mail, pošlem Ti návod s obrázkami...

sasikas
28. mar 2013

@vevika1 dakujem, idem to pozriet.... 😉
@milankovazuzana kuk IP 😉

cawes
28. mar 2013

baby prave som sa pobavila, citam si vsetky bazose co hladam sommer kit. No a cudujem sa ze niekto predava zvlast novorodenecku vlozku a zvlast vankus do novorodeneckej vlozky. No ale mozno to je to normalne. A potom citam inzerat ze: Rozmyslam nad predajom nasho milacika kocika stokke farba modra. Je to najlepsi kocik aky som videla. Potom este trosku bla bla a nato veta. Dovolim si oznacit ho za novy z dovodu ze podvozok sme pouzili presne 10x a z prislusenstva len vajicko a to 20 x nidky nebol skladany.
Potom sa pytam ako s nim teda jazdili????

dolcegucci
28. mar 2013

@cawes no asi len s vajickom nie??

cawes
28. mar 2013

@dolcegucci no tak nato ako tam opisovala kam a kde presli tak to tahali dieta len vo vajicku? hej hej viem si predstavit ako taketo inzeraty funguju kazdy kto predava to vobec nepouzival ved ja viem ze to treba prikraslit no ale aspon tak ze to ma hlavu a pätu

dolcegucci
28. mar 2013

@cawes ja som z toho vyrozumela tak ze 10x isli s vajickom na kociku a 10x len s vajickom.Ja som tiez niekedy isla len s vajickom ked sme isli napr.k lekarke,na navstevu.......ze som ho dala len do auta bez podvozku.

cawes
28. mar 2013

@dolcegucci no ano ved to aj ja. Nechcelo sa mi koprivaot cely inzerat ale bolo to tak napisane ze ako uzasny kocik, kde vsade s nim boli a ako ale pritom ho pouzili len 10x a nikdy ho neskladali ale mali ho rok no tak ako to mi pride na hlavu.

dolcegucci
28. mar 2013

@cawes neviem ako teda znel cely inzerat a nechcem sa zastavat predavajucej ale ja som moj kocik pozivala 2 mesiace denne a potom by som na prstoch spocitala kolko krat sme boli vonku. 10 mesiacov stal v chodbe a utierala ho od prachu ☹ Takze nemusia vsetky predavajuce zavadzat.

ivanajelinek
28. mar 2013

Neviete, ci sa mi oplati este kupovat fusak? Do vanicky tiez treba ten nozickovy?

vevika1
28. mar 2013

@ivanajelinek do vaničky nožičkový netreba, ale vojde sa tam, ak by si ho kúpila tak ho využiješ aj na ďalšiu zimu do šporovej časti, takže vyhodené peniaze to určite nie sú.