Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

chantalhumenne
20. máj 2013

Ahojte. Dievčatá neporadili by ste mi kde by sa dala kúpiť samostatne športová časť Stokke- len sedadlo?

ikarkulka
20. máj 2013

@chantalhumenne Asi leda kdybys měla štěstí a sehnala někde na bazaru, ebay a pod., že by ji někdo prodával samostatně. Jinak se prodává i s podvozkem.

deyana
20. máj 2013

@chantalhumenne no a nebo nové i s potahama za 10tis..

sasikas
20. máj 2013

ahojte kocky...
neviete pls ci sa da niekde samostatne kupit potah na madlo?...alebo ci niekto sije nahradny potah na madlo?....maly mi to furt olizuje a ucapka spinavymi rukami a mozem to prat kazdy druhy den, tak by som potrebovala na vymenu....

pajka7
20. máj 2013

@sasikas ano kupis samostane madlo...ale cele aj s plastovou castou....iba potah sa neda.Teda mne tak v predajni povedali. 😉

deyana
20. máj 2013

@sasikas a to nejde mít to madlo bez potahu, jak je u starších verzí? že se to otře a je to čistý?

sasikas
20. máj 2013

@deyana no co ja viem, bez toho potahu je to take divne.... 😝 😀 ako dnes som ho rano prala a isla som do obchodu bez potahu, ale zeby som bez toho potahu ''tuzila'' chodit stale to nieeee.... 😀 na starsej verzii neviem ake to je.... 😉

chantalhumenne
20. máj 2013

@deyana a nevieš kde by sa dalo sedadlo nové objednať? Ja už podvozok mám.

ikarkulka
20. máj 2013

@deyana Fakt se dá sehnat? Myslela jsem, že jen s podvozkem, samostatně ne. Nikde jsem ho neviděla.

deyana
20. máj 2013
ikarkulka
20. máj 2013

@deyana Ahaaaaa, no jo Crusi 🙂

deyana
20. máj 2013

@ikarkulka ale je to ono, nebo ne? já myslela že jo, když je tam že Crusi&Xplory.. tam ta sedačka vypadá že je stejná

ikarkulka
20. máj 2013

@deyana Jo, je to ona 🙂

mima01
20. máj 2013

baby, nezbavujete sa niektora slnecnika black melange?

silviasko
20. máj 2013

Ahojte,vie mi niekto poradiť?Mam Stokke 2009,pokazila sa mi poistka,ktorá je na konstrukcii.Neviem čo s tým...:(Dá sa to nejako opraviť alebo kúpiť nova konštrukcia???

riki1
20. máj 2013

@sasikas môj to tiež večne zababre ,ale ako prvá pomoc pomôže pretrieť detskou vlhčenou utierkou ,vyskúšaj 🙂

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana__d
21. máj 2013

Ahojte, mozete mi poradit, co sa predava s vanickou? Plastenka a poistka ku konstrukcii sa predava k vanicke?

cawes
21. máj 2013

@teegreen ahoj ja som tiez dlho premyslala ci kupim ci nie. Nakoniec som sa rozodla ze pockam este ci bude nieco nove a ci nie.

petuscha
21. máj 2013

@kajuska01 ahoj prosim ten stokke kocik pre babiky si uz predala?

kajuska01
21. máj 2013

@petuscha ano uz davno...

maminamaja4
21. máj 2013

@zuzana__d ano,plastenka a poistka k vanicke su sučastou vanicky,na športovej časti nevyužijes 😀

lelek1
21. máj 2013

maminky, neviete nahodou kde kupim haciky na kocik? na tasku? dakujem!

zuzana__d
21. máj 2013

@maminamaja4 hmm a vies mi prosim poradit, co mam robit, ked som kupila vanicku bez plastenky a bez poistky. Teraz som zistila ze mi to chyba a predavajuca vravy, ze nevie aku poistku potrebujem 😒

cawes
21. máj 2013

@zuzana__d ak si kupila tu z kona tak to nahlas ze je to neuplbe a rym padom nepouzitelne. Alebo si to mozes objednat na babymarket.sk

zuzana__d
21. máj 2013

@cawes cez Mimibazar som kupila 😒

maminamaja4
21. máj 2013

@zuzana__d ikarkulka ju ma v albume,je to ta,co sa poistuje vanicka na tyci,aby sa nekyvala a musi byt. ☹ bez nej je kocik nebezpecny.a ak ju uzivala musi vediet,ze aj plastenka k nej patri,na sportovu urcite nesedi. Moskytieru si musis dokupit,ak nemas,lebo by mala byt sucastou sportovej časti, ak chces jednu mam navyse. A ak nezozenies poistu,kamoska mala rezervnu,tak sa popytam,ci este je volna🙂 🙂 🙂

zuzana__d
22. máj 2013

@maminamaja4 @cawes Ja mam dve vanicky a moju pouzivam s poistkou, len ma nenapadlo, ze k druhej vanicke ju nemam a tak je nepouzitelna. Ja sa este skusim dohodnut s pani, musi predsa vediet ze mi ju nedala a skusim jej navrhnut, aby si vanicku vzala spat. Myslim, ze mam narok na vratenie, nie? 😕

cawes
22. máj 2013

@zuzana__d myslim ze mas a ked tak ju nahlas na mimibazar.

maminamaja4
22. máj 2013

@zuzana__d prinajmensom ti dodala tovar,ktory sa neda uzivat,mala mat uvedene v inzerate,ze tovar je nekompletny 😠