Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

jannie88
17. jún 2013

v Český republice 🙂) Jinak koukám, že na té newkids-online je postovne jeste o 10 euro levnejsi...takze tam ten kočárek asi vychází nejlépe 🙂

dolcee
18. jún 2013

Holky,tak včera horko a slunecno. Šly jsme na 5 h výlet a teda bez summer kitu ani ranu.
Měla jsem sluneční clonu i slunečník, trochu svítilo z boku a bez nej by se mi díte asi uvařilo.
No a Stokke po dvou kolech projel i kameny v lese. Pak jsme ho kousek přenesly a je lehký jako pirko oproti ostatním kocarkum. Fakt spokojenost veliká ;)

zienka1609
18. jún 2013

Dievcata poradte prosim...kde zozeniem zadne koleso na kocik? len nepiste ze babymarket....cakacia doba 6 tyzdnov 😠 , potrebovala by som ho co najskor, dakujem pekne 🙂

milankovazuzana
18. jún 2013

@zienka1609 máš to v IP 🙂

zienka1609
18. jún 2013

@milankovazuzana ...zuzi volala som brandon, vobec nemaju....no hroza 🙂

milankovazuzana
18. jún 2013

@zienka1609 veru hrôza, ja to poznám... ani predné, ani zadné majú málokedy skladom... Skús v pre Deti ešte a potom Babypark Brno...

cawes
18. jún 2013

@zienka1609 ja som videla tusim na mimibazar.cz alebo sk niekto predaval nepouzite, tusim aj tu na bazosi su

zz134
18. jún 2013

Babule vyberam nejaky golfac na leto....poradte nieco. neviem sa nejako rozhodnut...:( po stokkaci asi nebude nic vyhovovat :(

maminamaja4
18. jún 2013

@zz134 máš pravdu,po stokke to bude ťažké ☹

deyana
18. jún 2013

@zz134 no je to mazec.. já za to nechtěla dávat nějak moc, tak jsem měla quinny zapp xtra, ale jsem vysoká, takže letěly, a teď mám nunu pepp deluxe a ta je super díky té výškově stavitelné rukojeti, ale jako neřekla bych, že je úplně top.. je to těžký no.. zase jestli ti není líto peněz, prý je dobrý bugaboo bee a třeba cybex a maclaren jsou prý taky super

zienka1609
18. jún 2013

dakujem pekne....@cawes,@milankovazuzana 🙂

ikarkulka
18. jún 2013

@zz134 Po Stokke bude asi těžko něco vybrat, no můžu doporučit Mamas & Papas Urbo (i když to není golfáč, spíš menší sporťák) nebo Inglesina Avio, s tím jsme byli spokojeni maximálně. Osobně bych chtěla zkusit ještě Bee+ a nebo ten Scoot, jak se mi ze začátku nelíbil, tak mě začíná docela zajímat.

ikarkulka
18. jún 2013

@deyana Cybex Callisto je dobrý, kvalita, má super boudičku atd. Vadila mi jen jeho dýlka po složení (do deštníku) a že podnožka není vyztužená po celé délce, jen je uchycena po stranách a dítě v tom sedí jak v houpací síti. A celkově mi nějak nepadl do ruky, ale to je subjektivní. Jinak určitě s Maclareny jedny z nejkvalitnějších golfek, ne-li nejkvalitnější.

ikarkulka
18. jún 2013

@cawes Chodí sem ještě @klarawerder?

zz134
18. jún 2013

@ikarkulka
@deyana
@maminamaja4

a co babyzen yoyo ? ten sa mi paci...

cawes
18. jún 2013

@ikarkulka hej teraz asi menej je na dovolenke v cechach

sasikas
18. jún 2013

@zienka1609 ja som z babymarketu mala kolesa do dvoch dni doma.....tak neviem ci som zrovna vymakla ze ich mali na sklade, alebo co.... 😉 skusala si sa tam spytat ci len na nete si pozerala?

zienka1609
18. jún 2013

@sasikas...tak to si mala velke, prevelke stastie.....dnes som volala 4 az 6 tyzdnou....nenormalne....hroza 😠

zienka1609
18. jún 2013

a este keby ste chceli vediet tak v PREDETI sa tento tovar objednava vzdy k prvemu v mesiaci...teda 1.jula a dodacia doba je 4 az 6 tyzdnou....dovtedy teda nasadit asi koleso od furika 🙂

maminamaja4
18. jún 2013

@zz134 ...ako na rychle presuny,skladnost super,ale vypracovanie a kvalita,hlavne pasy neplnia nejak svoju funkciu,stale mu padaju,aj ked sa predklana,tak ta zadna cast ide s nimdopredu,stale mam strach ,ze vypadne,pouzivam naozaj nudzovo

ikarkulka
18. jún 2013

@zz134 Koukala jsem na něj, na první pohled hezký, ale pak jsem zjistila, že stříška stojí za houby, košík to žádný nemá, je to prakticky jen napnutá látka na konstrukci, tzn. jako golfky na každodenní ježdění bych to nechtěla. Na krátké přesuny po obchodě klidně i jo, ale na to jsou dle mého i lepší.

zz134
19. jún 2013

@maminamaja4
@ikarkulka
tak asi skoncim pri quinny...neviete ako sa sklada?

nikolkaa
19. jún 2013

Baby pre druhe babo by som chcela tento kočik je prekrasny,len sa neviem rozhodnuť pre farbu,videla som jednej babe naživo červeny ale mala ho dosť vyblednuty od slnka a kremovy sa mi zda že sa bude velmi špiniť,pre dievčatko som chcela ružovy a pre chlapca kremovy snad sa bude dobre čistiť..
ak by sa niektora z vas rozhodla tak zhruba o rok predať kočik rada by som kupila v zachovalom stave,chcela by som komplet..tak ak sa niektora z vas rozhodne predať tak s ami prosim ozvite..dakujem

zz134
19. jún 2013

ozaj baby a co vravite na city mini? ten 4kolesovy...mate ho niektora? ako sa sklada?

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikarkulka
19. jún 2013

@zz134 Zapp?

nikolkaa
19. jún 2013

mam jednu otazočku,baby prosim vás aky je rozdiel medzi modelmi rok 2009,2010,2011,2012 porovnavala som to len z obrazkov ktore som si vyhladala ale nejake extremne rozdieli nevidim..dakujem

zz134
19. jún 2013

@ikarkulka
ano zapp

ikarkulka
19. jún 2013

@zz134 Zkoušela jsem ho jen v prodejně, ale skládal se dobře, snadno, je lehký, po složení maličký. Akorát že je na dva díly.

miatara
19. jún 2013

Ahojte kocky, shanim adaptery Stokke na Maxi Cosi, nevite o nejakych nahodou? Diiiky