Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

severanka14
20. máj 2014

@klarawerder ..chtela jsem se zeptat jestli nesijete na zakázku..ztratila jsem prave tu podlozku a jsem bezradna ☹. Dekuji

klarawerder
20. máj 2014

@severanka14 Ahoj, šiju pouze kožešinové záležitosti...Takže jestli myslíš tu zmenšující novorozeneckou vložku, tak to bohužel..Ale kuk někam na bazar, čas od času někdo jenom vložku prodává...Anebo se dá možná objednat jako náhradní díl...

zuzanka2302
20. máj 2014

@severanka14 ja mam jednu na predaj🙂

severanka14
21. máj 2014

@zuzanka2302 za kolik by jste ji prodala? a jakou mate barvu?

lucky29
21. máj 2014

Ahojte,
Vcera som zistila ze xplory V4 uz nevyrabaju vo farbe beige:(
Som z toho velmi nestastna:(
Podarilo sa mi rezervivat posledny kus v Brendone ale je ti xplory V3 v beige ale nevuem ci 😒 mam robit cgcela som uz novy ale mozno predsa len zoberiem ten V3 aj cena je bombova. Baby poradte mam zobrat ten V3? A este mi povedali v predajni ze ho maju bez krabice len v sacku vraj sklad nedodal krabicu.Co mam robit????

broskevnik
21. máj 2014

Holky, prosím jaký je rozdíl mezii xplory V2 a V3? Jedná se o rok 02/2013. Děkuji

stuttgart
21. máj 2014

@lucky29 ahoj, to je škoda, pritom farba beige je podľa mňa najkrajšia

dolcee
21. máj 2014

@lucky29 jaka je cena za ten V3? To by asi rozhodlo.
Ja teda spis volím nový model, kvůli prodeji pak.. Ale jestli je cena v3 zajímavá..
@broskevnik 2/2013 musi byt v3

tomila
21. máj 2014

@lucky29 Ahoj, mne osobne by nevadilo vziať aj tu V3, ako som ti už písala tá V4 sa od V3 v ničom zásadnom nelíši. Aaale mi príde veľmi divné, že sa už nevyrába stokke vo farbe beige, pretože na oficiálnej stránke je stále v ponuke aj beige a príde mi aj veľmi divné, že od kočiara nemajú krabicu, neviem si predstaviť, že im zo stokku prišiel kočiar iba tak nezabalený (je pomerne náchylný na škrabance). Ak by si veľmi chcela V4 tak si ho môžeš kúpiť v inej farbe, style kit predať a kúpiť style kit beige. V kike v Košiciach majú style kit v beige. Aspoň mali keď som naposledy bola v KE. Ak ti kočiar príliš nesúri, skús ho kúpiť v kike v dm vieš mať zľavy do kiky na jeden produkt a niekedy je ta zľava až 15%, tak tam viem stať kočiar vtedy super peniaze. No v kike si počkáš za kočiarom 2 mesiace čo je dosť. Skús možno sa poinformovať aj v iných predajniach. Ako je to s tým beige? Poprípade či inde nemajú V3 ale normálne so všetkým čo k tomu má byť.

pragmaticka
21. máj 2014

@lucky29 to s tou krabicou je velmi podozrive! bohvie ci to nie je nejaky vystavny kus resp. nejaky vyreklamovany...ako mne by to celkom vadilo ze to nemam original zabalene a to by som im teda neuverila ze im to dodali v sacku!

dolcee
21. máj 2014

Vetsinou bez krabice bývají vystavené kusy v show roomu, ale cena by měla byt jeste nižší nez 200 E oproti novému zabalenému v4 řekla bych..

broskevnik
22. máj 2014

Nebudete prosím někdo během 2 měsíců prodávat kočárek Stokke XPLORY v barvě beige? Hluboký + sportovní. Děkuji za info.

lucky29
23. máj 2014

@tomila
Co sa tyks tej beige farby pytapa som sa vo vsetkych predajnach na Slovensku a odpoved bola vsade ze beige sa uz neda objednat ze ju nevyrabaju.Mozmo iba na Slovensko nedovazaju.Tak a ja som to riskla a kocik kupila a dnes vecer mi ho dovezu uz sa na neho tesim. Je z Brendonu z Ba a mam nan zaruku tak ak mu nieco bude tak budem reklamovat.

tomila
23. máj 2014

@lucky29 Super, tešim sa s tebou. Jasne, ak by sa ti čosi nezdalo zreklamuješ a príde ti už novšia V4 🙂 S tou beige si spravila dobre, ja som pred včerom nahodila summer kit (mám beige dots) tak sa z tej béžovej vytešujem 🙂

stosi
24. máj 2014

Maminky pomoc, neprodáváte některá jen tu clonu summer kit? Manžel mě jí vytratil :( :( :(

alexandrag1
25. máj 2014

zienky vrzga mi rucka na kociku,co s tym?WD40 nula bodov.Vdaka

wegab
25. máj 2014

Zháňam deku stokke celebrite z limitovanej edície pink. Zohnať ju je priam nemožné. Ak by niektorá mala na predaj, mám záujem. Ďakujem

rydal
25. máj 2014

Poradite mne nekdo, prosim, ohledne letniho kitu? Rozumim spravne, ze nakupni taska se neda zvlast koupit, takze clovek v podstate musi jit do barvy ladici se zakladni barvou kocarku? Z dostupnych druhu se mne nejvic libi bezovy s puntikem, ale zakladnu mam fialovou, takze z bezoveho puntiku asi nic nebude.. ☹ Rada malou oblekam pestre, takze dat pak treba modro zlute oblecene dite do bezoveho puntiku s fiaovou zakladnou by asi moc hezka podivana nebyla..
Nebo jak to vsechny resite?Urcite nejsem jedina, co se ji vzory holciciho summer kitu moc nelibi a je zklamana, ze letos zadny novy nevyrobili.

tomila
26. máj 2014

Ahoj, beige dots je naživo krásny, aspoň mne sa velmi páči. Je taký jemnucky, takze môžeš obliecť dieťatku ale aj sebe čokoľvek a nepôsobí to rušivo.SK sa predávajú bez tašky ale môžeš si kúpiť osobitne shop tašku trebárs vo farbe beige (stojí cca 40 €).

luciejanku
26. máj 2014

ahooj holky. prosim vas, mela bych otazecku kdo uz tento kocarek mate? jak je to presne s cenou kdyz ho porizujete? hluboka korba je soucasti nebo se kupuje navic, to stejny s autosedackou.. celkove prijde cca na kolik? dekuju moc za odpoved 🙂

cawes
26. máj 2014

@lucky29 ahoj podla mna to bol vystavny kus preto nemaju krabicu. pretoze kociar bez krabice im urcote nedodali. preto bude aj nizsia cena kedze bol asi vystaveny a kazdy si ho chytal atd.aspon ja si tak myslim.

lucky29
27. máj 2014

Ahojte, tak v piatok mi doviezli kocik z Ba a je prekrasny! Bol cely zabaleny v sacku nema ziadny skrabanec cely uplne novy a navyse este rok zaruka teda dokopy 3 roky supppeeerrrrr.

lucky29
27. máj 2014

Takze aj ja uz patrim medzu vas Stokkeacky 🙂

tomila
27. máj 2014

@luciejanku Ahoj, zväčša sa ceny kočiara športového pohybujú čosi cez 900 eur. Vaničku aj vajičko dokupuješ osobitne. Vanička stojí cca 150 eur a vajíčko podľa toho aké izi go stojí okolo 250 eur a izi sleep okolo 300 eur. Ale stokke vie mať často akciu, že kúpiš komplet výhodnejšie. Ja som napríklad kúpila športiak + vanička za 1079 eur a k tomu som mala grátis winter kit, ktorí inak stojí cca 280 eur. Občas vie byť akcia, že máš vaničku + športiak + vajíčko za tiež nejakých 1100 eur. Ceny sa aj dosť líšia u predajcou. Ja som napríklad kupovala kočiar z Čiech cez baby-centrum.cz hoci som Slovenka lebo tam vychádzal kočiar lacnejšie ako u nás na Slovensku.

rydal
27. máj 2014

@tomila Diky moc za odpoved. Muzes mne prosim poradit, kde tu bezovou nakupni tasku lze koupit? Vsude vidim jen ty prebalovaci tasky... (mj. mam V4)

tomila
27. máj 2014

Ahoj, určite ich majú na www.babymarket.sk daj do vyhľadávača stokke shop taška alebo stokke nákupné taška. Majú rám tašky aj na verziu V4 aj na verziu V3. Myslím, že kúpu bodkovaneho summer kitu neoľutujete naživo je 100 krát krajší ako na obrázkoch 🙂

zebrickaa
27. máj 2014

baby neviete ci bude aj v5?a kedy by asi vysla na trh? 🙂

viktoriahrom
28. máj 2014

Baby prosim Vas :: surne kupim cup holder- drziak na pohar s poharom!!!
A adapter na dazdnik na V2!! Prosiiiim dakujem

tinusik77
28. máj 2014

Caute baby,potrebujem poradit ohladom vymeny striesky na stokke.Mam ten starsi model V1 a kupila som novy kit na V3(citala som,ze sa da vymenit tak,ze sa nasrobuju alebo nalepia cvoky)to sedi v pohode,ale mam problem so strieskou kedze potrebujem z tej prednej casti tu ohybnu tycku prehodit z tej starej do tej novej a nejde mi to vybrat(nie zo sedacky,ale len ten ohybny plast co sa prevlieka cez predok)pretoze na konci je to hrube a neprevleciem to cez ten tunel.poradte mi ako ste to vymienali alebo nejaku inu radu 😉 dakujem za kazdu odpoved 😉 🙂