Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kajakaja77
1. okt 2012

@z.u.z.k.a. Aha odfotila som Ti nožičkový fusak v hlbokej vaničke...., 🙂 😉 🙂 😉

z.u.z.k.a.
1. okt 2012

Jeeej super, dakujem! Vyzera dobre, babatku zima urcite nebude 🙂

kajakaja77
2. okt 2012

@z.u.z.k.a. No too určite nebude...... No čo kočík už máš doma? Však ho v BM mali hneď k odberu a purple.....
Či nebrala si ten vystavený?

kristi32
2. okt 2012

Ahojte baby🙂nahodou niekto nema na predaj winter kit vo fialovej farbe alebo v ciernej farbe?

z.u.z.k.a.
2. okt 2012

kajakaja hej uz je doma,len fusak a WK mi objednali

luly3
2. okt 2012

kočky mám na predaj fungl nový beige fusak ak by mal niekto záujem 😉 😉 😉 , a zháňam dark navy abo melange fusak 🙂

luly3
3. okt 2012

babulky ak by niekto potreboval mám na predaj stokke sieťku, pláštenku do dažďa fungl nové zabalené 😉

simonaa
3. okt 2012

holky, chci se jen zeptat, do hluboké korby je lepší ten nožičkový fusak nebo klasický?

vevika
3. okt 2012

@simonaa lepsi je klasicky, ale ten nozickovy budes urcite potrebovat neskor do sportovej casti, takze zalezi na tebe ci chces kupovat dva fusaky alebo vyuzijes jeden do hlbokej aj sportovej casti 😉

maminamaja4
3. okt 2012

@simonaa ten nozickovy vyuzijes aj v sportovej casti, ten klasicky uz potom nie, je to tak trochu peknucky kus luxusu. Ale najde sa aj v bazariku obcas za lepsiu cenu, a urcite nebude zniceny, ved ho kazdy ma tak max. 4 mesiace. Je to na tebe.

kajakaja77
3. okt 2012

@z.u.z.k.a. Aj ja mám objednaný červený winter kit .....- a deku som kúpila v Brendone..... A čo ti povedali, kedy Ti to príde? Ja by sm to eventualne mala mat dakedy koncom novembra ale možno aj skorej.... Ale našťastie ešte mám čas....

kajakaja77
3. okt 2012

@simonaa no do hlbokej Ti stačí aj univerzálna vinovačka alebo fusak, ak chceš ušetriť nejaké tie peniažky, a nožičkový určite do šporťáku..... To budeš potrebovať.... 🙂 😉 🙂

simonaa
3. okt 2012

@vevika@maminamaja4 holky díky 🙂

penelope1
3. okt 2012

@z.u.z.k.a. Ty si z NR a budeš mať fialový stokke? Tak to nás bude viac. Aj ja ho mám doma a dnes som v Mlynoch videla tiež nejakú kočku,čo má fialový stokke, ale už mala športovú časť a stretám ešte jeden fialový hlboký pri Tescu. Takže nás bude až až 😀 Môžem sa spýtať,či čakáš chlapčeka alebo dievčatko? A inak veľa šťastia v pôrodnici 😉

fatia
3. okt 2012

Ahojte stokkacky. Chcem sa vás opýtať. Ako natahujete prsiplast na športovú čast? Už som sa raz nato pytala Hajanky, keď som ju stretla v meste. No vôbec mi to nejde natiahnut na tu čast kde má položené nozicky a to ju nemám, ani vysunutu- tu čast kde sú položené nozicky. Ak môžte, pripojte aj foto, ako to má vlastne vyzerať. Všetkým dakujem

lolllka
3. okt 2012

..kocky ako najidealnejsie, najrychlejsie a najjednoduchsie mozem upravit kozusinu do sportovej casti kupovanu v Ikey?..Dikes za rady....

magica78
3. okt 2012

@lolllka kukni stranu 369 tam je nakres

kajakaja77
4. okt 2012

@penelope1 ahoj aj som z Nitry, ale nemám fialový stokke ale beige s fialovou clonou alebo fialovou strieškou.....ale kočíkovať začnem až v decembri.... 🙂 😉 🙂

z.u.z.k.a.
4. okt 2012

@penelope1 budeme mat dievcatko 🙂 hehe tak nas bude ozaj dost, a ved nevadi 🙂

@kajakaja77 mne povedali ze za 4tyzdne by mi WK mohol prist ...tak snaaaad a deku som si dala kupit tmavomodru strikovanu osmickovu 🙂

no dievcence,tusim zalozime Nr stokke klub 🙂

penelope1
4. okt 2012

@kajakaja77 Tak ja budem o niečo skôr 😎 Ja už začnem v novembri... 😉 Teba teda ľahko spoznám podľa kočíka...
@z.u.z.k.a. Mne to tiež nevadí...Ja sa už teším ako budem kočíkovať... 😎 No a my budeme mať asi chlapčeka vo fialovom stokáči...Pohlavie doteraz naisto nevieme, tak sme sa rozhodli aj tak pre fialovú farbu... Veru možno založíme klub 😀 Budeme sa stretávať na kávičkach, resp. na čajíkoch... 😉

z.u.z.k.a.
4. okt 2012

penelope hehe no uvidim ako pri dvoch detoch budem stihat kavicky 🙂 ale verim ze aspon park bude realny 🙂
takze stale neviete co budete mat 🙂 bude prekvapko

lolllka
4. okt 2012

@magica78 dik..ale mna dost narocne...ufff.. :(

luciag3
4. okt 2012

ahojte...neviete mi poradiť kde zoženiem náhradné madlo na stokkáča?

danielle25
4. okt 2012

@maminamaja4 je to možné, dám Ti určite vedieť, keď to bude aktuálne 🙂

penelope1
4. okt 2012

@z.u.z.k.a. čakáš druhé, no aj ja 😉 A veru, zatiaľ prekvapko...Ale tak zajtra mi možno doktor povie, že čo, lebo mám poradňu 😵

kajakaja77
4. okt 2012

@z.u.z.k.a. No a čo nám v tom bráni? Bolo by to fajn..... A tie kávičky alebo čajíky tiež nie sú zlý nápad..... Aj buďem mať druhé, ale prvý synu už má 7 rokov....

kajakaja77
4. okt 2012

@z.u.z.k.a. No práve prišla sms, že je wk v predajni tak to možeš čakať aj ty skorej, lebo mne prišiel skorej, 20.9. Som objednalanv bm v maxe a dnes to prišlo....

fatia
4. okt 2012

@duplicka ďakujem za foto. Mám na mysli, keď je kocik nie lezmo, ale v sede hore. Moja chyba, mala som to napísať hneď🙂

kajakaja77
4. okt 2012

@penelope1 No to asi hej 😉 spoznáš ma, ja to budem mať o čosi ťažšie lebo budem musieť typovať ktorá ste to.... No ja by som mala rodiť 5.12. Tak uvidíme... 🙂 😉