Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

dolcegucci
23. jan 2013

@ustrachana 😲 😲 😲 vsak ho mas tyzden ci?.....

ustrachana
23. jan 2013

@dolcegucci 2 tyzdne 😀 😀 😀 no co, brio som mala 2 dni 😀 😀 😀

dolcegucci
23. jan 2013

@ustrachana boooze 😀 ja som mala velky zalusk na scoota ale ako som ho drzala v ruke nazivo tak ma nejako nepresvedcil ☹ ale objednala som BMW tak ten dufam nesklame 😉

kajakaja77
23. jan 2013

@maminamaja4 to máš teda pravdu.... Žiadna zmena.... Ale ceny.....
Oki, tak ak zajtra nedorazia daj vedieť...

ustrachana
23. jan 2013

@dolcegucci jazdi sa s nim velmi dobre aj teraz v snehu prejdem vsetko ideme ako tank 😀DDD a konecne kocik co vynesiem po schodoch s malym ked v nom sedi takze sup, sup a som doma, ale ked bmw mi neda spat 🙂))) ale teraz som uz nalomila muza na bmw a myslim, ze by nepindal keby sme mali doma opat po dlhej dobe 2 kociky 😀DDDD no uvidime....

milankovazuzana
24. jan 2013

@kajakaja77 To hniezdo je vyššie, ako býva zvykom, ale ja už viem prečo, ono je navzájom pospájané pásmi, ktoré ležia na rošte a na to ide matrac no a to hniezdo ide priamo po bokoch od roštu, takže matrac nevidno a v skutočnosti od matraca má normálnu výšku ako ostatné.Okolo 01. hoďke som sa s tým hrala, lebo som umyla celú postieľku a všetky textílie pekne v kľude oprala, nažehlila a potom som to nahadzovala 😀 Vypadá to nádherne a hniezdo je fakt taká puchrinka, ešte Ti to odfotím, keď tam dám aj perinky.
Inak je bez jedinej čo i len bodečky, ako vybalená z kartóna a ten vrchný náter sa mi zdá, že je riadne odolný, že tomu neublíži žiadne buchnutie.Veľmi sa mi páčia tie kolieska na nej paráda... 🙂

kajakaja77
24. jan 2013

@milankovazuzana jeej ahoooj takto z rána som tu neni sama? Super, však som to pozerala na BM stránke a roz ýšlala som kam idú tie pásiky a typovala som, že pod madtrac..... Uvažujem o tom čo predáva tá kočka tu na MK....-ale keď mne teraz vyhovuje to, že na ňu z postele vidím ...... Tak neviem, a mám aj to pekné hniezdo čo som jej kúpila v Brendone ešte pred narodením.... Neviem sa rozhodnúť, vieš čo odfotím to detailnejšie a poraď mi.... 🙂 😉 🙂 😉 😉 😀

milankovazuzana
24. jan 2013

@kajakaja77 nie, niesi sama, ja mám budík budíček presne o 7,10 - neviem, ako je to možné, ale každý deň o tej istej hodinke na mňa kričí Miško-maminkaaaa, tavameeee
Ja som si všimla to Tvoje, na fotke to dobre vidno, ale môžeš aj toho čiastočne ohnúť tak, aby si videla.To sa musíš sama rozhodnúť, no ja keď dám Junior kit, tak hniezdo ostane po obvode postieľky zase, aby sa Miško mohol oprieť oň, keď bude sedieť, takže ho vlastne opať využiješ až do konca životnosti postieľky 🙂 🙂 🙂

kajakaja77
24. jan 2013

@milankovazuzana Tak tu sú tie fotky- posúď..... 🙂

milankovazuzana
24. jan 2013

@kajakaja77 Však to máš dobre i pekné, môžeš si to tak nechať, keď sa bude malá prevracať, tak bude praktickejšie to Stokke hniezdo, lebo je po celom obvode-aby sa nebuchla do hlavinky. 🙂

kilian
24. jan 2013

@milankovazuzana krasna je ta postielka!!!az mi slinka vybehla 😀

kilian
24. jan 2013
milankovazuzana
24. jan 2013

@kilian 😀 😀 😀

maminamaja4
24. jan 2013

@kajakaja77 baby,nastala zmena , normalne mi balik,co sa nevtrepe do schranky prišiel kurierom slovenskej posty až domov, žiadny žltý lístoček. Že vraj aj 2. Triedu začali takto doručovať. No veď za 3 ečka by sa aj patrilo. Konečne netreba stáť zakaždým v rade na pošte. Hurááá. Kaji po týždni je balíček konečne doma. Tešííím. 😀

kajakaja77
24. jan 2013

@maminamaja4 Supeeeer ani nevieš ako som rada - a čo teda dečky sa páčia?

maminamaja4
24. jan 2013

@kajakaja77 Páčia,pridávam foto,ak by niekto ešte nevidel. Takže stokke dečka k teal blue stokke kočiariku a Elodie detail mäkkučká napr.k letnému Summer kitu blue pixels, aby tých farieb nebolo veľa. Na kočiariku nafotím neskôr 😀

kajakaja77
24. jan 2013

@maminamaja4 tak super teším sa...... 😉 🙂

luly3
24. jan 2013

@maminamaja4 @kajakaja77 co to??? 😀 😀 😀 😀 parádna je elodie 😖 baby nebudem sem chodiť šak iba provokujete 😝 😀 😀 😀 😀 😀

maminamaja4
24. jan 2013

@luly3 vydrž to s nami,väčšinou si predtym prvokovala ty,kto dáva stále vynovené svoje stokke,že taka strieška, ... stokke dečka... 😉 blue melange.. To sme sa od teba podučili,tak trp.

luly3
24. jan 2013

@maminamaja4 jáááj 😀 😀 😀 😀 ale aj ja chceeeeeeeeem 😀 😀 😀

miskasitka
24. jan 2013

@kajakaja77 citam ze riesis ci kupit stokke hniezdo...no ja musim povedat, ze nam sa moc neosvedcilo 😒 postielku mame od narodenia, aj tu mini verziu. Je fakt krasna a super su aj kolieska ale teda tie textilie stokke by mohli byt lepsie, hlavne kvoli tomu kolko stoja. Odkedy sa mala zacala pretacat a pohybovat po postielke tak akoby sme ani ziadne hniezdo nemali. Je podla mna malo vystuzene a nedrzi tvar, takze staci jeden pohyb rucickou alebo nozickou a uz je zhrnute dole a mala poprestrkuje koncatiny medzi tie tyce. velmi ju to bavi 🙂 uz sa aj udrela, nie je to hniezdo zas az tak napufnane...mozno vacsie dieta uz nesanti moc v postielke 🙂 ale inak je to najkrajsia postielocka 🙂

milankovazuzana
24. jan 2013

@miskasitka Tak tu by som si dovolila s Tebou nesúhlasiť, malý má 15kg, dala som ho do postieľky, skákal tam, ležal, sedkal, ale hniezdo sa ani nepohlo a už vôbec sa neohlo...Neviem, ako ho máš upevnené, ale určite aj na tom záleží.Pekne drží a je na svojom mieste.Čo sa táka látky, tak ja veľmi príjemná, je pekne ušité a je pekne makké a puchrinkové.Neviem, možno sa niečo zmenilo ale naše je presne také, ako som opisovala.

kajakaja77
24. jan 2013

@luly3 nie je problém pošlem..... 🙂 bielu? Čiernu? 🙂 či? 😀

miskasitka
24. jan 2013

@milankovazuzana podla mna ide o to, ze tie stuzky ktorymi sa to hniezdo upina, dost klzu po tych tyciach...ved ja nic ine nerobim iba to upevnujem a prevezujem...mame tu postielku uz nejaky cas

kajakaja77
24. jan 2013

@miskasitka no ja mám zatiaľ to hniezdo čo som malej kúpila a to je fajnové také pevné..... Tak neviem, či ísť alebo neísť do stokke hniezda.... Je určite krásne.....len či využijeme.....keď sa malá začne otáčať a mrviť v postielke asi niečo poriešiť budeme musieť lebo sa obúcha.....máš pravdu postielka je úžasná a krásna.... To keď porovnám s tými klasickyími alebo tími akože drevenými - no neporovnateľne lepšia..... A keď som ju dala namiesto povodnej tak sa mi zdá, že mám viac miesta v spálni.... 🙂

simuska1976
24. jan 2013

@maminamaja4 kraaaaaaasne kraaaaaaaasne

miskasitka
24. jan 2013

@kajakaja77 to zaoblenie je super, lebo nasa mala sa tam vecer schuli do klbka a tak spinka, je to velmi zlate..len teraz ozaj mame co robit aby sa nezasekla medzi tycami, lebo je dost ziva 🙂

milankovazuzana
24. jan 2013

No ja som tam Michaelka nechala skúšať a nič...tak neviem, on sa teda nesnaží to hniezdo rukami ohýbať, možno menšie detičky majú asi tie tendencie...ak nad tým rozmýšľam.Keď som ho oprala, tak bolo už ako keby naškrobené a páči sa mi, že stužky na zavazovanie sú dosť nahusto, pri predch. hniezde boli tie odstupy veľké..
Inak ak sa mamičky boja, že táto postieľka je malá od iných a pre tak veľké dieťatko-mýlia sa, Je naozaj priestranná a pohodlná, to len tak pre info, lebo o postieľkach sme sa nikdy tu veľmi nebavili 🙂

milankovazuzana
24. jan 2013
kajakaja77
24. jan 2013

@milankovazuzana No to teda nemusa mať obavy že by im bábo skoro z nej vyrástlo je fakt priestranná a veľká.... Som maximálne spokojná s výberom..... A teraz aj s farbou.... 😉