Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

25nikolla
12. nov 2011

ahojte kocky,tiez sa mi paci tento kocik ale predavacka v jednom obchode ma dost odradila od neho pre tu tyc v strede,myslim hlavne na sportovej casti,ze si tam male ani nohy nemoze prelozit.Mate s tym nejake skusenosti?dakujem

anabelleee
12. nov 2011

Tiez sa ho chystame kupovat, iny ma neoslovil

rebeca0911
12. nov 2011

@hajanka neviem sa vôbec rozhodnúť...vyzerá tak "labilne",preto mi veľmi pomáhajú vaše názory a rady,keď už takýto kočík máte....takto hovorí že je s ním rovnaká manipuláciu ako s nejakým iným bežným kočíkom????aj v zime po snehu???ale asi na nejaký terén mimo cesty nebude moc vhodný,však???pretože máme chatu na horách a tam je taká "lesná" cesta,tak musím zvážiť aj tento fakt....dakujem veľmi pekne....

hajanka
12. nov 2011

@rebeca0911 vyzera mozno labilne, ale vobec nie je labilny 😉 je rovnako pevny a stabilny ako kazdy iny kocik, a co sa tyka manipulacie, je ovela lepsie manipulovatelny ako ine kociky (aspon tie co sme mali v minulosti a tie co sme mali moznost vyskusat), obcas mam pocit, ze ide sam 😉 fakt, nie je vobec potrebna ziadna sila na tlacenie, ide velmi lahucko a plynulo, uricte aj kvoli jeho vyske. V zime sme ho este nemalo moznost vyskusat, ale z referencii citam, ze je super aj na snehu.

nikitkad
12. nov 2011

takze stokke vravite jed dobry vyber?!! no mne sa strasne paci orbit tak musime nieko stretnut na ulici stym orbitom lebo to tu na slovensku skoro nik nema!

nelicefo
12. nov 2011

@nikitkad Stokke je ten najlepsi vyber. 😉 Aj orbit je pekny ale to mas tak nemas skoro ziadne rezencie 😕
A tu som nasla temu https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/kocarek-orbit-baby-ste-s-nim-spokojene/

(prepacte ze som sa vam sem vtierkla) 😅

nikitkad
12. nov 2011

jasne to som citala !diki len keby som ho videla na zivo s babetkom to je lepsie

nelicefo
12. nov 2011

@nikitkad tuto maju http://www.kociky-babymania.sk/kocik-orbit-baby...

a prevadzku maju v hlohovci tak skus tam ist pozriet 😉

jessicax
12. nov 2011

@nikitkad ja mam stokke, odporucam stokke 😀 ale davnejsie som bola v kocikove v ba a mali tam orbit sportak aj s vanickou tak chod pozriet a vyskusat 😉

nikitkad
12. nov 2011

pojdem pozriet urcite!

mikolajova.zuzana
13. nov 2011

@nikitkad orbit je tiez zaujimavy, ale vanicka je naozaj velmi kratka, najkratsia aku som kedy videla, hoci je dost hlboka, ale vyuzijes veeelmi kratko. No v cervenej je suprovy, ale ja som jednoznacne za stokke :D len odporucam. Tiez som sa bala ze je labilny, ale nie je. Je pevny a ja som tiez poskusala viacero kocikov nielen mojich, ale aj kamoskine, a stokke je naj. jednoznacne :D

nikitkad
13. nov 2011

hej kratka vravis hmm mne zase sa stokke vanicka zda moc plytka na zimu!ale asi sa rozhodnem pre ten stokke

nikitkad
13. nov 2011

Rozmery vaničky:orbit

* vnútorná dĺžka: 65 cm
* vnútorná šírka: 33 cm
* vnútorná výška steny: 20 cm a neviete kolko ma stokke ?!

lenocka23
13. nov 2011

@nikitkad mne sa vanicka nezdala plytka... mam januarove dieta a vanicku sme teda vyuzivali celu zimu a nebol problem... maly bol vo fusaku a na vrchu este kryt, takze nejake "ofuknutie" nehrozilo... 😉 ak sa rozhodnes pre Stokke, isto sa nezmylis.. 😉 🙂

lenkagl
14. nov 2011

@lenocka23 ahoj, ja mam mat januarove babo,mala si ho tam v tom Stokke nozickovom fusaku?

lenocka23
14. nov 2011

@lenkagl ano, mala som Len nozickovy fusak.. Ten klasicku do vanicky podla mna ani netreba.. 🙂

25nikolla
14. nov 2011

Zmesti sa do sportovej casti,do fusaku rocne dieta?je ten nozickovy fusak dost velky?kto ma s tym skusenost?

monny89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
siwinka1717
14. nov 2011

ten kočík sa mi hrozne páči. kúpili sme ho, ale nožičkový fusak sa mi zdal veľký kúpili sme i normálny klasický. Mám i Inglesinu Clasica ale Stokke je skladnejší, lepšie sa s ním manipuluje, hoci zatiaľ ho používame len skúšobne(-:

lenocka23
14. nov 2011

@25nikolla jasne ze sa vojde, nas Kubik mal rok aj dva mesiace a este v nom mal celkom dost miesta... myslim ze aj teraz by sa este zmestil...

jessicax
14. nov 2011

@25nikolla do sportaku sa zmesti aj dvojrocne dieta 🙂 . Moj patri medzi vacsie babatka, bude mat za chvilu 11 mesiacov a noziskovy fusak mu je este trocha velky

25nikolla
15. nov 2011

@jessicax diky kocky,lebo mam z toho vsetkeho taku dilemu ci si ho mam kupit alebo nie,este ma zaujima ci detickam nezavadzia ta tyc v strede?ja mam termin v januari tak mi staci kupit do vanicky len ten nozickovy alebo treba aj normalny fusak?

pallacinka
15. nov 2011

U nas sa ochladilo takze mame kocik v skoro plnej zimnej zbroji, chyba uz len nanoznik 🙂

pallacinka
15. nov 2011

@25nikolla Ta tyc aspon nam urcite nezavadzia, sluzi celkom dobre k vykladaniu noziek 🙂 My sme vanicku mali v lete, no ostatne baby tu pisali, ze nozickovy fusak staci, na tych par tyzdnov by bol dalsi fusak zbytocna investicia.

kilian
15. nov 2011

@pallacinka aj ja som vcera nahodila ten rukavnik,nanoznik nosim v taske zo sebou,keby fukalo alebo nebodaj snezilo. 😝
hodi sa to pekne spolu ten fialovy kit a fusak s tou bezovou....
a tvoja vyska....waaaaaaaaaauuuuu
no s tvojou vyskou by som na bee+ ani nemyslela. 😅 ked ich mam vedla seba,tak tam kde konci vyska striesky na bee+,az tam je sedacka na xplory.a to nemam tu sedacku najvysssie,ale niekde v strede tej stredovej tyce.
ach boze,ta moja slovencina..... 🙄 🙄 🙄

pallacinka
15. nov 2011

@kilian Jani, pochopila som na prvy sup 🙂 Ja mam tiez nanoznik vzdy so sebou, aj deku, pekne sa mi zmestia do tej tasky spolu so vsetkym ostatnym. A ja som taky obrik, pre mna ine kociky ako tie co mame asi neprichadzaju do uvahy, aj ked ten bee+ ma fakt strasne pokusa 🙂

pallacinka
15. nov 2011

@kilian Inac Jani a vsetci ostatni, co vozite podobne stare babatka, mate aj vy problem s dlzkou tych spodnych popruhov? Nam su teraz, ako pouzivame fusak, znova kratke, a to iba zacala zima ☹ Bez novorodeneckej vlozky tam mala sedi velmi zvlastne a nepekne, s nou ju vsak tlacia tie pasy. To na tu ovciu podlozku mozem rovno aj zabudnut. Asi im skusim napisat, ci sa s tym neda nieco spravit.

kilian
15. nov 2011

@pallacinka no ten problem som mala aj ja.musela som dat prec tu podlozku.inak som to nevedela ani zapnut.mne sa tiez zda,ze tam sedi,lezi cudne bez vlozky.nejake predlzovacie pasy by mohli mat,ja si pamätam na quinny buzz mali take.myslim,ze ich aj niekde este mam,nove .

pallacinka
15. nov 2011

@kilian Tak to budem musiet riesit aj ja, radsej asi nech sedi cudne akoby ju to tam malo otlacat. Napisala som ale o tom do obchodu, tak uvidime. Napisala som aj, ze som chcela od nich objednat tu ovciu podlozku, tak mozno sa posnazia 🙂