Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

ikarkulka
4. jan 2014

@kilian No já nevím, co přesně si představit pod tím "rachotit". Nepřišlo mi to nijak extrémně. Prostě když jsem ho měla daný dolů, tak samozřejmě to úplně potichu nejelo, na to je to příliš maličké, na dvou kolečkách, poskakuje to...
A když jsem ho měla daný nahoře, tak když jsem najela rychleji na nějakou nerovnost, tak to samozřejmě trošičku bouchlo, cvaklo. Nevím, jak lépe to popsat.
Ale že by to rachotilo, jako že by uvnitř toho skate něco rachtalo, to ne.

ifkael
4. jan 2014

@kilian hmmmm

Tak mi zostane posledna varianta - beecko fakt bude treba

kilian
4. jan 2014

@ikarkulka mne rachoce cely cas. Ci je sklopeny ci hore.... po ulici ako traktor...

milankovazuzana
4. jan 2014

@ikarkulka tak si myslím že by mohli byť, lebo niektoré farbičky vypadli, niektoré pribudli a ladiť treba stále 😀

gepe
4. jan 2014

@ikarkulka diky za mess. A mas pravdu v tom, ze zrejme mivam problemy s vyjadrenim a pochopenim druhou stranou. Mota se mi s eng. Nemam rada hadky a cilene je nevyhledavam. Resi se mozna i jine veci nez Xplory, bohuzel z meho pohledu jste tady spis uzavrena komunita. Jak jiz napsala @klarawender, budu se s dotazy atd. seberealizovat jinde..
Takze strucne, omlouvam se zde vsem zucastnenym, kterych jsem se nekdy jakkoliv dotkla ci je necilene urazila.
Pa treba jinde.

farea
4. jan 2014

@kilian jani Freerider je pri MB super. A na orbit skate sa vobec nechytá 🙂 ten je skvelr vymyslený @ifkael

milankovazuzana
5. jan 2014

@farea presne, ten skejtík na orbite je svetový, je zboku a tak mamina či tatino pohodlne kočíkujú ale čo je vážne super-dajú sa o kočiarik dať rovno 2 🙂 🙂 🙂 🙂

kilian
5. jan 2014

@milankovazuzana no tato info s dvomi skajtmi na orbite mi chybala ku stastiu 😀 len ma motajte @farea

milankovazuzana
5. jan 2014

@kilian Aha 🙂

kilian
5. jan 2014

@milankovazuzana juuuuj, kilian by sa potesil ♥

milankovazuzana
5. jan 2014

@kilian To verím Jani, Bobačinku aj s Kiliankom by si nalodila na prkná, chrobáčika do sedačky a hybáááj, polovicu rodinky by si viezla 2 rukami 🙂
A keby si sedačku dala ku sebe, ešte by Vás všetkých mal ako na dlani. 🙂

milankovazuzana
5. jan 2014

@kilian Jani, videla si praktickejší boardík? Ja nie...ešte aj na to mysleli, aby si krpček nezašpinil gaťuchy, alebo aby sa mu do kolieska netento 🙂 Prosím, nebi maaaaaaaaaa, ale musím....

https://www.youtube.com/watch?v=-h-eDNdHnhA
farea
5. jan 2014

@kilian Jani, g2 je v utorok doma a potom chcem vymenit za g3. Neni problem posuniem :-P
Tie skate su perfektne vymyslené. To, že to nezavadzia. Ešte aj ta prídavná "rúčka" pre dieťa ... nemam slov :D

kilian
5. jan 2014

@farea
@milankovazuzana baby neblaznite.vsak z tohto sa nevymotam.ked ja tie dve rucky nemusim 😀

milankovazuzana
5. jan 2014

@farea Kati, Ty tiež nalodič na ne celú family, úžasnéééé 🙂 🙂 🙂

farea
5. jan 2014

@kilian preto objednávam z USA ten helixový upgrade :D :D :D nech máš rúčku klasickú.
@milankovazuzana nooo skôr pre Marka on sa aj na Freerideri vozi, síce svojsky ( po sediačky) , ale vozí. A zvažujem, že ho vezmem pre Abby hlavne, lebo sestra čaka bábo, tak jej ju chcem brávať k sebe aspoň na doobedie.

milankovazuzana
5. jan 2014

@farea baby, ja tam na ten boardík nemám koho dať, žeby Kubka? 😀 😀 😀

farea
5. jan 2014

@milankovazuzana :D :D :D nooo skús :D

kilian
5. jan 2014

@milankovazuzana miska na skate a nejaku reborn do kocika .... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kilian
5. jan 2014

@milankovazuzana ta pridavna rucka je automaticky ku skatu? Alebo zvlast treba kupit?

farea
5. jan 2014

@kilian požičiame nášho Adama :D (reborniatko)

emsa
5. jan 2014

@siska8881 ahoj, nie nepredávam. Už som predala celý ružový komplet. Takže už nemám nič. ☹

klarawerder
5. jan 2014

@milankovazuzana Fuuuuu, no tak Orbit je teda s boardíkama hvězda!!! Mají to vymyšlené úžasně!!

vralen
5. jan 2014

nikto nemal isty problem ako ja, ze by potreboval dat kocik do servisu na slovenku (Ba, alebo i brno) ked ho kupoval v nemecku. niekto pisal zaciatkom minuleho roka. poradte

zz134
5. jan 2014

Ahojte babule, prosim Vas o radu. Da sa na stokkaci oprat sportova cast?teda ci sa da ten potah dat dole? Dakujem!

milankovazuzana
5. jan 2014

@zz134 Stokkáčik športový sa dá vyzliezť úplne donaha a komplet vyprať. 🙂

klarawerder
5. jan 2014

@zz134 Áno...kuk do mojeho alba...mám ho tam vyfocenýho "na ostro" 😀

milankovazuzana
5. jan 2014
sonka14
5. jan 2014

Ahojte maminy,chcem sa spytat mam stokke ruksacik na kocik.Je mozne tento stokke ruksacik prat v pracke?Ak ano na kolkatke?Ja som myslela ,ze ho dam len na 15 min. a 30 stupnov.
Dakujem

milankovazuzana
5. jan 2014

@sonka14 Ja som mala tento prebaľovací ruksačik na staršom type Stokkáčika a smelo som ho prala na ručnom praní v pračke-je to s pomalejším odstreďovaním, na 30 st.Ja mám taký program okolo hodinky, lebo ak je trošku viac špina zažratá, tak na 15. minút to nevyperie tak pekne.