Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

cawes
22. feb 2014

@katrin31 ahoj chcela by som sa takto verejne spytat ze co vlastne predavas'? lebo bud teda cervenu aleo ktorukolvek, akoze ty to niekde objednavas? a co mas na mysli tymi kozusinami?

katrin31
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sufo
22. feb 2014

@katrin31 predavas aj styl kit?

cawes
22. feb 2014

@katrin31 a odkial to objednavas?

zuca
22. feb 2014

@cawes podla mna e-bay, takze cina...

cawes
22. feb 2014

@zuca pani mi napisala IP ze to je cez kamosku z detskeho obchodu

zuca
22. feb 2014

@cawes takze je na to normalne zaruka? A co je vsetko v cene?

cawes
22. feb 2014

@zuca neviem

zuca
22. feb 2014

@cawes ok pisem jej IP. Diky

mia1112
22. feb 2014

Baby a co predava ta katrin31? Bolo to zmazane adminom, ale ma to zaujima ak nieco vyhodne na stokke;)

zuca
22. feb 2014

@mia1112 ak som dobre rozumela, objedna kocik xplory a winter kit

mia1112
22. feb 2014

@zuca aha dakujem

katrin31
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuca
22. feb 2014

@katrin31 aj takto verejne PREPACTE,moja reakcia bola prehnana

nina20
23. feb 2014

Ježiš chudák baba zas ste sa tu do nej obuli ako supy.Zavist je zavist

cawes
23. feb 2014

@nina20 co by sme sa obuli normalne sme sa spytali nic viac. a @zuca nenapisala nic zle, uz tu bolo par podvodnic tak je uplne normalne ze sme kazda opatrna

nina20
23. feb 2014

Niktora si nic neoveri a uz hned každá jedna mudra ze je to ali kocik

milankovazuzana
23. feb 2014

Kde je tá stará dobrá verejná téma? ☹ ☹ ☹

dolcegucci
23. feb 2014

@milankovazuzana tu uz to je len o ohovarani a urazani jedna druhej.Skoda,bola to dobra tema 😒

zuca
23. feb 2014

@nina20 ja som si s pani pisala IP a vsetko sme si vysvetlili, verejne som sa jej ospravedlnila aj tu, tak nechapem, naco to dalej rozoberat

milankovazuzana
23. feb 2014

@dolcegucci veď to, že bola...a to nemyslím len kôli posledným riadkom, to je celkovo o štýle, akým sa tu komunikuje, o ochote jednej druhej fundovane poradiť, ale to je a vždy bude o povahe, slušnosti a výchove zúčastnených...

dolcegucci
23. feb 2014

presne tak,suhlasim s tebou....

zuca
23. feb 2014

Neviete prosim vas, ako je to s tou registraciou na stokke.com ked kupim pouzity kocik? Mam na mysli, ked mamina kupi novy, zaregistruje ho a cca po roku preda. Co potom? Prechadza ta registracia na noveho majitela? Dakujem

bublinka711
24. feb 2014

Kočky len taká otázočka, do kedy nechávate winterkit na kočíku? A inak, moje pozorovanie za posledné 2 týždne, čo ho máme doma: ABSOLÚTNA spokojnosť!!! Je perfektný, krásny, ľahúčko sa s ním ide, no oproti BGB mi príde oveľa pevnejší a robustnejší< čo mne osobne pri BGB chýbalo. Malá sa mi konečne chce voziť. Včera sme boli na výlete a v kaviarni a ona kľudne sedela v kočíku pri stole skoro hodinu bez akéhokoľvek protestu....Ešte čašníčka prišla, že aké máme úžasne dobré dieťa, tak si myslím, to by ste videli, keby sme tu boli s Camom, ten cirkus 😀. Som strašne rada, že sme sa preň rozhodli a ďakujem vám všetkým, ktoré ste mi poradili, akokoľvek 🙂. Inak, mne to nikde nevŕzga ani nehrká ani nič podobné, ide krásne tichúčko, je pravda, že je to taký tvrdší kočík, ale to nie je žiadny problém, aspoň pre mňa nie. Inak, manžel kočíkoval, a míňalo nás strašne veľa maminiek s kočíkmi, tak mi šušká, že počúvaj, ale mi tu máme suverénne najkrajší kočík 😀 😀 😀. Ale to najlepšie je, že už nemusíme chodiť na prechádzky iba ak sa mi Lauri podarí uspať ešte doma a spiacu dať d kočíka, lebo inak jačala ako o život. Teraz sedí v kočíku aj dve hodiny, zvedavo sa obzerá a spokojne si kope nohami 🙂 . No radosť kočíkovať 😀. Stokke má odomňa 12 bodov z desiatich 🙂

gepe
24. feb 2014

@zuca osobne nevim, nejlepsi bude, kdyz dotaz napises primo do Stokke 🙂

cawes
24. feb 2014

baby otazka idem prat cely kocik konecne som prisla nato ako vytiahnut potah co je na sedacke ale teraz dalsia otazka ako ho tam dam spät?

gepe
24. feb 2014

@cawes stejne jako si ho sundala akorat opacny postup 🙂. Delam si srandu 😉 😀 ono to nejde?

cawes
24. feb 2014

@gepe neviem este neni v pracke 😀 len mi to pride ako strasny masaker 😀 trefit sa do tych kolajniciek no ale tak snad to zvladnem 😀

gepe
24. feb 2014

@cawes aha chapu 😀 my stale jeste mame korbu, zkousela jsem najit na sport seat - ktery je shodny pro xplo i crusi stejny - reg.no. Po zapasu s potahem jsem se na hledani s prominutim vysrala s tim, ze uz bych potah asi nenandala zpatky 😀

tomila
24. feb 2014

@cawes ahoj, neviem či ti to pomôže ale ja keď som šla prať poťahy zo šporťaku tak mi veľmi pomohlo toto video https://www.facebook.com/video/video.php?v=1015... aby som vedela sedačku vyzliesť a potom zasa obliesť späť 🙂