Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mikolajova.zuzana
14. feb 2012

@hajanka ja mam dva a pol poschodia - zhruba 90 schodov denne :D ale ktovie ako s vanickou to je, mozno ine vyvazenie a bez sklopenia aj sportiak ide tak tazsie by som povedala...

hajanka
14. feb 2012

@mikolajova.zuzana ma porazi 😀 😀 ved ani my nemame vanicku, co ja chcem skusat????? 😀 😀 😀 😀 😀

swanqueen
14. feb 2012

@hajanka asi to budem robit tak ze zidem v botaskach a potom sa prezujem do stekli 🙂 tak diky, budem teda trenovat.. 🙂
@mikolajova.zuzana ved aj tak som rozmyslala, lenze tam je na vanicku taka poistka a ta je pod tou prikryvkou ci ako to mam nazvat 🙂 co natahujem na vrch, musela by som to davat dole.
no nic, komplikujem to, budem asi viac trenovat, kedze je to vraj normalne chodit po schodoch. len ja som asi tintitočko male slabe 🙂
dakujem baby

lucisa
14. feb 2012

Holky, nemám moc přehled, kolik stojí běžně letní sety na stokkáčky, ale tady mají nějaké akční ceny, je zajímavé, že některé jsou levnější, jiné dražší, tak možná by to někoho zaujalo:
http://www.babypark.cz/stokke-xplory-letni-sada...

domika007
14. feb 2012

baby nemate niektora realnu fotku tej cerveno - hnedej pasikavej stokke deky? vdaka 😉

ustrachana
14. feb 2012

kocky ja denne znasam a vynasam kocik na 2 poschodie 😀DD najskor kontrukciu a potom vanicku s malym a to je teda riadna vaha 😀DDD prvy tyzden ked som zacala s kocikom chodit von tak som ho najskor zniesla cely lenze mala som bola aby sa mi nezlomila rucka tak teraz ho cely rozlozim a potom zlozim 😀
ale nevadi, nemenila by som za nic na svete 😀DD

lenocka23
14. feb 2012

@ustrachana aj ja som tak chodila s vanickou... najskor konstrukcia a potom vanicka s malym... 😉

ustrachana
14. feb 2012

@lenocka23 inak je to makacka teraz cez zimu ked je maly naobliekany + fusak + dve deky 🙂

lenocka23
14. feb 2012

@ustrachana ano, pamatam, nas je januarovy a do cca 4 mesiacov bol vo vanicke, tak som si uzila s fusakom.. 😉

ustrachana
14. feb 2012

@lenocka23 no maly ma 3 mesiace a duam, ze este aspon dalsie 3 vo vanicke vydrzi

lenocka23
14. feb 2012

@ustrachana neboj, aj v sportaku mu bude dobre..a tebe sa bude pohodlnejsie chodit po schodoch.. hlavne nie na dvakrat.. 😉

ustrachana
14. feb 2012

@lenocka23 ten sportak potom moze niest komplet? ja sa stale bojim, ze sa mi zlomi ta rucka 😀 😀

lenocka23
14. feb 2012

@ustrachana nezlomi... 😉 akurat z hladiska bezpecnosti by malo byt dieta otocene tvarou k tebe.. 😉

mycats
14. feb 2012

@ustrachana @lenocka23 - tak ja mam schody len u rodicov, ale keby ste mna videli ako s nim idem 😀 😀
schmatnem ho za madlo a prehodim na ruku a idem ako masinka az hore 😀 😀
doslovne ho mam prevlecene ako kabelku nad laktom 😀 a takto vybehnem aj hore a aj dole. samozrejme je to sportak. ja sa bojim tahat, hore ano, ale dolu by som tak asi nesla 🙂

mikolajova.zuzana
15. feb 2012

@ustrachana rucka sa nezlomi, len najlepsie je ju mat v tej hornej polohe tak nejak rovnobezne s tou strednou tycou, lebo ked ju das nizsie, do tej strednej, tak mas pocit akoby ti ju slo zlomit, ale to len tym tahom... preto ju davam do tej hornej polohy :D

mikolajova.zuzana
15. feb 2012

@mycats a sa nebojis, ze sa ti madlo odopne? bo na tom starom modely bolo prisrubovane, ale teraz len tak zacvakne... ci nepusti...

mycats
15. feb 2012

@mikolajova.zuzana s novym som to este neskusala, sla som takto len so starsim modelom. 😀
zatial som tento novy nemusela trepat hore 😀

jessicax
15. feb 2012

@mycats ja by som to s novym modelom asi ani neskusala, bala by som sa, ze to madlo zlomim...

mycats
15. feb 2012

@jessicax 😀 😀 zatial to nie je na plane. ale ten novy model ma to madlo take ako za 5 korun 😀

jessicax
15. feb 2012

@mycats no ved prave 😀 Ale ja som rada, ze sa da tak rychlo odpojit bez srobovania lebo toho mojho bucka by som tam v bunde ani nenapasovala 🙂

mycats
15. feb 2012

@jessicax 😀 😀 ja to nevyuzivam. len ho tam tak suchnem a hotovo 😀 😀 uz sme sa zladili a ide to super 😀 nedavam rucku dole ani na tomto

mikolajova.zuzana
16. feb 2012

@mycats ved to, ale aspon sa da odobrat. Moja je velky zivanik, a teraz ked je vo fusaku, ju putam len dole okolo noziek, tie horne popruhy jej teraz nedavam, tak som rada ze je madlo... bo by vypadla, podskakuje mi ked sedi v kociari, je sidlo... ale rada sa vozi... :D

mycats
16. feb 2012

@mikolajova.zuzana 😀 😀 ja mojmu nedavam vobec pasy. ved je vo fusaciku + madlo, nevypadne. a ja ho mam v polosede ako na fotkach, takze uplne v pohode. pasy pouzivam len v lete a aj to len obcas. ... ked ideme s placom z ihriska 😀 😀 😀

lenkakrchova
16. feb 2012

Ahojte dievcata, v marci idem na Sk a chcem zobrat len sportak, mala bude mat 3 mesiace, myslite,ze bude mala ok? Nieje to priskoro?

lenocka23
16. feb 2012

@lenkakrchova podla mna to bude OK, budes tam mat novorodenecku vlozku, zrejme este aj fusak... pravdupovediac, mne vozenie v Stokke sportaku pre tak male babo pride "spravnejsie" ako vozit ho vo vajicku... 😉

kalista
16. feb 2012

na Fb su niekde fotky ako idu s vanickou po dvoch takze to urcite ide.

mycats
16. feb 2012

Dnes som nasla inzerat na stokke s forest setom a predavajuca tam uvazda kvetovy vzor 😀 😀 😀 😀 musim sa rehotat

nat_marcipanova
17. feb 2012

Maminy, ako je to s autosedackou izi sleep, je treba dokupit aj adapter na kocik?

fatia
18. feb 2012

Ahojte stokkacky. Chcem sa opýtať, tie, ktore máte hlboku vanicku. Tam kde má babo hlavku, nezdá sa Vám, že ta časť je nižšie položená, ako ta kde má nozky. Akoby bolo dole hlavkou.