Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kerinka11
21. aug 2014

Zdravím všetky stokáčky, neviete poradiť - potrebujeme súrne kúpiť POISTKU UCHYTENIA na Stokke explorer....v babymarkete nie sú ochotný tento náhradný diel predať(len ak máme od nich kočík) 😖

babymarket_sk
21. aug 2014

@kerinka11
Náhradné diely nemáme samostatne v ponuke a ani skladom, treba kontaktovať svojho predajcu, ktorý Vám určite tento diel zabezpečí zdarma.

milankovazuzana
22. aug 2014

Bože, s tými dielcami je to stále o tom istom, všetko po starom a obohratá pesnička.Vždy sa vytočím do biela.Aby mamičky, ktoré niečo potrebujú ku kočiariku a už nemajú kočík v záruke, alebo ho kúpia z 2. ruky nemajú možnosť si nič objednať? No fakt nerozumiem, či sa nenájde na SK taký silná a solídna firma, ktoré by s úsmevom povedala, ale áno, objednáme Vám to, alebo nedajbože máme skladom, nieje problém.Veď mať kolieska, poistku skladom je tak niečo bežné a prirodzené, akože sa ráno zobudíte...Ak niečo iné, tak aspoň objednáme, ale toto...nemáme, nevedieme, obráťte sa inak mi príde zvrátené, áno, zvrátené...Si Slovák a dáš kopec € za kočík a chceš dielec? Nemáš nárok, a tak píšeme do CZ a inam... čo dodať...no nik ma nepresvedčí, že takto by to u nás byť nemalo.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milankovazuzana
22. aug 2014

@teegreen ale predsa do kelu, čo je na tom držať skladom základné veci, prečo odkazovať mamičky na svojho predajcu? Myslím to vo všeobecnosti.Nie konkr. prípad.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babymarket_sk
22. aug 2014

@milankovazuzana
@teegreen
na Slovensku je vyšší výskyt kópií a nie je možné iným spôsobom preveriť, či sa jedná o originál, preto aj pri kúpe kočíka z druhej ruky vyžadujte od predávajúcej doklady od autorizovaného predajcu

kerinka11
22. aug 2014

Musím reagovať - skutočne sa jedná o kočík kupovaný z druhej ruky. A medzičasom nám odpovedal iný predajca z ČR, ktorý nepožaduje dokladovanie kúpy kočíka od nich a ochotne nám náhradný diel objednajú - takže je smutné, že v domovskej krajine nepochodíš a ajhľa u susedov to ide!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dolcee
22. aug 2014

@kerinka11 prave jsem ti chtela nabídnout koupi u nas v cr.
Proste s tím nechtějí mít starosti, je to holt malá položka, tak jsou líní to zajistit. Je to hnus teda- kup drahej kočár, jinak pro nas nejsi zakazník 😠

milankovazuzana
22. aug 2014

@kerinka11
@dolcee ja som tiež kolieska kupovala v CZ, bez problémov.

kerinka11
24. aug 2014

@dolcee ďakujem veeľmi pekne, a poprosila by som o kontakt na predajcu u Vás v ČR - človek nikdy nevie, predsa len, ešte sa nám môže zísť, pre prípad,že by dačo zlyhalo 😉

helenasmiro
28. aug 2014

Ahojte viete mi odporučit niekoho kto šije nanoznik na stokke xplory v3...alebo kto prípadne predáva winterkit za srozumnú sumu .ďakujem

bublinka711
2. sep 2014

Ahojte kočky. Plánujeme vymeniť podvozok stokke V4 (to je ten s aretáciou, však? 🙂), za podvozok stokke trailz. Neviete mi niektorá povedať, po čom sa asi tak podvozky predávajú. Je v perfektnom stave, bez poškodení, kupovaný vo februári 2014. Zaobchádzali sme s ním naozaj opatrne 🙂, len nechcem prestreliť cenu. Máte niektorá prehľad? A oplatí sa to vôbec predávať podvozok samostatne? Čo vy na to? Ďakujem.

leria
3. sep 2014

Ahojte baby..... viem ze by som to tu našla, no akosi je tu tých info šialene veľa a nemám cas to celé citát tak by ste ma potešili, keby ste mi odpovedali na zopár otázok🙂 Kúpila som si stokke xplory🙂
1) kedze čoskoro je tu jesen a zima, tak by ma zaujímalo ci mi bude stačiť ten nozickovy fusak. Ci ho mozem používať uz od jesene a babo podľa pocasia pod neho obliect, bez toho aby som este dokupovala overal.
2) co sa týka vajíčka, zvyknete ho využívať aj na kratke prechádzky alebo na vybeh na nákupy, lekárovi? Aj ked nejdete autom?
3) trochu priblblá otázka, no akosi som neodsledovala ako zeny nakupujú napr. v potravinách, to mozem do toho shoping bagu naukladat tovar na miesto košíka? alebo ako to riešite?
4) na ktorej stranke sa najlepsie oplatí nakupovať príslušenstvo ku stokke? ja som našla ebabo3.sk, boli tam napr. super ceny na fusaky a deky, no ked som tam volala, nic z toho tovaru nemali, ze vraj problém s dodávateľom

No bolo by otázok viac, ale momentálne tie ma napadli🙂

dolcee
3. sep 2014

@leria ahoj
1) nožičkový fusak nám stačil a je fakt super, dá se nahoře ohrnout dozadu pres opěradlo a nechat i rozepnutý když je tepleji, když je vetsi zima, tak zapnout horní zips a udelat kapuci, dcera v zime byla malá, tak jsem dávala ješte deku, aby byl prostor ve fusaku vyplněn, i kvůli teplu-takže stačí kvalitní teplá deka.
Jinak jsem měla i winter kit a ten je super do vánice a na hory a tuhou zimu.

2) vajíčko jsem používala jen na přbehnutí z auta, bez auta nikdy, všudy korbu.

3) já nakupuji do igelitky, kterou mám zavěšenou na háčku, který mám na madle a pak ji celou narvu do shopky.

4) doplňky holky ze Slovenska kupovaly s jakousi slevou v Kice a v ČR kupuji se slevou na promo dny, měla jsem 20%

dolcee
4. sep 2014

@leria teď budou v ČR dny Marianne a je tam prodejna babiez v Praze, která bude mít 25% dolů.

leria
5. sep 2014

@dolcee júj, dakujem ti velmi pekne za info 🙂 ten nákup v tom obchode by bol super, len oni asi na sk neposielajú.....aspon ja som to tam nenašla.....ale nevadí, skocim ku nám do kiky, tam som aj ja kocik kupovala... Vsetko bude záležať od toho aká čakacia doba bude, na kocik som čakala 2 mesiace ak to bude aj v prípade príslušenstva, tak objednam na nete 🙂

iwkaiffs
8. sep 2014

@leria dni Marianne možeš vyuźiť aj na SR v predeti.sk keď si kúpiš samozrejme ten časopis a budeš mať kupón,zľava je -20% z povodnej ceny. Z ebabo nikdy nič nekupuj!!!

iwkaiffs
8. sep 2014

@leria oprava zľava je -25% ale ešte nevedia či to bude platiť aj na stokke,no minulý rok platilo 🙂

leria
8. sep 2014

@iwkaiffs to fakt? No utekám kupit marianne....inac pred tehotenstvom to bol moj obľúbený cásak a teraz ho uz veľmi nekupujem.... dufam, ze mi este kupón uznajú, včera som na predeti.sk objednala deku, ktorú by mali mat skladom a chcela by som este čierny winter kit, no asi sa mozem rozlúčiť, lebo nemajú ho v ponuke ani v kike....proste je to s tym príslušenstvom ku kočíku problém, bud nie je tovar alebo dlhá čakacia doba....dakujem Vám bábiky za rady🙂

dolcee
8. sep 2014

Dnes jsem byla v Babiez v Praze a sleva na Stokke bude 25% ve dnech 12.-14.9. s kupónem z MaRianne
Takže super výzva 😎

leria
8. sep 2014

@dolcee no výzva je super....len keby mali to co by som chcela 😢 tá akcia platí aj u nás v predajniach Predeti, nevzťahuje sa však na e-shopy.

iwkaiffs
9. sep 2014

@leria ale vzťahuje sa na objednaný tovar priamo na predajni,takže keď tam nič nebudú mať tak si to tam objednaj a zľava ti bude na to platiť 😉

lala123
11. sep 2014

Dievčatá viete mi poradit dokedy sa dáva novorodenecka vlozka do športovej časti?? Dakujem

iwkaiffs
12. sep 2014

@lala123 ja som ju tam mala do roka,ale bez tej peny čo je v zadu vsunutá 🙂

lala123
12. sep 2014

I
@iwkaiffs dakujem🙂 a este ak mozem by som sa ťa chcela opýtať co si dávala v jesene do športovej časti existuje niečo špeciálne alebo si dala len deku pod babo? Lebo v hlbokej časti som mala plachty stokke a bolo zo super vôbec sa mala nespotíla. A teraz premýšľam co dám pod ni kým nebudeme v nozickovǒ fusaku. A co vravíš na WK oplatí sa kúpiť? Dakujem

iwkaiffs
12. sep 2014

@lala123 na jeseň/jar som mala v športáku kožušinku a keď som mala crusi tak som si dala ušiť nepremokavý nánožník 🙂 wk je fakt super,odporúčam,ale rukávník je podľa mňa na 2 veci-na ozdobu a do koša 😀 ruky mi mrzli a keď ti zmokne tak kožušinka na ňom sa zničí,nebude už taká krásna,takže som používala lodger rukávnik 🙂

swiss2014
15. sep 2014

Ahojte ma niekto na predaj WK hnedy pripadne bezovy? Dakujem

angelina88
16. sep 2014

Ahojte.
Nepredáva niekto kočík Stokee?ďakujem 🙂

babymarket_sk
23. sep 2014

Limitovaná edícia je dostupná aj na Slovensku.