Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

hajanka
8. jún 2011

@szelvicka 😀
naco jej je tolko kocikov preboha? 🙂 ved staci jeden kvalitny a poriadny 🙂

szelvicka
8. jún 2011

no tak to jí vysvětli...každej den jezdí s jiným....asi aby ukázala, že na to 😝 ...no prostě mi do oka nepadla a já jí vyloženě taky ne..nechválím jí byt, ani kolik má kočárků...její manžel říkal, že je na tohle divná, ale jinak prej se super...no říkat to musí, když si jí vzal..podle mě je to jen namyšlená kravka, co si hraje na bůh ví co...no je to každého věc, že..každej jsme jinej

andrejo
9. jún 2011

@szelvicka kazdy je nejaky .. my sme mali najviac 3 kociky doma naraz. No na druhej strane pouzivali sme 1-2. myslim si vsak ze kazdy mame v niecom nejaku uchylku. Je vsak pravda ze su ludia co si potrpia na znackovom obleceni alebo znackovych kocikoch a podobnych veciach. No a potom su aj ludia co sui maniaci mat co najviac veci aby si za den mohli obliect 5 -6 roznych veci. Ona mozno ma nieco take s kocikmi.

danielle25
10. jún 2011

ahojte, neviete mi niekto poradit?- dnes mi z nicohonic zacala vrzgat rucka na stokaci ☹ , hrozne to lezie na nervy pri chodzi, neviem co s tym... 😖 mozem to niecim namazat alebo co? mate podobne skusenosti? Dakujem za radu!

esika
10. jún 2011

@danielle25 ahoj aj mne sa to stalo po dazdi, staci to premazat, mne to muz namazal WD sprejom a pomohlo, snad som pomohla🙂 pekny vecer 🙂

tonko_babymarket
11. jún 2011

Bébé Confort Spray Lubricant
- používa sa na ošetrenie pohyblivých častí detského kočíka, nie je zdraviu škodlivý, nezanecháva škvrny a je šetrný k životnému prostrediu

danielle25
11. jún 2011

@esika dakujem krasne za radu! 🙂 moze to byt presne tym dazdom, lebo stredu a stvrtok neskutocne lialo a stihol ma na prechadzke naozaj riadny lejak, takze kocik mi zatial co ho mam najviac zmokol...a vzrganie som postrehla vcera na prechadzke. Takze ideme namazat!!! 😀

danielle25
11. jún 2011

@tonko_babymarket dakujem krasne za tip 🙂 urcite zadovazime!

esika
11. jún 2011

@tonko_babymarket jej super dakujeme aj my za tip 🙂

hajanka
13. jún 2011

... len tak som bludila po nete a natrafila na tuto stranku http://www.patishop.co.uk/ kde siju na mieru a predavaju rozne farebne sety na Stokke 🙂

fliacik0103
15. jún 2011

ahojte, idem sa opytat: neviete nahodou niekto, ci nezvyknu byt zlavy na fusaky na sportovu cast teraz cez leto?

danielle25
15. jún 2011

@fliacik0103 ahoj ani nie, čo ja viem... 😒 STOKKE si drží ceny. Možno ale natrafíš 😉

lilla244
15. jún 2011

@fliacik0103 skus babytrader.eu
tam su obcas fajn ceny
sleduj to tam

lilla244
15. jún 2011

@andrejo objednala som ten tmavy green.. pre nejake dovody som si myslela,ze ta farba sa vola navy green,ale je to len green 😀
a som z neho nadsena zatial.. 😀

pallacinka
15. jún 2011

@fliacik0103 Ahoj, ja tiez na fusak striehnem. Najlacnejsi som ho zatial videla tu: www.babyonlineshop.de. Inac som ho ale v zlave nevidela, a winter kit uz vobec nie ☹

julinkak
16. jún 2011

@lenocka23 Ahoj, ja mam teraz velku dilemu. Neviem sa rozhodnut medzi sportiakom Stokke a Aviom. Ty si mala jeden aj druhy, prosim, porad. V com je ktory lepsi a v com horsi?

lenocka23
16. jún 2011

@julinkak no... zalezi od teba, co od kocika chces, kam s nim chodis a pod... ani jeden z nich nie je nejaky extra terenak... pokial chodis napr MHD, alebo vseobecne spojmi, lepsie vyuzijes Avio, so Stokacom sama do busu nenastupis.. ak si "kaviarensky/restauracny typ, Stokke mozes pouzit ak ovysoku stolicku.. (zatial je to 1:1 😉 )
mas male babo a asi by si chcela aby malo moznost byt aj tvarou k Tebe... tu vyhrava Stokke... na druhej strane v skladani je lepsi Avio, je to jeden kus a zaberie ovela menej miesta v kufri auta... (stale 1:1 😉 )
no a v neposlednom rade je aj cena dost dolezita, tu jednoznacne Avio... nan sa da pouzit aj mnoho univerzalnych doplnkov (plastenka, sietka, taska, slnecnik...) k Stokke univerzalne veci povacsine nepouzijes... este mi napadla jedna vyhoda Avia... vacsia strieska, ked dieta sedi, stiahnes ju skoro po kolienka.. 😉
asi som ti velmi nepomohla, ale uz vies ako s malou fungujete, ako sa jej v kociku paci a pod.... takze to nemas az take "hrozne" ako ked sa maminy rozhoduju este pred porodom... 😉 obidva su kvalitne kociky, ktore mozes mat ako jediny, takze akokolvek sa rozhodnes, urcite sa nepomylis... drzim palce....

julinkak
16. jún 2011

@lenocka23 Tak to si mi velmi nepomohla🙂 ale dakujem. moja mala nechce byt vo vanicke (mame Quinny Buzz), tak ju mam stale v autosedacke Maxi Cosi. Ked v nej sedi dlhsie, uz jej to nie je pohodlne. Takze si idem kupit novy sportiak. A urcite by som zo zaciatku chcela malu aj vidiet, teda mat celom k sebe, a Stokke ma tuto moznost, Avio nie. Zas Stokke je drahsi, aj prislusenstvo je drahsie, zato Avio je za super cenu. Tak som z toho zufala. To, ze Stokke je trosku vacsi, ked sa zlozi, to nevadi, mame velky kufor a byvam v dome, takze je to fajn. A po meste nam vacsinou chodia nizkopodlazne autobusy, tak ked z casu na cas idem MHD, je to v pohode, da sa jednoducho nastupit. Takze moje "trapenie" pokracuje...🙂

lenocka23
16. jún 2011

@julinkak mm hovori ze jednoznacne Stokke... je vyskovo polohovatelny aj otocny... my sme ho za Avio vymenili hlavne koli velkosti kufra a skladaniu "na dlhe lakte" (zlozit podnozku, sedanku, potom poskladat konstrukciu....) je to stale nasa srdcovka.. 🙂 no a este mi napadlo ohladom priechodnosti v terene.. Stokke sklopis male kolesa a mozes ist na dvoch velkych... tak isto po schodoch je pohodlnejs.. (aj ked v dome to nie je az take rozodujuce).. no a na Stokkaca ti pasuje aj sedacka Maxi-Cosi.. 😉
tak teraz si asi viac za Stokke, ze...? 😉 😀

julinkak
21. jún 2011

@lenocka23 Ahoj, tak ja som sa rozhodla pre Stokke. Manzel povedal, ze mi ho kupi za statnice, takze mam dobru motivaciu, este sa treba prinut ucit 🙂

lenocka23
21. jún 2011

@julinkak dobre rozhodnutie... 🙂 no a drzim palce aj na statniciach, motivaciu mas dobru... 😉 🙂

shawn7
21. jún 2011

ahojte ...... mam otázku. coskoro sa mi narodi babo. kocik uz mame, samozrejme stokke, no riesim dilemu, ci si mam kupit slnecnik alebo summer kit. a tak sa chcem opytat ci je tu niekto, kto si kupil summer kit nie kvoli tomu ze je to strasne chutna zalezitost, ale kvoli tomu, ze mu slnecnik nestacil.
Pri winter kite je to ine, ten si bez debaty zaobstaram, no pri summer kite naozaj neviem.

julinkak
21. jún 2011

@lenocka23 dakujem velmi pekne, ale do statnic je este daleko, mam ich koncom augusta. potom sem dam fotku (aspon dufam) s diplomom a novym stokacom ;)

hajanka
21. jún 2011

Dievcata, ten pink limited edition sa da kupit len ako cely komplet (tj, konstrukcia, sedacka, vanicka..) alebo sa da kupit aj samotny sportak?

julinkak
21. jún 2011

Chcela by som sa opytat, ci na zimu staci original fusacik alebo je potrebny winter kit? je fusak poriadne teply?

lenocka23
22. jún 2011

@hajanka myslim ze Len cely set...
@julinkak my sme mali len ten nozickovy fusak a bohate stacil, je teplucky.. Pouzivame som ho aj do vanicky a pre istotu som malemu pod fusak davala aj decku, plus on bol dobre obleceny, ale len ked bol malinky..

hajanka
22. jún 2011

@lenocka23 dakuje, skoda. Ani ine farby sa nedaju kupit takto osobitne? Len so sport. castou?

pallacinka
22. jún 2011

@hajanka V obchode, odkial je nas stokke (babyonlineshop.de) maju zvlast aj len sportovu cast a vo vsetkych farbach (aj ruzovej). Ja som povodne planovala kupit len sportak, no ked som zistila, ze s vanickou je rozdiel v cene len 30 Eur, kupila som komplet.

pallacinka
22. jún 2011

@shawn7 Ahoj, my summer kit mame, no zrejme kvoli tomu, ze je to naozaj chutna zalezitost 🙂 Zatial sme pouzili len striesku a slnecnik, no ten nam parkrat naozaj nestacil- ale kedze sme tu horucavy este nemali a von okolo obeda nechodime, velmi sme to neriesili. A tym ze zatial sme vo vanicke tak ani ten potah sme nevyuzili. Ale dufam, ze jeho cas este len pride 🙂