Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
10. jan 2012

@kaya60 😀 😀 tak neviem co uci mojho syna, ten si rovno vyklada obe nohy na madlo

riki1
10. jan 2012

@kkristin no neviem teda ,ale kuk na moju poslednú foto v diskusii ( naozaj som tam prišla aj ja aj Stokke po svojich ,nepreletel cez ten sneh 🙂),tiež sme boli na Silvestra na horách a teda snehu bolo veľmi veľa a posledné dni aj poriadna poľadovica a vôbec som nemala problém a to som ho mala stále na štyroch kolieskach ,na dve ani nebolo treba dávať .....

kilian
10. jan 2012

@riki1 😀 😀 😀 😀

riki1
10. jan 2012

@mycats ako po másielku :D

mycats
10. jan 2012

@riki1 😀 😀 ja som mu vzdy verila!

kaya60
10. jan 2012

@mycats tak neviem, to je uz na zamyslenie 😀 😀

danielle25
10. jan 2012

ahojte, pridám aj ja zopár fotiek môjho Tomáška v športovej 🙂 toto je z augusta, mal 4,5 mesiaca

danielle25
10. jan 2012

a tu sme už zababušený v kožušinách 🙂 zbožňuje ich, ako aj maminka 😀

lodgermaniacka
10. jan 2012

@danielle25 krasny je ten tvoj navy aj s navy kitom 😵 😵 😵 😵 maš aj tu kožušinku na sedačke? či sa mi to len zda?

danielle25
10. jan 2012

@lodgermaniacka ďakujem 🙂 áno, mám aj tú kožušinku, je úplne bombová 😵

mycats
10. jan 2012

@danielle25 mne sa strasne paci ako su tam tie deti "vykotene" 😀 😀 😀 ze totalne pohodlieeeee

mycats
10. jan 2012

@danielle25 cece, cece kozusinkaaaa!!! 😀

danielle25
10. jan 2012

@mycats veď aj mne 😀 že úplný veget 😵

danielle25
10. jan 2012

tak my ideme vypluhovať dvor, čo dnes zase odrána napadlo 😀 a podotýkam, sneh- žiadny problém 🙂

klarawerder
10. jan 2012

@novamaminka souhlasím...taky jsem si myslela, že je to jen kočárek do obchoďáků a že je pěkně na nic...akorát tak na parádu...ale holky tady na diskuzi mi poreferovaly o svých zkušenostech-vesměs pozitivních, že jsem si řekla, že ho taky vyzkouším...a musím jim dát za pravdu, že ač kočárek vypadá jen jako designový výstřelek, tak je ohromně funkční a taky bych neměnila! ...ale ocenit ho dokáží pouze ti, co ho mají a jezdí s ním...protože v případě Stokke zdání opravdu klame 🙂

danielle25
10. jan 2012

jeeežiš, keď si spomeniem, ako ho mne podaktorí ošomrali... 😝 Ja som bola z neho paralyzovaná na prvé videnie, a to cez internet, no a keď som ho videla naživo... no totálka hotof som bola 😀 už žiadny iný som nechcela ani vidieť! Naozaj, môžem len a len odporúčať! 🙂

taminameiki
10. jan 2012

@kilian nie nebola som tam je to vsetko ok asi som si to len namyslala 🙂 ale asi sa tam pojdem mrknut po niakych doplnkoch 🙂

kilian
10. jan 2012

@taminameiki byvas niekde na blizku?

taminameiki
10. jan 2012

@mycats juj aj ja milujem ze malinky tak vysoko sedi 🙂 jaj nasla som niake tasky ale len oranzovu alebo modru a ja by som chcela bud ciernu alebo biege no uvidime casom mozno sa nieco najde 🙂

taminameiki
10. jan 2012

@kilian pri wolkersdorfe ak ti to nieco hovori alebo deutsch wagram a ty kde?

taminameiki
10. jan 2012
kilian
10. jan 2012

@taminameiki wr.neustadt

taminameiki
10. jan 2012

No bieco mi to hovori ale vela nie ja som taka dedincanka 🙂

mycats
10. jan 2012

@taminameiki skus este hladat, beige by asi bola najlepsia.
cierna je aj tu na MK
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/60pn/pre...

finda
10. jan 2012

Ahojte, prikladam foto ako nasa Viki spava este aj v noci v stokke, ona proste ten kocik miluje a ja tiez 🙂
@hajanka ked vidim ten tvoj fialovy winter kit, tak som na 90% rozhodnuta ze si aj ten objednam. No co budem mat dva winter kity 😀

mycats
10. jan 2012

@finda aj moj maly spava v stokke, denne 😀 len je o nejake to ciselko vacsi ako tvoja 😀 😀 ta strieska mu robi tlmeme svetlo a lepsie sa mu spinka. ale v noci je uz v postielke.
lebo behat po tme a ohmatkavat kocik sa mi nejako nechce 😀 😀 😀
a kedze nechavam madlo namontovane, tak neviem ako by som ho tahala von ospala 😀 😀

finda
10. jan 2012

@mycats moja nechce v postielke spat ani za svet, len ju tam polozim a rev jak keby ju z koze drali a ked ju dam do stokke, len si zoberie plienku, zavre oci a je tuha 😀

finda
10. jan 2012

@danielle25 prosim ta, pod fusak si dala Tomaskovi aj tu kozusinovu podlozku? Aspon na foto to tak vyzera. Lebo som nad tym minule rozmyslala ci sa to bude dat len som bola leniva ist vytiahnut sportak a vyskusat to 😀

mycats
10. jan 2012

@finda moj ako malicky spaval hlavne v kociku. to som urobila 2x sup, sup hore a dole a spal. tiez nemal rad postielku. podla mna sa im v kociku paci, ze je to taky mensi priestor ako v brusku.
teraz uz spinka v postielke, asi 2 mesiace. zvykol si rychlo, jednu noc plakal a ostatne uz spal az do rana.
tu prvu noc skusal, ci to myslime vazne 😀 😀 😀 ze nebude spat s nami.
tie deti to su strasne skusacky 😀 😀 😀 1000 x preveria, ci to ta maminka fakt na 100% mysli.
to milujem take "super" knihy, kde sa pise, ze pravidlo musi platit vzdy. ta kto to ma vydrzat tak 100 tisic krat do tyzdna!!!

jessicax
10. jan 2012

@finda jeeej ako jej tam je dobre, hned by som si lahla do takeho kocika 🙂