Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

boska79
6. jún 2012

@ustrachana kolko mate mesiacikov?

ustrachana
6. jún 2012

@boska79 v piatok bude mat 7, ale je taky krpec 😀

mima01
6. jún 2012

@penelope1 ja som povedala, ze ten fialovy chcem, ci to bude dievcatko alebo chlapec. Nam to je srdecne jedno, nech si hovori kto chce, co chce, ta fialova je krasna aj pre chlapca...a ja sa tesim, ze nas bobiak sa v nom bude o par tyzdnov vozit. Takze divna urcite nebudes 😉

penelope1
7. jún 2012

@ustrachana Tak hádam niečo dobré vyberiete 😉 Ale vy ste ho už odnaucili od kocika 😀

patka1987
7. jún 2012

@dastien No mas vzorkovnik aj na tu striesku??

vevika
7. jún 2012

@ustrachana myslim, ze pre teba by bolo praktickejsie kupit babynosic alebo babysatku 😉 😀 😀

ustrachana
7. jún 2012

@vevika v tom byt nemoze

ustrachana
7. jún 2012

@penelope1 aaaaaaaaaale neodnaucili, len nebudem ho nutit tam byt aby som sa mohla ja premavat so stokke 😀 ide mi o komfort syna a potom ide o moj komfort cize ak sa mu bude pacit v akomkolvek tak taky mu kupime

boska79
7. jún 2012

@ustrachana a mas ho otoceneho k sebe ci odseba?nas najmensi,tomu sa viacej paci ked vdi svet a niemamu 😅 😅 ved pohodlnejsie sedenie ako je korytkove pre babo nieje....

penelope1
7. jún 2012

@ustrachana Tak držím palce, aby ste našli ten pravý ! 😉

taminameiki
7. jún 2012

ahojte chceme is na dovolenku ale mam srach ze mi znicia kocik v lietadle, uz niekora z vas letela aj s kocikom bez tej prepravnej tasky? 😒

taminameiki
7. jún 2012

srach>strach

vevika
7. jún 2012

@taminameiki par stran dozadu to tu baby riesili...

taminameiki
7. jún 2012

@vevika dakujem uz som to nasla 🙂 🙂

lenocka23
7. jún 2012

babenky, dnes som bola na vylete v Horskom parku a bol tam cerveny Stokkac.... (niektora z vas..? 😉 ) a teraz nech mi este raz niekto povie, ze je to kocik do nakupneho centra.... 😠 😠 😠 😀 😉 😀 😀 😀 😀

aksniteb
7. jún 2012

my sme konečne nahodili Summer Kit a vyrazili na výlet do Bojnickej ZOO 🙂

mycats
7. jún 2012

@aksniteb 😵 😵 😵

hajanka
7. jún 2012

@aksniteb jeeeej uzasny je 🙂 a na fialovom 😵
malinka je tiez krasna, vykukuje ako kukucka

tibiana
8. jún 2012

@aksniteb krasny set a vy dve tiez 🙂 .. tu bledu podlozku si prosim kde kupovala?

hajanka
8. jún 2012

@tibiana to je taky frote potah a je sucastou summer kitu

aksniteb
8. jún 2012

@tibiana dakujeme, ta podlozka je vlastne frote potah a bol uz v letnom sete.

tibiana
8. jún 2012

@hajanka
@aksniteb diky 🙂 .. tak asi vsadim na klasiku letny set od stokke, chcel aby som presne ten isty. Je najkrajsi pre dievcatko alebo potom jednoduchy bledy .. zvazovala som ist aj cez tu PATIshop. Nevie ako ozivit kocar 🙂 tak sa priucam od vas 🙂 /samozrejme vsetko co je od stokke poznam/, no potesil by ma aj iny set, keby vedel niekto sit ale to nezozeniem /pisala som dastien, len este neodpovedala, tak uvidim /

novamaminka
8. jún 2012

@lenocka23 to je moja susedka,,teda byva u nas na sidlisku🙂v obchode si nas furt mylia,lebo mame obidve cerveny..

dastien
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dastien
10. jún 2012

@riki1 🙂

mima01
11. jún 2012

@dastien @riki1 babyyy, a tie dve vecicky na madielku, to je co? 😅 Nejaka ochrana na tie bezpecnostne pasy? 😕

dastien
11. jún 2012

@mima01 Áno to je ochrana na pasy

mima01
11. jún 2012

@dastien som si aj myslela, ale vravim si, no co, opytam sa, prinajhorsom sa netrafim 😀

jaannaa86
11. jún 2012

Oj Bože.... Zlomila som brzdu na kočiariku ☹ Dá sa to nejako opraviť? Dá sa zohnať diel? 😒

lenocka23
11. jún 2012

@jaannaa86 skus reklamaciu tam, kde si ho kupila... ak by ti ju aj neuznali (ak si pouzivala kocik "inak" ako sa ma podla navodu 😉 ) aspon ti to opravia aj ked zacvakas... 😉