Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

hajanka
25. máj 2012

@tannia87 mohli by vymysliet nejake konecne vzorovane textilne kity ze? vsetko zatial len jednofarebne su (okrem summer kitov)

tannia87
25. máj 2012

@hajanka no veru mali by si z nej brat priklad vymysliet nieco funky 😀

mycats
25. máj 2012

@hajanka mne by sa strasno pacili zlte alebo missoni na stokke 😀 😀

hajanka
25. máj 2012

@mycats ja ani nemam nic konkretne, mne sa paci vela toho 😀
@tannia87
babenky dobru noc, mne sa uz oci krizia 😀 dobre sme dnes "pokecali" 😀

kilian
25. máj 2012

@hajanka @mycats co idete,kam co objednat???neviem tolko stranok docitat,ale aj ja chceeeem.len neviem cooo😀😀

lentila.g
25. máj 2012

Baby vás nechať pól dňa robiť špiónky,tak ďalšie 2 dni mám čo čítať a o zábavu postarané.ale super že kúpa dobre dopadla po tých všetkých naťahovačkach

junkfoood
26. máj 2012

@mycats mne sa to tiez velmi nepozdava, asi fakt skor pre ten korejsky trh.. 🙂 🙂

milankovazuzana
26. máj 2012

tak ten vzor s tám drakom, či čo to tam je, nič moc, ale na Kóreu. OK. 😀

lumi21
26. máj 2012

ahojte baby, idem si ku Vam po radu. Ked ste cestovali so Stokkacikom, do coho ste ho zabalili ked ste si ho brali az k lietadlu aby sa cely neposkodil ked ho budu "hadzat" do batozinoveho priestoru? letime s malou o tyzden v nedelu a teda nechcem aby mi ho cely znicili. Dakujem za kazdy napad 😉

mycats
26. máj 2012

@kilian nasli sme stokkacika a bgb za super ceny 😀 😀 ale kazdy sa boji objednat 😀

luly3
26. máj 2012

ahojte ježibaby celú noc som nemohla spať čo som rozmýšlala nad týmy setmi a dospela som k názoru,
že si kúpim iba parazol a deku a podložku bo kočík mam novy a hned ho meniť a až na zimu si kúpim zimný
a niekomu som tu v albume videla krásny kožušinkový tak taký chcem mosím ale pokukať komu 😀 😀 😀 😀
ak niekto chce predať tak kúpim 😝 😀

mycats
26. máj 2012

@lumi21 osobne som necestovala, ale viem, ze bgb ma specialnu tasku a tusim aj stokke, ale nie som si ista 😀 mozno @pallacinka - nevies?

pallacinka
26. máj 2012

@lumi21@mycats Aj viem aj neviem 🙂 Urcite ti ho treba dobre zabalit, aby sa ti neznicil. Da sa kupit original taska na tento ucel, Je celkom draha a neviem, ci ju stihnes zohnat. A si si ista, ze si ho mozes vziat az k lietadlu? My sme leteli s bee a uz s nim sme boli za exotov s najvacsim kocikom, a to skladanie stokke na 2 casti, no neviem. Posuniem ale otazku dalej, @mirkadena bude urcite vediet 🙂

babymarket_sk
26. máj 2012

@lumi21
Od minulého roka je v ponuke STOKKE Prenosná taška na kočík PRAM PACK

mycats
26. máj 2012

aj sa mi zdalo, ze som niekde videla tasku aj na stokke. @pallacinka - ste vyzerali, ze nadobro odchadzate so zbalenou obyvackou 😀 😀

luly3
26. máj 2012

a vy čo dospávate to včerajšie písanie v noci???? alebo ste v sukromke 😠 😠 😠 😠

mirkadena
26. máj 2012

@lumi21
@pallacinka Ahojte baby, tak ja som so Stokke už letela 2 x a bez problémov. Kočík sme si vzali až k lietadlu. Ja som aj rozmýšľala na ten vak od stokke. Ale nakoniec som od toho upustila. Pri lietadle sme ho samozrejme zložil,i spodnú taška aj tu hornú som si zobrala k sebe a na vrchnú časť kočíka sme zobrali klasický veĺký sáčok, aby sa nezašpinilo. Bez problémov, brali ho ako posledný a pri vystupovaní z lietadla som ho mala položený na zemi. Preto super, že som ho dala do vekľých priesvitných sáčkov. Nám sa chválabohu nič nestalo, nepoškrabalo.Možno keby som ho dávala pri check in ako batožinu, tak by som sa bála, že budú nahadzovať ako s kuframi, ale takto pri lietadle som sa nebála. Celkovo sme aj so synom lietali, vtedy sme mali iný kočík a tiež bez problémov. Výhoda je pre mňa keď máme kočík, 🙂 tak ideme medzi prvými k lietadlu. Ja si myslím, že sa nemusíš ničoho báť a originál vak na kočík, ten by som odporučila fakt len vtedy, keď lietate často a dávate ako batožinu hneď.Inak na cestovanie je dobrý, aspoń nám vyhovuje. teraz sme boli dokonca aj na dovolenke na výletnej lodi a tam som s ním bola spokojná, všade sa zmestí aj krásne prejde cez úzke dvere, napr. keby som mala iný kočík, tak neviem, či do kajuty, by mi cez dvere tak dobre prešiel. 🙂)))))

mycats
26. máj 2012

@luly3 😀 ja veselo nakupujem, som asi dnes videla doma o kreditku viac 😀 😀 😀 alebo co 😀 😀 😀
takto veru missoni a ani winter kit nebude 😀 😀 😀 ale neodolala som!!! 😀 😀

klarawerder
27. máj 2012

@luly3 Taky máme Stokke a Bgb bee a super se tyto kočárky doplňují...Stokke-bytelný, "pořádný" kočár i do terénu, Beečko-malé,kompaktní a mrštné, super na nějaké menší obchůzky po městě a cestování 😉

hajanka
27. máj 2012

@mycats a coze si nakupila? 🙂

mycats
27. máj 2012

@hajanka riflicky 😀 😀 a jedny kratasky 😀 a to som sla len kupit malemu tu hviezdickovu bekovku co stratil 😀 😀 😀

mycats
27. máj 2012

Baby, videli ste?? ona ten kitik upravila a ako to super vyzera!! 😀 😀

nat_marcipanova
27. máj 2012

baby, stokke vanicka sa da pouzit aj v aute? alebo len stokke vajicko?

hajanka
27. máj 2012

@nat_marcipanova neda, iba na konstrukcii kocika, v aute LEN s vajickom 😉

hajanka
27. máj 2012

@mycats jeee to je krasne!!!! ako ho upravila???

mycats
27. máj 2012

@hajanka nasla som to na FB, ale neviem aku upravu tam hodila, ze jej to sedi. ja som skusala a nevyzeralo mi to dobre, tak som sa vzala celeho setu 🙂

hajanka
27. máj 2012

@mycats fuha ale musi byt velmi sikovna, vyzera to akoby to tam odjakziva patrilo 🙂

mycats
27. máj 2012

@hajanka jj, neviem ci vymienala zips alebo tam dala suchy zip, este cvocky by sa dali prirobit. myslim, ze ak je niekto krajcirka, tak toto musi byt uplna hracka 😀

hajanka
27. máj 2012

@mycats nooo a teraz asi lutujes, ze si si ho nedala nejakej takej prerobit 😅 ci?

mycats
27. máj 2012

@hajanka sestru mam vyucenu krajcirku, ale vsetky upravy co mi tam chcela urobit by boli zasahom do orginal potahu a ja som to odmietla 😀 😀
povedala som si, ze mi zostava fusak a kupim summer kit a nebudem upravovat orginal potahy 🙂
ale luto mi teda bolo ked som ho predavala :(