Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mima01
10. aug 2012

@lentila.g hehe, tie ja len sem tam kuknem, lebo sak to by som mala plochu na fb len stokkace 😀

tannia87
10. aug 2012

@mima01 dekuji dekuji pokukam

milankovazuzana
10. aug 2012

@ustrachana tak tie 2 majiteľky Orbitkov tvrdia, že to s tými rúčkami je blbosť a j to, že po snehu neprejde,No ťažko posudzovať, keˇčlovek ho ani nemal v ruke, to je škoda.Je ich tak málo, že i téma tu na MK je mŕtva.Ja si Stokke každopádne nechám, nechcem kupovať niečo, o čom neviem viac info.

mima01
10. aug 2012

babuleeeee....ked si chcem predlzit zaruku na stokkaca na tie tri roky, staci mi urobit len tu registraciu na ich stranke, ze? A to je jedno kedy to urobim, netrebalo to urobit hned ako sme ho kupili...ta doba mi bude plynut 3 roky odo dna zakupenia kocika. Dobre to chnapem? 😅

duplicka
10. aug 2012

@mima01 ano tri roky od zakupenia a pride ti potvrdzujuci mail s prilohou,kde je predlzeny zarucak, to si uloz alebo rovno vytlac 😉

janina1008
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima01
10. aug 2012

@duplicka dakovalaaaa, uz sa na tom aj pracuje 😉

adika80
10. aug 2012

@patka1987 ešte je na predaj strieborný WK? koľko za neho chcete?

adika80
10. aug 2012

Baby objednávala ste si niektorá STOKKE Xplory cez net zo zahraničia? napr. zo stránky babyonlineshop.de?
alebo máte nejakú inú web stránku?

adika80
10. aug 2012

@kilian ahoj, kupovala si kočík z tejto stránky? ten komplet je aj hlboká vanička aj športový kočík? alebo len hlboká vana? nemáš skúsenosti s nimi?

kilian
10. aug 2012

@adika80 cely kocik som nekupovala z babyonlineshop.v kompletke je aj sportova cast aj vanicka.je to seriozna stranka a da sa na nich spolahnut aj pri reklamacii alebo pod.

adika80
10. aug 2012

@kilian ďakujem krásne za odpoveď, potom je tá cena naozaj super v porovnaní s SK predajňami, najlacnejšie som tu našla komplet za 1049 v KIKE. Možem sa opýtať, či ste z tejto stránky aj niečo kupovala? Uvažujem aj nad postieľkou

patka1987
10. aug 2012

@adika80 ano je, cena 240 eur, lebo bol pouzity 1x

bintang
11. aug 2012

Kočky, keď nasadzujem vaničku tak je tam na tyči také to tesnítko, ktoré priklopím a tým to zaistím, chcem sa vás teda opýtať či športovú časť len nasadím a hotovo, alebo mám aj tam niečo zaisťovať? 🙂

milankovazuzana
11. aug 2012

@bintang Ahoj, naklikneš a v týchbielych kruhoch sú dierky, keď máš dobre nakliknutú sedačku, tak sú v tých dierkach zelené farbičky, ak zle, tak červené.

bintang
11. aug 2012

@milankovazuzana super, ďakujem. Takže tam už nedávam nikde žiadnu poistku.

milankovazuzana
11. aug 2012

@bintang nie moja, nedávaš.Tvojou poistkou sú len tie zelené bodečky, to si vždy skontroluj.

kristi32
11. aug 2012

Ahojte. 🙂 Chcem Vas poprosit o rady hlavne tych ktory maju kocik STOKKE,. Chcem si kupit ten kocik, lebo sa mi velmi lubi, a myslim si ze je prakticky, len sa obavam toho ze ci sa mi zmesti babo do 6mesiacov. Som vypisana na oktober, takze do marca by som bola rada aby tam bola. . .prosim Vas o rady. Dakujeeem 🙂

bintang
11. aug 2012

@milankovazuzana ok, a všetko najlepšie k meninkám 😉 A práve pozerám, že ty si dala do stokke emitex overalik, bola si spokojná? Lebo ja akurát uvažujem či objednáť origoš stokke alebo radšej zvoliť tento cocoon (uuuua a tie farby 😎 )

milankovazuzana
11. aug 2012

@bintang Áno, ja som ho mala vysnívaný, je úžasný.Lenže som si kúpila Evo - fialové, tak mi tam neladí a preto som ho šupla s ťažkým srdcom na bazárik.Vo vnútri nožičiek je umývateľný, čo je obrovská výhoda, nakoľko Michaelko už chodí a tak sa nezašpiní ...
Ďakujem za prianie, si zlatá 🙂

milankovazuzana
12. aug 2012

Ozaj, tak ma napadlo, maminky, nepotrebujete vyššie spomínaný nožičkový fusačik Emitex Cocoon bledomodrej farby? Kupovala som si ho do červeného miláčiaka, ale ten sme o pár dní predali a máme fialový a tam nepasuje.
Je nový, ani raz použitý.

kilian
14. aug 2012

kuk

vevika
14. aug 2012

@kilian krasny!

luly3
14. aug 2012

@kilian waaaaaaaaaaaaaaaaaaaau nádherny Paul Frank a je chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

duplicka
15. aug 2012

baby ,nemate niekto na predaj fialovu stokke prebalovaciu tasku

milankovazuzana
15. aug 2012

Kočky, ak budete zháňať veľké kolieska na Stokke, tak vedzte, že ich bežne majú skladom v Babycentre v Pardubiciach, akurát som ich objednávala.
Neviem, prečo u nás je to iba na objednávku, veď vieme, ako tie kolieska sem tam prasknú a podobne...

ustrachana
15. aug 2012

@duplicka ja mam , to je jedine co mi po stokke ostalo 😀

duplicka
15. aug 2012

@ustrachana ale mas fialovu? kamoska zhana, za kolko by si?

ustrachana
15. aug 2012

@duplicka hej fialovu to som mala ku kitu, cenu neviem, za kolko by ju tak chcela?

denda1301
15. aug 2012

@patka1987
@milankovazuzana
@tibiana
a všetky ostatné stokáčky zdravím 🙂
chcem sa vás opýtať či neviete o niekom kto predáva winter kit v striebornej,fialovej,alebo bielej farbe.Nový veľa stojí tak by som ho chcela poriešiť cez bazárik.Neviete kde sa dá zohnať lacnejší?Ďakujem všetkým vopred za odpovede,veľmi by ste mi pomohli,lebo ho nikde neviem zohnať.Denisa