Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

patka1987
10. okt 2012

@vevika ano aj ja, ale nikde ho nepredavaju... :(

klarawerder
10. okt 2012

@vevika Noo, my máme Emitex cocoon, ale na podzim je dost teplý...je spíš zimní, při větších mrazech se tam dá dokoupit ta vložka (ta je z jedné strany bavlněná, z druhé fleece...dá se používat jako podložka pak samostatně v kočárku) Ale na podzim mi zrovna mamina bude šít něco tenčího, protože v Cocoonu bych malou teď upekla 😀 No, a deka je tak řídce pletena, že když fučí studený vítr, tak zase nestačí...

klarawerder
10. okt 2012

@patka1987 Já mám ten "černý" - je ve skutečnosti antracitově šedý, uvnitř světlejší šedá...tak nějak barevně pasuje s plastovými díly, které na kočárku jsou, že ho jako celek barevně neruší (a člověk nevypadá jak kolotočář 😀 )...pár stran zpátky jsou tu fotky...původně jsem si totiž koupila ten světle béžový...byl v kočárku jednou a zkonstatovala jsem, že míchat tam další barvy něbyl dobrý nápad a tak šel z domu, chudák malá 😀 ...ale tak je na každém, co se mu líbí a jaký má vkus 🙂

patka1987
10. okt 2012

@klarawerder a kde si kupila ten cierny lebo nikde na sk aj niektore cz stranky som presla nemaju cierny v ponuke...

ustrachana
10. okt 2012

@ifkael no takze kym sa dostane do predaj budu aj Vianoce 🙂)))

zmrz_lina
10. okt 2012

@klarawerder - no doufám, že bude tou dobou ještě v prodeji 🙂

aksniteb
10. okt 2012

@pajka7 ahoj, my sme prave teraz vyberali vložky z kočiku aj z autosedacky 🙂 mala ma 9 mesiacov a nieco málo cez 9 kg.

kilian
10. okt 2012

Mam fotku noveho stokke.neskor dam fotku,teraz som len na mobile on.
Inak,nadarmo sme cakali,otrasny je.

kilian
10. okt 2012

Ale cim dalej sa NATO pozeram,sa mi celkom zacina pacit.

pallacinka
10. okt 2012

@kilian Dam ju za teba ak nevadi 😀

pallacinka
10. okt 2012

@kilian Inac mne sa na 2. pohlad tiez celkom paci 🙂

elliem
10. okt 2012

@ikarkulka četla jsem si komenty k fotce Stokke, pochybuji, že ho ta paní vůbec má... jinak by totiž věděla, jak se skládá... 🙂 pohádka o štědré kamarádce, která daruje kočár za 30000,- mi taky nějak nejde do hlavy...🙂

mycats
10. okt 2012

@pallacinka jooj, ved je nahodou pekny 🙂 @kilian, no neviem ci nevymenim kocik 🙂
mne sa velmi paci, len vidim, ze nema madlo... ma ci nema???

luly3
10. okt 2012

@zonjushe ja som bola v BM cca 2 tt dozadu a mali tam s WK s každej farby 😉 zavolaj si tam a rezervuj si ho nech máš istotu

mycats
10. okt 2012

Inak presne ako som napisala, ze zo semtembra bude oktober, kym nam ho ukazu a kym dodaju tak december 🙂

ikarkulka
10. okt 2012

@kilian
@pallacinka
Ty jo, tak na téhle fotce nevypadá tak zle, jak jsem si myslela podle těch obrázků na krabici deky, co sem před časem někdo vkládal. Tam mi přišel nezajímavý.
Tenhle bych si pořídila jako doplněk k Xplory, takové golfky do auta 😉

Zatím jako joooo, líbí se mi 🙂

Jste zlaté 🙂

ikarkulka
10. okt 2012

@elliem No co vím, tak ona takhle "dostala", "má" už asi 10. kočárek, ale všechny jsou dle ní úplně blbé. Tak nevím 😅
A s tím skládáním mě dostala, kdyby ho měla, tak by fakt musela vědět, že to je po složení tak malé, jak většina kočárků není. Zvlášť když teda už jich údajně vyzkoušela hodně.
Možná s korbou to zabere víc místa, ale to všechny. Ta korba není tak skladná.
Tuším měla i Teutonku a taky nějaké Peg Pérego nebo tak něco.
Teutonku jsem měla taky, a ta je po složení velká, i se sporťákem. Tu jsem skladností přirovnávala k Inglesina Classica, která mi teda taky velký problém nedělá (máme/měli jsme takový normální až větší kufr), ale je fakt, že není z nejskladnějších, no ale ta Teutonka ji mohla směle konkurovat.
Proto nechápu, jak může o Stokke říct, že není skladný a praktický.

kilian
10. okt 2012

@pallacinka dakujem,vsak sa pohybujeme na rovnakych strankach 😀
Aj mne sa celkom pozdava,ale az na druhy pohlad.ale zeby Fakt bez madla??

tannia87
10. okt 2012

@kilian
@pallacinka nevyzera zle myslim ze budem menit ked bude mla vecsia 😀 😀 😀 ale zas nie je taky zaujimavy ako xplory

elliem
10. okt 2012

@ikarkulka tak koukám na Malvika a tu Saharu už tam zase nemají, ale fakt si myslím, že jsem ji tam viděla. Babypark píše na FB, ze by měla být Sahara cca o 1700,- dražší, než ostatní limitky, tak to bude asi těch 30🙂 když mně se ale asi stejně víc líbí Stokkeáček;)

mrenka
10. okt 2012

@pallacinka no krajsi ako na krabici,urcite 😉

vevika
10. okt 2012

@pallacinka kde ho maju prosim ta vystaveny? Pojdem si ho osahat🙂

ikarkulka
10. okt 2012

@elliem Už jsem ti psala u fotky 🙂 Těch 30 jsem právě měla z Babyparku, tak vidíš.
On celkově Malvík je dražší, ale že by o 7 tis.?

A taky jsem ti psala, že už mám objednaný Stokke, tak mě Sahara netankuje, ať je za jakoukoli částku 😀

ustrachana
10. okt 2012

@pallacinka prosim ta kde si ho nasla? ja ho CHCEM 🙂

elliem
10. okt 2012

@ikarkulka no já jen vím, že se mi protočily panenky, protože to uz je za zaklad skoro dost🙂) a jakou barvu bude mít tvůj Stokke?

ifkael
10. okt 2012

@ustrachana aj mne sa paci novy stokke...kym bude dostupny, tak sa nabazim versy.prve dojmy su totiz viac ako vyborne.

milankovazuzana
10. okt 2012

Fúúúú, teda mňa nechal absolútne kľudnou, nemôžem si pomôcť, na mňa pôsobí ako zlátanina ☹ ☹ ☹

ustrachana
10. okt 2012

@ifkael mas versu? a book?

milankovazuzana
10. okt 2012

@mycats Maji neblázni! Ja niesom BGBfil, ale to tvoje + je 1000x štýlovejšie a dizajnovo dokonalejšie.

ifkael
10. okt 2012

@ustrachana book nedostupny na Slovensku este 4-6 tyzdnov, v cexhach ze- nevedia na isto, ci mi buduci tyzden pride a kedze sme boli bez vozitka, tak som sadla do auta a isla do aladdinu a zobrala versu