Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

blondiee83
18. okt 2012

Baby, na stranke babymarketu je teraz akcia na Stokke Xplory Completo - cize aj vanicka, aj sportova cast plus vajicko za 1€ - to vsetko za 1129 €. Podla Vas je to super cena, alebo sa oplati trosku pockat - ze ak vysli nove modely, tento starsi pojde nizsie aj v inych obchodoch? Trosku ma totiz odradzaju skusenosti s reklamaciami v BM...
A este by som mala jednu otazku, povodne sme chceli Blue melange, no ja som sa zalubila do cervenej. Myslite, ze je vhodna aj pre chlapceka? Videla som viac obrazkov, kde v nej sedi chlapcek, dokonca aj na orig. stokke stranke, aj moja mama tvrdi, ze je to super aj pre chlapca - ale predsa len mam trosku obavy, aby na mna nepozerali ako na blazna 😀 diky za nazory

lenocka23
18. okt 2012

@blondiee83 k cene neviem.. ale k farbe mi napadlo, ze aj keby si tento kocik mala pre chlapca v "klasickej" modrej, bude na teba vacsina ludi pozerat ako na blazna... 😉 😀 😀 (ber to ako vtip, my sme stokkac mali a stale je to moj naj kocik, aky som mala...)

milankovazuzana
18. okt 2012

@blondiee83 s farbou sa musíš predovšetkým stotožniť Ty sama a nesmieš o nej pochybovať, lebo nebudeš spokojná.Nedaj si radiť, sama sa rozhodni, Ty ho budeš tlačiť.Ja mám aj Orbit a samozrejme červený a ani ma nenapadlo o farbe pochybovať a ešte mi mik nič nepovedal...
Xplory určite s cenou dolu nepôjde, lebo nové modely ho nenahrádzajú, iba rozširujú ponuku.

pajka7
18. okt 2012

@blondiee83 my mame cerveny a chlapceka.....dokonca v nasom malom meste su len 2 stokkace,oba cervene a oba pre chlapcov 😉

ifkael
18. okt 2012

@blondiee83 ja som mala cerveny pre chlapca. Proti cervenej nemam nic, ale na tom potahu bolo vsetko vidiet. A to hovorim o skrkancoch- ked som nakladala sportak do auta a tlakom sa oskrela sedacka- zostali tam smuhy- vyprat to neslo. Urcite by som isla do melange ;) ten potah je kvalitnejsi

vevika
18. okt 2012

@lolllka ja uz mam kozusinku nahodenu dva tyzdne, podla mna je na toto obdobie ako stvorena, ked je este teplo na fusak, ale samotna deka sa mi zda malo. Moja mala sa z nej vytesuje a stale ju hladka (tu kozusinku) 😀 😀 🙂

vevika
18. okt 2012

@blondiee83 ako uz baby pisali, ceny Xplory urcite dole nepojdu, takze si myslim, ze je to dobra ponuka. Ja mam cerveny sice pre dievca, ale aj keby som mala chlapca by som sla do cerveneho. Moja sestra bude mat tiez cerveny pre chlapca 😉 Ale zase blue melange je tiez velmi pekny 🙂 mne osobne by sa pacila aj kombinacia cerveneho s bl. mel. doplnkami alebo opacne.

blondiee83
18. okt 2012

@ifkael dakujem, tuto stranku mam ulozenu...akurat mi nie je jasne, aj ked teda po nemecky viem - co to vsetko obsahuje a co vsetko k tomu musim kupit...akosi sa z toho neviem vysomarit 🙂
@milankovazuzana
@vevika Dakujem baby - ja sa teda v tych cenych nevyznam, nakolko toto je nase prve babo a doteraz som sa o kociky nezaujimala - aj teraz rozlisujem len to, ci sa mi nieco paci alebo nie a kolko som ochotna za to zaplatit...ale zacinam sa zaujimat, len to chce este cas.

kajakaja77
18. okt 2012

@blondiee83 Ahoj ja som tiež chcela červený kočík, a bolo mi jedno či dieťatko bude chlapček alebo dievčatko, ale nakoniec som to poriešila tak, že som kúpila Beige a winter kit na zimu som si kúpila červený.... A budeme mať dievčatko.......inak blue melange je nádherný..... To jest pravda s farbou sa stotožni ty a na iných nepozeraj.... 🙂 cena určite dole nepojde lebo o xplory majú ludia stále záujem....

klarawerder
18. okt 2012

@lolllka My jezdíme s kožuškou už asi 3 týdny 😉

martiiina282
18. okt 2012

a aký je rozdiel medzi vajíčkom izi go a izi sleep

ikarkulka
18. okt 2012

@martiiina282 Izi Go je lehčí než Izi Sleep, ale Sleep je zase polohovací. To jsou asi ty zásadní rozdíly.

martiiina282
18. okt 2012

ach tak. ešte nemám moc info o stokke a treba ešte dokupovať aj adapter. a fusak na zimu do vaničky bude lepšie si poriešiť asi klasický ako originál stokke ten je asi do športovej časti

vevika
18. okt 2012

@martiiina282 k sedacke izi go ani izi sleep adaptery nepotrebujes. Do hlbokej vanicky mozes dat akykolvek univerzalny fusak, ale je aj original Stokke fusak do hlbokej vanicky. Potom je este aj nozickovy fusak, ten je do sportovej casti, ale zmesti sa aj do vanicky.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klarawerder
19. okt 2012

@teegreen Ahoj,
kožešinku používáme už 3 týdny, jelikož začíná být chladno, a malá má očividně ráda teplo od zádíček 🙂 Nepotí se na ní. Do Scoota ani do jakéhokoliv jiného kočárku není problém udělat kožušku, pokud budu vědět rozměry...tj. buďto se dostanu někam do kšeftu, kde si ho prohlédnu naživo, nebo by jsi mi ho musela nafotit a připsat rozměry, o které bych tě požádala...no a já bych nechala základ podložky stejný - jelikož Scoot je tako korýtkový kočár, ale přizpůsobila bych tvar, rozměry, průstřihy na pásy... 🙂

mutzaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milankovazuzana
19. okt 2012

a to čooooo?To je tá naša stará známa skratka nr. ... no nekúp to. 😀

martiiina282
20. okt 2012

a nemá niekto na predaj ten biely fusak stokke do vaničky

penelope1
22. okt 2012

Baby, mám na predaj pršiplášť na stokke kočík. Mám ho v bazáriku.

ikarkulka
22. okt 2012

V Čechách už jsou nové modely oficiálně k prodeji. Co mě dostalo, že Crusi je dražší než Xplory 😅 http://www.babypark.cz/stokke-xplory

tannia87
22. okt 2012

baby ja som si pred3tyzdnami objednala biely kit v nemecku baby online shop a 16pisali ze to odoslali a dnes mi vratili spet prachy cudne moresy kua len ma natiahli a uz sa mozem s bielym rozlucit 😠

ikarkulka
22. okt 2012

@tannia87 A proč ti poslali zpět peníze?

tannia87
22. okt 2012

@ikarkulka nenapisali dovod vobec tak som tam pisala co to ma znamenat

jenny.kay
22. okt 2012

@ikarkulka Není to proto, že na Crusi se dají použít dvě sedačky? JIný důvod mě nenapadá.

kilian
22. okt 2012

@tannia87 platila si prevodom na ucet alebo kreditkou?

ikarkulka
22. okt 2012

@tannia87 Tak to jsem zvědavá, co ti odpoví. A vystrašila jsi mě. Já od nich objednala celý komplet (kočárek, fusaky, winter i summer kit, držák, rider, tašku...) plus celou komplet Tripp Trapp. Psali, že už to mají připravené k odeslání, tak snad to dorazí. Já už se tak těšila 😕

ikarkulka
22. okt 2012

@jenny.kay No asi ano, ale stejně se mi to zdá přitažené za vlasy. I ten Scoot mi přijde dost drahý, na to, jaká je v té kategorii konkurence.

jenny.kay
22. okt 2012

@ikarkulka Tak je fakt, že xplory je aspoň zajímavý a nezvyklý, ty druhé dva mají podle mě slušnou konkurenci u jiných značek...ale tak každé zboží má svého kupce