Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

cawes
5. okt 2013

@sabrinka26 ja byt tebou a idem to reklamovat tak im nepoviem ze som to prala ale ze mi to zmoklo. AK teda na sk prsalo a ze ostali taketo flaky, aby ti nahodou nepovedali ze nevies prat

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cawes
5. okt 2013

@teegreen ja tiez nie som zato aby sa klamalo, ale uz par dievcat malo problem s tym rukavnikom, asi aj stokke je si vedoma toho ze to mozno nedomysleli, ale co ked sa predajna obrati zakaznikovi chrbtom a povie ze to je jeho chyba ze to zle oprala?????

delideli
5. okt 2013

ked sme pri wk, ja som to vsetko oprala v pracke na "rucnom prani" s ulrich gelom ,bez avivaze a ziaden problem (zda sa,ze nastastie)..akurat kozusinka skuceravela,cim ju vycesavate?

rosegirl2013
5. okt 2013

baby vy viete vždy poradiť, existuje možnosť nahradiť rúčku stokke? nám sa ju podarilo poškrabať a mňa to tak hnevá, zatiaľ som sa nedopátrala k takému náhradnému dielu, neviete mi pomôcť? Ďakujem 🙂

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pajka7
5. okt 2013

@rosegirl2013 tak co ja viem, ako nahradny diel sa to objednat da...viem to priamo z predajne....ten pan ju menil jednej pani,lebo kocik je nestastne spadol zo schodov a rucka bola teda strasna...tak si radsej objednala novu.Ale cenu netusim...potom napis pre zaujimavost kolko stoji. 😉
Ale ako to nie je vela...to neries,lebo budes mat novu za hrozne prachy a aj tak ju oskres...je velmi hakliva,ja teda davam pozor,ale trosku sme ju oskreli pri davani do auta...potom zasa sestra mala debilny naramok aj ten to poskrabal...takze to je tak,ta povrchova uprava je podla mna velmi hakliva,vzhladom k tomu, ze rucka je dost exponovana cast kocika...prstene,zipsy na bunde a tak...alebo suchnes o stenu..ja neviem...90% kocikov ju ma oskretu...a neriesia,co uz....ja som postihnuta,vsimam si to...kazdemu kontrolujem rucku 😀 A tych 10% ju oskrie neskôr 😝

rosegirl2013
5. okt 2013

@pajka7 ďakujem za odpoveď 😀 som si myslela, že iba ja som taká grambľavá 😅 taaak skúsim sa dopátrať a dám vedieť potom ako to dopadlo 😉

zlostitko
6. okt 2013

Ahojte, prali ste niektora v pracke nakupnu tasku? Chcem ju vyprat ale na instrukciach je neprat v pracke, tak chcem vediet, ci ste ju prali a ci sa jej nieco stalo. Dakujem

klarawerder
6. okt 2013

@segafredo My frčeli v zimě malá punčocháčky, papučky, bóďo, mikču a bundu...takhle celá šla do ED fusaku a přes to WK...teplíčko i při -10´C 🙂

klarawerder
6. okt 2013

@mimi27712 Já mám WK z Baby Parku...tam mi vyreklamovali rukávník, kde se mi vyvlíkla látka z druku (uvnitř v podšívce) a dostala jsem celou novou sadu 😎 No, je otázka, jak se k tou vyjádří samotné Stokke...

dolcee
6. okt 2013

@janka2232 pod tou packou jsou šrouby, ty je třeba povolit, pojistku nandat na tyč, která je uvnitr s znovu zaštoubovat (je jen vypadena tyč z pojistky), pokud to nejde nebo je pojistka nasazená a stejne to nefunguje, musí se do servisu- to jsem měla já- problém byl dole a museli mi vyměnit celou spodní čast.

Holky, kez by na Tech novych wk byla ta kozesinka sundavací, na tom handmuffu by to bodlo.
Už někdo ma novy wk? Ja mám objednáno ;)

cawes
6. okt 2013

@dolcee maju ho kocky z tej skupiny stokke a neni na zips

janka2232
6. okt 2013

@dolcee no super mne to stale vyskakuje ta tyc sa mi zvrtne a nejde mi to na tu poistku nasadit☹((ja mam novy nougat melange je krasny ale na maf sa nedaju dat dole kozusinky asi to presijem na zips

dolcee
6. okt 2013

@janka2232 tak se to da nasadit. Tak zkus, kdyby něco, tak jen nová ta páčka..
Dá se to presit? Ta kožešina je i uvnitr ne? Nebo jen zvenku vylézá? Kde jsi koupila? Hoď fotku pls ;)

janka2232
6. okt 2013

@dolcee kupila som na stranke ebabo super rychlo dodali max spokojnojst....je to vsite vnutry ale asi by to slo vyparat a vsit tam zips uvidim ci sa dotoho pustim 😀 😀 😀 😀

dolcee
6. okt 2013

@janka2232 no to je krása. Mám taky brown, budu to mit stejné 😎

janka2232
6. okt 2013

@dolcee dvojicky1 😀 😀 1 😀 😀 😀 0

segafredo
6. okt 2013

Potřebuji koupit fusak - jste spokojené s nožičkovým stokke? elodie details s emi taky moc líbí, ale prcek se mi tam nevleze - vozím ho v protisměru - bude mít 5 měsíců, ale je to obr..takže klasický fusak asi nehrozí - musel abych to asi vyzkoušet a stejně nevím barvu - poraďte 🙂 Mám stokke beige a bílý WK....

ijanka27
6. okt 2013

@segafredo ED je super, mala som ho, ale práve preto, že malinkého vozím v protismere jazdy a tyč nám už prekážala, tak som ho zrušila a zobrala nožičkový. Tiež máme chlapca, beige kočík, biely WK a dlho som sa nevedela rozhodnúť, akú farbu, ale nakoniec som zobrala dark navy... Som zvedavá, aké to bude naživo 🙂 ... Ale pekne by šiel k tomu aj hnedý alebo červený 😉 Červený máme buggysnuggle na prechod a pekne ladí s beige Stokke aj WK 😉 skús pokukať fotky na FB Stokke 😉

kuko7
6. okt 2013

Ahojte baby, adaptery na atuosedacku musia byt speci na stokke, alebo su nejake univerzalne, lebo kupujem autosedacku maxi cosi a baba co predava ma k nej adaptery na mutsi,,,nesadne to aj na stoke? dakujem za info

dolcee
6. okt 2013

@segafredo tak kup nožičkový beige ne? Budes k tomu mít tašku prebalovací tašku.

@kuko7 na maxi cosi jsou speciální adaptéry na Stokke..

rodka
7. okt 2013

ahojte, ak planujete niektora kupovat stokke veci z Kika, mam k dispozicii 1 kupon na slevu 15 percent. Zisli sa mi dva, su z DM drogerie a nevyuzijem. plati do 13.11, darujem 🙂 napiste mi ked tak do IP.

radikuk
7. okt 2013

Ahojte stokke odbornicky 🙂 myslite, ze sa oplati kupit novy v4? Teda, ci tie zmeny oproti v3 stoja za to? Dakujem 🙂

cawes
7. okt 2013

@radikuk urcite ano

wewe8584
7. okt 2013

Ahojte baby, opat s otazkou. To sa uz neda kupit wk dark navy? Hladam a nejak neviem najst :(

cawes
7. okt 2013

@wewe8584 myslim ze nie ze uz su na predaj len cerveny antracit a nugat

kostalovakaca
7. okt 2013

ahojky tak se jdu taky pochlubiz s novým wk 🙂 dneska přišel

silvianm
7. okt 2013

@vevika1 nevies kde sa da kupit este poistka stokke? toto mi odpisali z babymarketu bohužiaľ ND zabezpečujeme pre zákazníkov, kt. si kočík u nás zakúpili formou servisu.

silvianm
7. okt 2013

Kocky surne zhanam poistku na vanicku stokke 😢 stratili sme ☹ z babymarketu mi pani odpisala ze nahradne diely predavaju iba tym co si tam kupili kocik stokke 😢 neviete mi pomoct??