Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kilian
2. jan 2014

@ifkael ivka ja mam skate na xplory.a hrka mi.ale co som sa pytala druhych, im nehrka.

chani23
2. jan 2014

@klarawerder ja som s poistkou nic nerobila.. neviem preco mi to odpadalo, ale robilo to iba posledny mesiac, co sme pouzivali vanicku. napadlo ma, ci to nerobilo aj preto, ze maly bol vo vanicke dost neposedny. stale zdvihal nozicky do vysky a potom ich z celej sily buchol o spodok kocika.takto sa dokazal zabavat aj hodinu. mozno tym sa mi ta poistka uvolnovala a potom nakoniec aj odletela.. ked bol mensi a lahsi, kludne mohol to jeho akrobaticke cvicenie robit a poistka drzala 🙂

milankovazuzana
2. jan 2014

@klarawerder Klári, ja si to takto predstavujem, no je to dokonalé, aj veľké bábo sa takto vozká... 🙂

milankovazuzana
2. jan 2014
milankovazuzana
2. jan 2014

@klarawerder a teraz pozerám, že to robátko je podobné nášmu Miškovi, švanda 🙂 🙂 🙂

klarawerder
2. jan 2014

@milankovazuzana Tak tomuhle říkám velká korba 😀 Tam bych se vepchala snad i já 😀

milankovazuzana
3. jan 2014

Aha, čo som našla...len pre neveriace mamičky, že Stokke je veľkostne variabilné ...

milankovazuzana
3. jan 2014
klarawerder
3. jan 2014

@milankovazuzana No a to se ještě dá z Xplory oddělat pryč ta podpěra nožek, sedačka se sveze až dolů a máš z toho další level pro velké dítě 😉

siska8881
3. jan 2014

@emsa ahoj, nepredávaš náhodou deku stokke ružovo - béžovú?

gepe
3. jan 2014

@milankovazuzana bohuzel Te zklamu, to dite s downem sedi v sibling seat, ne ve sport seat jako to dite vedle 🙂 sport seat je uuuplne stejny pro Xplory i Crusi - ten samy 😉
@klarawerder

gepe
3. jan 2014

Jeste zatim pouzivame jen korbu a stokke besafe izi sleep. Nedalo mi to vsak, vytahla jsem z igelitu a tady to mate. Prvni 4 sport seat, pak sibling nahore, pak oboje - i kdyz sibling pouze polozen, nechtelo se mi pridavat adaptery.

gepe
3. jan 2014

Ps: nejdrive se naucte a poucte o variabilite u Stokke, a ne pouze u Xplory, pak z toho nebudou vychazet bludy. Nic osobniho 🙂

milankovazuzana
3. jan 2014

@gepe Ja neviem o čo Ti ide... ☹ ☹ ☹ Obrázok ma zaujal z titulu veľkosti detičiek, ktoré sú v nich fotené... a u vôbec neviem, o akých bludoch píšeš.

gepe
3. jan 2014

@milankovazuzana OK u Tebe beru zpet, promin. Jen uz me zairitovalo to vecne kdo ma xplory je buh ostatni nuly, od nekterych casto a primarne ta zprava je pro @ klarawerder. Sibling se nemuze srovnavat jinak se sport, kazda ma jine umisteni a i tvarove jsou trochu rozdilne.

kilian
3. jan 2014

@gepe neviem o co ide tebe? Myslis, ze sme tu na hlavu padnute a nevieme, ze dieta s downom sedi v scoote, vo je vlastne aj pridavna sedacka na crusi?

gepe
3. jan 2014

@kilian o co mi jde? O nic, pouze o osvetleni, ze je Stokke variabilni atd vyse. Ano je to sibling podle me, alespon i presne tak vypada u nas na Crusi.

milankovazuzana
3. jan 2014

Napísala som, že Stokke je veľkostne variabilné... preto som dala fotečku 2 kočiarikov, myslela som celkovo značku Stokke..., nie iba Xplory, ...chcela som poukázať s úsmevom, že táto značka je robená naozaj pre detičky od narodenia až po 3 rôčky a ako vidno z fotky alebo u nás-aj viac. ako 3...

farea
3. jan 2014

@gepe ? tam nikto nepísal v čom sedí downiatko ???

farea
3. jan 2014

@milankovazuzana ako sa vraví: "Kto chce psa biť palicu si nájde."

gepe
3. jan 2014

@milankovazuzana proto jsem se Ti taky omluvila.
@farea palice na me tady byla zvednuta nejednou a uz byt jen, kdyz jsem se zeptala na stejne prislusenstvi v ramci Stokke strollers, ze mam tahnout, ze je to tady pouze o Xplory a nejaky shit byt taky Stokke mam resit jinde. Rikavam si, ze takovym bohuzel nebylo od prirody dano, a mrzi me to extremni povysovani celkove nad ostatnimi kocarky. Pritom dle me, ma kazdy to co mu vyhovuje a nevnucuju nikomu nic, natoz abych lidi hanela a srazela maminky za to jaky maji kocarky.
Je to vseobecne tady, nic osobniho vuci komukoliv. Kdo se urazi, jeji problem.

farea
3. jan 2014

@gepe hmmm toto je téma o stokke a je divné keď niekto reaguje takto. Crusi som mala aj ja aj @kilian ho má a je to skvelý kočík.

kilian
3. jan 2014

@farea noooo, mozno si niekto mysli, ze je buuuuh, ked ma cruuuusi 😀

milankovazuzana
3. jan 2014

Ja teda neviem o tom, alebo mi niečo ušlo, že by tu mamičky s Xplory vyháňali mamičky so Scootikami, alebo Crusikami...

klarawerder
3. jan 2014

@gepe Ty by jsi se zase mohla uklidnit a přestat vyrývat - a to osobně myslím 🙂 Jsi tu už tak trošku známá firma....

gepe
3. jan 2014

@farea bohuzel jsem se s tim tady setkala nejednou a doted nechapu.
Proto jen obcas nakouknu ze zvedavosti.. nic. Preji krasny zbytek dne i dalsich, vcetne spokojenych najetych km. At uz mate jakykoliv kocarek 🙂
@klarawerder nikdy! Nikdy jsem nerekla nic proti Xplory ci jin emu kocarku, nebo nekoho tady cilene urazela ci vyhanela. Hah znama firma? Mej se taky krasne 🙂

klarawerder
3. jan 2014

@gepe Jinak se celkem zásadně mýlíš, drahá... Nevím nic o tom, že bych někde rozhlašovala, že kdo nemá Xplory, je nula. Je mi upřímně fuk, v čem kdo svoje děti vozí. Psala jsem tu několikrát různá srovnání - a to jsem používala f.a.k.t.a. Nejprve jsi tu na baby drzá a vypisuješ, že tě tu ničí zkušenosti nezajímají, že si kočár otestuješ sama (přitom jsi se prve vyptávala)...Teď zase útočíš na mě, že jsem napsala něco, co jsem nikdy nenapsala...a ještě se jako třešnička na dortu opřeš do @milankovazuzana , co sem hodí foto Scoota a Xplory a napíše o variabilitě Stokke (podotýkám, že napsala Stokke, ne Xplory) a děláš tu z nás všech blbce...takže pokud ti tu společnost nevyhovuje, pak máš tady na Koníkovi skupinku o Stokke Crusi, tak se můžeš jít klidně seberealizovat tam 😎

gepe
3. jan 2014

@klarawerder vyptavala na prislusenstvi - konkretne wk v dobe kdy uz jsme nas kocar pouzivali, tak nepretacej f.a.k.t.a. Nerikej mi prosim draha, taky nejsem ironicka vuci Tobe.
Co se tyce dalsich veci, staci se porozhlednout. Neboj, jdu pryc, dik ze jsi to napsala aspon slusne. To Te slechti.

klarawerder
3. jan 2014

@gepe Ano, souhlasím a omlouvám se za ironii, to ode mne nebylo hezké. Jinak tě odsud nikdo nevyhání, pouze poukazuji na to, že se jedná o skupinu Stokke Xplory a že se tu řeší konkrétně tento kočár...takže je logické, že baby, co tu jsou, ten kočár mají/plánují koupit a je to tedy kočár, který jim svými vlastnostmi vyhovuje, a tudíž ho pochopitelně doporučí dál. To, že se tu občas objeví kritika na ostatní kočáry je přece jedno, jiné by bylo, kdybychom chodily do jiných tém a jiné kočáry tam zdrbaly (tak jako to dělají čas od času nějaké uživatelky, které jezdí s bůhvíčím a přijdou sem dělat osvětu)... Jenom tu asi baby moc nejsou zvyklé na způsob, kterým píšeš (ať už to nepříjemně opravdu myslíš nebo to tak jen vyzní).